Skocz do zawartości
Barti-CC

Rodzaj plastiku listwa klapy Passat CC

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie 800 -masakra!!

Z tego co zauważyłem to wszystkie te listwy są czarne nie zależnie od koloru autka..

cholerka, szukam metalowej/aluminiowej listwy chociaż w odp kasie i plastikiem nie pogardzę..

 

 

"Barti-CC" - pomocy, dawaj namiary(linki) do tej listwy co masz

thx

Edytowane przez dziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak Państwo z listwami u Was, jak sobie z nimi poradziliście??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

734PLN listwa, 120 klej oraz 200 montaż. Dzięki VW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pekniecia. Olalem temat. Kurzu najdzie to nie widac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi metalowymi listwami, ma ktoś z Was? ..i skąd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u mnie było kilka pęknięć to by mnie to męczyło i pewnie w prezencie autu i sobie kupił bym po czasie nową. Mam jednak tylko jedno pęknięcie idealnie na środku z góry na dół. Wygląda jakby ta listwa składała się z dwóch połówek, niektórzy dają się nabrać. Ale jak ktoś znajdzie te nowsze listwy w dobrej cenie to też jestem chętny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie dość że mam jedno takie poważne pęknięcie to pojawiło się kolejnych 6 pęknięć takich lekko widocznych więc muszę coś tym zrobić. Muszę kupić całą klapę, wyciąć i wkleić do mojego bo inaczej widzę nie da rady zdobyć ten element;(

Na ebay szukałem ale za mało skutecznie....

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://www.motor-talk.de/forum/passat-cc-bj-10-kofferraumabeckung-hat-riss-plastik-t4634446.html?page=4

 

a może ktoś z Was tam coś wyczyta. miałem kiedyś niemiecki ...ale to było kiedyś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i dalej cisza:(

Może w kwestii CB radia doradzicie?? gdzie macie antenę i jaki sprzęt posiadacie?

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkad jest yanosik moje lezy nieuzywane :D i w sumie nie wiedzialbym gdzie je polozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myśleliście aby tą listwę okleić czarną folią na gorąco a miejsca pęknięć np. podszpachować ??

całe autka oklejają więc może i z tym się pobawić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde dodatkowe pęknięcie będzie i tak widoczne wiec to taki zabieg na chwile.

Będzie też problem z oderwaniem listwy, z relacji tych którzy robili to samodzielnie, w rękach zostają poszczególne kawałki podczas odrywania. Zatem szpachli trochę pójdzie ?

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,właśnie przez to przechodzę,najprościej jest sprawę załatwić z polisy AC. Nowe listwy są już metalowe i koszt wymiany tej listwy w serwisie 800-listwa,180-klej,120-robocizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym ASO mają metalowe?

 

Gdzie nie zadzwonie to mówią, że jedynie z tworzywa są i nic im nie wiadomo na temat metalowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie ta wspaniała listwa też pękła :(

Mam pytanie czy coś od zeszłego roku się ruszyło w temacie rozwiązania problemu czy pozostaje tylko ASO ?

 

Dodatkowo podpowiedzcie czy ta wersja metalowa pasuje do wersji przed liftingowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wczoraj zauważyłem, że pękła na samym środku w pionie. Też się zastanawiam czy ta metalowa będize kompatybilna z wersją przed liftem. Barti-CC musi się wypowiedzieć bo to on kupił i zamontował u siebie tą metalową.

Interesuje mnie fakt jak on zamontował tą metalową bo jak sam napisał ta plastikowa jest na taśmie i kleju a ta metalowa ma 3 wypusty/kołki które mają wejść w otwory w klapie + taśma klejąca. Nie mam pojęcia czy takowe dziury są w klapie przed liftem. No i jak sobie z tym fantem poradził Barti-CC. Napisałby wyczerpująco o montażu jak i czym odczepiał starą i dorzucił zdjęcia (o ile ma) przed i po, oraz dał namiar skąd kupował za 20% polskiej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już na swoją też nie mogę patrzeć, metalowa by się przydała. Klapy z poliftowych chodzą po ok. 500zł w Koszalinie na allegro, jedna nawet po delikatnym gradzie i widać małe wgniotki na listwie, czyli są już metalowe w poliftach. Składałem paska na częściach właśnie z Koszalina i okolicach, jest tam kilku co mają "nowe" potestowe części, hale na których złożył byś nowe auta. Więc np. kupujemy ładną gołą klapę z polifta za 500, wycinamy listwę tak jak szybę (link w poście wyżej) i wklejamy do swojego, tylko równo bo kołków już może nie być. Klapę wystawiamy dalej do sprzedaży ale bez listwy za np 300. Wszystko jest z aut o przebiegu kilku, kilkunastu tys.km. Lub szukamy klapy rozbitej z polifta. Wiem że to zabawa, ale ja tak dużo rzeczy brałem od nich a resztę co mi zostało pchałem dalej i w ogólnym rozliczeniu nawet ciekawie to wychodziło, nowe drzwi kpl. w kolorze 300/400 za sztukę a stare pogięte jeszcze sprzedawałem,zostały mi zamki,podnośniki itp., tylna klapa 300 kompletna z kamerą ale rysa na listwie, dzisiaj już 3 pęknięcia. Więc albo nowa albo kombinacje tak jak napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy te kołki są plastikowe czy też metalowe i czy przy wycinaniu nie uszkodzi się lakier albo nie porysuje blenda ? Bo w tym linku co dałem to wyraźnie jest napisane, że nie jest możliwe zdemontowanie tej blendy (plastikowej) bez jej uszkodzenia.

Jeszcze szukam czy na Aliexpress chinole nie maja na sprzedaż tego elementu, ale jak narazie nie znalazłem.

Też myślę nad kupnem po prostu całej używanej klapy z polifta, najlepiej takiej walniętej coby cena była znikoma. Ale czy już w każdym polifcie były te metalowe czy dopiero od konkretnego rocznika lub nawet miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś zdjęcia klapy w pdf mam ten sam problem pękniecie centralnie po środku moze sa jakies otwory by nie kombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności