Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do sedana minimum kilowat mocy na suba. Mi sie dopiero z dwiema dziesiatkami udalo w sposob zadawalajacy przebic do srodka. W kombii pewnie by niezle masowalo, a u mnie tylko uzupelnia mocny przod ;) Osobiscie do fanow mocnych zejsc nie naleze, zawsze mi zależało na szybkosci wiec mi to tak bardzo nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do sedana minimum kilowat mocy na suba. Mi sie dopiero z dwiema dziesiatkami udalo w sposob zadawalajacy przebic do srodka. W kombii pewnie by niezle masowalo, a u mnie tylko uzupelnia mocny przod ;) Osobiscie do fanow mocnych zejsc nie naleze, zawsze mi zależało na szybkosci wiec mi to tak bardzo nie przeszkadza

 

to odważne stwierdzenie bo w pewnej TT'tce wystarczył zwykły JL audio 12tw3 a tam też sciana w bagażniku . A Subwoofer gra naprawdę Bdb a ma marne 400 w rms :-) Ale Sub musi mieć dobrą paczkę i dobry napęd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie słuchałeś mojego auta, ja nie słuchałem TT. Napisałem, że u mnie dopiero przy dwóch 10-tkach udało się uzyskać szybkość i wykop ;)

Edytowane przez wojtekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;-)) uzyskać szybkość i wykop a przebić się subem z bagażnika do kabiny to raczej dwa inne pojęcia :) ale fakt faktem kombi bardziej wdzięczne jest ;-) 2x10" zbyt wiele miejsca zajmuje , chociaż moja 12" nie wiele mniej . Co do poprzedniego posta to nie trzeba od razu kilowata żeby w sedanie przyzwoicie grało. Wystarczy dobrze zasilone 300-500 i będzie dobrze chyba ,że ktośwy wymaga dużego kopyta ale to już są gusta i guściki. Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niewiele zajmuja miejsca jak widac

[ATTACH=CONFIG]151250[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mehow'a robota ;-) widziałem cały projekt co prawda nie na żywo , przetworniki jak i piece znane mi są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagaznik zostaje na amen ale przod wylatuje ;) Bedzie mocna rzezba z drzwiami na jesien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bagaznik zostaje na amen ale przod wylatuje ;) Bedzie mocna rzezba z drzwiami na jesien

 

no właśnie i ja zamierzam drzwi modzić , co będziesz robił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwa woofery na strone ;) Wpadne tez tweeter i sredniak w slupek. Mastery bede sprzedawal. Taki byl plan od poczatku ale fundusze pozwolily tylko na bagaznik z prawdziwego zdarzenia'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po dwa woofery na strone ;) Wpadne tez tweeter i sredniak w slupek. Mastery bede sprzedawal. Taki byl plan od poczatku ale fundusze pozwolily tylko na bagaznik z prawdziwego zdarzenia'.

 

z drzwiami będzie gruby mod . Ale fajnie , ciekawe jak wyjdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma byc glosniej :D Chociaz juz teraz jest dobrze ale jak to w CA to wciaga heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma byc glosniej :D Chociaz juz teraz jest dobrze ale jak to w CA to wciaga heh.

 

wciąga i to bardzo :-) Choć Moja instalacja jest troszkę w innym stylu :) Głośność jest drugorzędna sprawą .... jeśli tylko drugorzędną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak ze wszystkim na kompromis, bo slucham kazdej muzyki z przewaga trance dlatego mimo wielkich ciagat zrezygnowałem z SPL-owych marzen, bo w glowie byl Helonowy passat... Jednak jak sie zapusci, a czasem lubie posluchac Metallici to nie zaluje ;) Tak mam uniwersalny sprzet nie tylko do lomotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak ze wszystkim na kompromis, bo slucham kazdej muzyki z przewaga trance dlatego mimo wielkich ciagat zrezygnowałem z SPL-owych marzen, bo w glowie byl Helonowy passat... Jednak jak sie zapusci, a czasem lubie posluchac Metallici to nie zaluje ;) Tak mam uniwersalny sprzet nie tylko do lomotu ;)

 

a jakie plany na przód jeśli chodzi o głośniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to u Michala tweetery wiadomo SS, sredniak zalezy od funduszy ale najsensowniej Dego SP, woofery tez SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno ciekawie zagrać. SS'y na górze strasznie mi się podobały, ale u innych, nie wiem jak na moim piecyku. Michał będzie robić komory, czy rzeźbić tapiercki. Nie żebym się chwalił ale tapicerki w B6/B7 są wręcz stworzone do budowania komór.

 

Ogólnie to masz instalację o podobnym charakterze do mojej. Taki jakościowo/funowy kompromis. Chodź u ciebie z większym rozmachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzezba tapicerki oraz blachy podnosnika mocowania na drugi woofer, sporo roboty bedzie .

 

Jak wypali spot w STG lub mi sie uda wpasc na trójmiejski to posluchamy sprzetow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, chodź trójmiejskie spoty wychodzą raz na pół roku.

Mam nadzieję że od wiosny spoty w Starogardzie wrócą do poziomu z 2015 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności