Skocz do zawartości
eldorado

Ankieta dotycząca rozpoczęcia sezonu 2014

Co robimy z rozpoczęciem sezonu?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robimy z rozpoczęciem sezonu?

    • Jedziemy na Vaga
      3
    • Nie jedziemy na Vaga i robimy spotkanie nad rzeczką
      10
    • Jedziemy na Vaga i robimy spotkanie nad rzeczką w innym terminie
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji planowanej imprezy jaka jest rozpoczęcie sezonu VAG 2o14 pojawiło się trochę opinii ze strony "naszych" chłopaków co do obecności na tej imprezie. Jak już wiadomo wydarzenie będzie na Stadionie Miejskim ... czyli pewne jest, że nie wniesiemy żadnego grila. Jak ktoś zgłodnieje to będzie musiał zaopatrzyć się we własny prowiant, ewentualnie kupić coś na miejscu - o ile będzie taka możliwość. Co do ceny za wjazd, to jeszcze nic nie wiadomo ale przypuszczam, że tak jak w zeszłym roku 15 zł.

Pojawiły się również doniesienia ze strony organizatorów, że zostawiliśmy po sobie niezły syf podczas poprzedniej imprezy, co jest oczywiście kłamstwem. Sami widzieliście, że wrzucamy śmieci do worków.

Padł pomysł aby zamiast udziału w imprezie zgrupować się gdzieś nad rzeczką z własnym prowiantem i grilami i wspólnie imprezować ....

Istnieje również możliwość wzięcia udziału w Rozpoczęciu Sezonu i zorganizowania własnej imprezy nad wodą w innym terminie.

 

Możliwość wyboru pozostawiamy dla WAS w postaci ankiety :)

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w centrum miasta otwarcie tak sobie mi się widzi... Dlatego jestem za opcją otwarcia w mniejszym gronie gdzieś nad rzeczką. Hmm może zalew w Czarnej Białostockiej? Chyba, że ktoś ma fajniejsze miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował Dubicze Cerkiewne, miejsce jest mega no ale jakieś 70 km od Białego. Kiedyś otwieraliśmy tam sezon ToledoClubPolska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalew w Czarnej biorę pod uwagę jak najbardziej - już wcześniej o tym myślałem. Jest jeszcze kilka miejsc do sprawdzenia. Oczywiście wszystkie propozycje są mile widziane :)

 

Polonez - Dubicze Cerkiewne, to fajna miejscówka, tylko ja po ostatniej imprezie w tamtym miejscu nie mogę się odnaleźć do tej pory :573:

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzę więcej głosów po naszej myśli Cinul. :) też uważam że w centrum to straszna lipa, najwyżej możemy zrobić przejazd naszymi autkami przez te otwarcie pokazać się że jesteśmy a później kto może odstawia autko i kto kierowca jedzie i będzie ok, chyba że impra bez alko :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulokowanie imprezy w centrum ma swoje plusy i minusy. Gdybym był solo bez żony to wolałbym w mieście ... A że impreza w zeszłym roku przypadła do gustu raczej wszystkim ze względu na swojskie, rodzinne i przyjemne klimaty, to chciałbym aby i w tym roku atmosfera była pozytywna. Nie ważne czy to na Vagu (choć na stadionie nie będzie takiej atmosfery) czy nad wodą. Ja standardowo postaram się przybyć całą rodziną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinul, wcześniej w innym dziale Piotrek coś wspominał o pólku w Supraślu. Może tam warto się spotkać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko uprzedzam że dojazd do pólka jest po leśnej drodze i jak ktoś ma niski zawias może mieć mały problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za własnym wypadem. imprezy vag'a z roku na rok są takie same i wieje nudą - takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pólu kiedyś bylem i miejscówka była zajefajna, nie wiem jak to teraz wygląda.

Sprawdził to ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie z satelity. Ale w najbliższym czasie postaram się wybrać - poczekam do końca ankiety. Jak ktos chce to może mi potowarzyszyć na fotelu pasażera :). Jak ktoś brał pod uwagę Siemianówkę to raczej odpada - tam trwają prace ze względu z modernizacją plaży. Będzie nowa wieża widokowa, miejsce na ognisko z zadaszeniem i jeszcze kilka atrakcji. Ale na chwile obecną nie ma tam co zaglądać. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły z waszej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos chce to może mi potowarzyszyć na fotelu pasażera .
ja bardzo chętnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do terminu to też planujecie 11 maja? Bo chciałoby się wpaść ale chyba wtedy będę po za krajem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest ankieta na górze aby to m.in. ustalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu jest użytkowników tego forum z naszego regionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywnych na spotach jest mniej więcej tylu ilu zagłosowało. Nieaktywnych 2-3 razy więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co sprawa już znana robimy sami ? już po ankiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już .... po .... sprawa obgadana na wczorajszym spocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mogłem być wczoraj byłem po za miastem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności