Skocz do zawartości
Tuniek

6 kwietnia (niedziela) - kartingi w Toruniu

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatnim spotkaniu (na żarciu z resztą) padła propozycja kartingów. Jako, że pogoda póki co dopisuje, a adrenalina i inne wiosenne niezdrowe podniecenie nas rozsadza (kobiety też) jesteśmy po wstępnych rozmowach z kierownictwem toru kartingowego przy Motoarenie w Toruniu. Tor ma zostać otwarty po zimie 1 kwietnia, o ile warunki pogodowe na to pozwolą. Druga sobota kwietnia wypada akurat w Święta, więc na dobry początek sezonu proponuję niedzielę 6 kwietnia w godzinach okołoobiadowych (powinno być wtedy najcieplej). Moja propozycja jest taka, żeby w myśl zasady "raz, a dobrze" wziąć drugą opcję z zakładki "Przejazdy grupowe": http://racingarena.pl/oferta/ No i teraz rzecz chyba najważniejsza, czyli cena. Cena wyjściowa to 85,-PLN jazda + 8,-PLN kominiarka, ale wszystko zależy od ilości chętnych. Oczywiście będę się starał i może uda się coś ponegocjować, a przynajmniej paść na kolana i ubłagać o kominiarki w cenie jazdy;) Przy rezerwacji na grupę najprawdopodobniej trzeba będzie zrobić jakąś przedpłatę, ale o tym ewentualnie później. Na spotkanie zaprosiliśmy ekipę z forum AUDI, więc będzie z kim konkurować na torze. Póki co film instruktarzowo - propagandowy:

Bardzo proszę o wpisywanie się chętnych do jazdy. Wszelkie informacje i aktualizacje będą w pierwszym poście.

 

EDIT 23.03.2014

 

Eltom był obadać miejscówkę na żywo i zdał raport;):

 

Byłem dziś dokładnie obejrzeć miejscówkę i dogadać szczegóły.

Tor jest zarezerwowany na godzinę 14:30

Sprzęt, co tu dużo mówić - jest świetny.

Do dyspozycji porządne gokarty, o pojemności 390 ccm

Dla porównania, te pod Tesco w Bydgoszczy mają 200ccm pojemności.

Sam tor także nijak nie daje się porównywać do tego pseudo toru pod Tesco.

Na gokartach mogą jeździć osoby powyżej 12-go roku życia, o wzroście co najmniej 150cm.

Na miejscu, w budynku widocznym na zdjęciu (bordowy kontener) dostępna jest sala ze stołami i kanapami, fotelami, a także część gastronomiczna.

Na górze, widoczny na zdjęciu taras z doskonałym widokiem do obserwacji zmagań na torze.

Można sobie zamówić na miejsce jakąś pizzę lub przyjechać z własnym prowiantem, jeśli ktoś będzie chętny. W barze znajduje się także automat do kawy, będzie także możliwość zamówienia hot dogów.

Uprzedzając pytania, Passat znalazł się na zdjęciu nieprzypadkowo - nie mogłem sobie odmówić uwiecznienia go na fotce ;)

Niemniej właśnie za nim widać parking dla naszych aut, za ogrodzeniem, na terenie Racing Arena.

Miejsca wystarczy dla wszystkich, bo stanowisk parkingowych jest znacznie więcej niż wpisanych osób.

 

EDIT 04.04.2014

Uwaga, achtung, внимание!!! Nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia wyścigu. Start o 14, czyli najpóźniej o 13:50 musimy być na miejscu. Pani z toru coś popierdaczyła i niestety musimy się na to zgodzić.

 

 

[ATTACH=CONFIG]116572[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116573[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116574[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116575[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116576[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116577[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116578[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116579[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116580[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116580[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]116581[/ATTACH]

 

Lista chętnych:

1. KAWA

2. Eltom

3. Ela

4. JakiCMG + 1

5. andrut90 (+1?)

6. resi

7. STELMI

8. __ArroW__

9. Tuniek - stary jest i zapomniał się wpisać :P - dzięki, na Was zawsze można liczyć;)

10. Martin - potwierdzone telefonicznie (może nawet + 2)

11. f@zi

12. FiFi_ino

13. ...

Edytowane przez Tuniek
INFO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście atrakcji także nie zabraknie :)

A zupełnie serio - będzie ekipa z A4 Klub Polska.

Bardzo proszę o odkopanie swoich grupowych flag.

Początek zabawy około godziny 14.

Dokładny plan atrakcji pojawi się niebawem. Jednakże na wypadek niepogody, będzie także plan awaryjny. W każdym razie chętnych serdecznie zapraszamy, bo udana atmosfera jest gwarantowana, a okazja do konfrontacji na torze z Klubowiczami bratniej marki nie zdarza się często.

Wszelkie pytania i sugestie można zadawać w tym temacie lub bezpośrednio pod telefonem Wojtka 604437755 i moim 514535830.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na spotkanie zaprosiliśmy ekipę z forum AUDI,

 

a z którego ??:)

 

To teraz dylemat w jakich barwach wystąpić :P

a na poważnie jak praca pozwoli to Oczywiście Będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga sobota kwietnia wypada akurat w Święta,

 

jakie świeta jak wielkanoc jest dopiero 20?

 

ja niestety odpadam - akurat 6 kwietnia wracam z lubelszczyzny a nie powiem że chetnie bym skopał tyłki kolegom z poprzedniego forum :P

 

chyba że się coś zmieni to będę informował na bierząco organizatorów ;)

 

a jeśli nie to miłej zabawy i skopcie im tyłki ;)

Edytowane przez JakiCMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duuu.....pa - nie wpadnę, bo do 11 kwietnia jestem w Warszawie w tym czasie.

I co to za forum Audi? Bo te gdzie się zarejestrowałem, to tam się nigdy nic na forum nie dzieje a jak o coś zapytasz, to mozesz i pół roku czekać i mało kto się problemem zainteresuje :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo te gdzie się zarejestrowałem, to tam się nigdy nic na forum nie dzieje a jak o coś zapytasz, to mozesz i pół roku czekać i mało kto się problemem zainteresuje
\

 

pewnie jesteś na Audi Klub Polska - też tam jestem zarejestrowwny i potwierdzam - nic sie nie dzieje i nie wiadomo czy tam w ogóle ktoś żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo - Audi A4 forum. Jedyne co mają fajne, to logo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum fajne czy nie fajne - tym, co jeżdżą A4, trzeba porządnie "skopać tylki" :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym - co mają zniewieściałe passaty, obfitujące w sporo białych włosów - TEŻ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się odezwał, ten co benzynę kupował :P

Jak się nie ma co się lubi... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwał sie ten, co szukał Audi a kupił passata :D Zapewne nie ma zadnej róznicy :D

Polecam Le Optique :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odezwał sie ten, co szukał Audi a kupił passata Zapewne nie ma zadnej róznicy

 

hahah ***** Danek Jesteś Miszczem :D

Edytowane przez Tuniek
No bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszytko wyda to na 90% się z Kasią (kasiazabka) piszemy:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek przez mnie kupił passata, bo nie chciało mi się małysza robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesteś współwinny :lol3

Ale fakt faktem - gdybym takiego paszteta szukał, to zaraz po zobaczeniu ogłoszenia, bym juz go zaklepał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja odpadam w tym terminie, udanej zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też termin nie leży, będę z drugiej strony kraju. Dobrej zabawy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STELMI

Termin pasuje, można mnie dopisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany się zmieniły i jednak zjawimy się na spocie ;)

 

Proszę o dopisanie: JakiCMG + Milka

 

skopiemy dupska gościom z Audi :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności