Skocz do zawartości
rainman777

IX Zlot - pytania do organizatorów bez OFF TOP

Rekomendowane odpowiedzi

To napisz mi co w tej opłacie sobotniej jest???

Identyfikator,Ognisko,nagrody,ochrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba przede wszystkim wynajęcie całego ośrodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako "nowicjusz" tego forum odbieram to jako mus zapłaty aby poznać innych użytkowników tego forum. Rozumiem, że organizacja zlotu kosztuje, ale tak jak wcześniej napisałem - ja nic nie chcę od was. Oczywiście jak się już cenicie, mógłbym zapłacić bo to nie są wielkie pieniądze, ale okazuje się, że lista jest zamknięta i brak jest miejsc. Na co? Na to abym na podwórku ośrodka trochę postał, porozmawiał i pooglądał? Nie wiem czy dla mnie to jest śmieszne czy żałosne. Znam dwóch waszych klubowiczy, jak podjadę aby z nimi porozmawiać to mnie ochrona wyrzuci z ośrodka? Obrazicie się na mnie? Zraziłem się strasznie teraz do tego forum. W żadnym konkursie startować nie chciałem, więc nagrody zostawiam wam. Do ogniska byście zapomnieli, że byłem a identyfikatora też nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale czego nie rozumiesz???Jak chcesz się z kimś spotkać pogadać to są spoty comiesięczne i HS-y a zlot to zlot i tutaj wszyscy są zarejestrowani i nie a osób które chcą wpaść tak o sobie.Bo takich osób pewnie by się jeszcze kilka znalazło.Więc zasady są jasne i nie ma od nich ustępstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę przeczytać co mi grozi jak przyjadę do ośrodka na obiad i stanę na przeciwko was.

 

Obiadu nie zjesz a ośrodek jest zamknięty dla osób nie będących na liście. Proste.

 

Możesz stać pod płotem i krzyczeć:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Zasady... Jak jednak w tą sobotę (wziąłem sobie wolne) nie będę miał nic ciekawszego do roboty jak użeranie się z wynalazcami tego chorego pomysłu to wpadnę zobaczyć jak to jest w praktyce ;-)

 

Tymczasem :poddajesie

Edytowane przez Adamekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co spinać zasady są jasne i zarazem proste kto zapłacił ten jest na Zlocie :vw: , i tutaj nie ma żadnych odstępstw oraz wyjątków tyle w tym temacie .

Organizacja Zlotu nie jest taką prostą sprawą i są to przede wszystkim nie małe koszta, trzeba mnóstwo spraw zaplanować i dograć na ostatni guzik , aby nie zaliczyć tzw. zonka .

Adam w skrócie było by po prostu zagranie nie fair , w stosunku dla forumowiczów którzy to zapłacili za Zlot :vw: . W formularzu była opcja soboty i tutaj nie ważne czy na 5-10 min. , czy na cały dzionek to już indywidualna sprawa danego forumowicza :ok: .

Pozdr

ps. Na dniach dodam Plan IX Zlotu Ogólnopolskiego :cool

Edytowane przez johny x
ps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie będę miał nic ciekawszego do roboty jak użeranie się z wynalazcami tego chorego pomysłu to wpadnę zobaczyć jak to jest w praktyce

 

Adam Janek dobrze pisze to trzeba wszystko ogarnąć do kupy. Tu nie chodzi o to czy będziesz 5 minut czy 6 godzin w tej cenie masz gadżety (identyfikator , wlepę) możesz startować w konkursach , grill wieczorem z szamą kiełbaski krupnioki żurki prażuchy DJa z karaoke staramy się by było na bogato fajnie i sympatycznie:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Byłem na wielu zlotach i nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem. Dla mnie temat tego zlotu i forum jest zamknięty. Żenada aby na ogólnopolski zlot nie można było wpaść od tak i nic od organizatorów nie chcieć. Z tego wnioskuje, że liczy się pieniądz a nie fan do modelu.

 

Bawcie się dobrze za zamkniętą bramą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bawcie się dobrze za zamkniętą bramą!

 

Jak co roku :) ale dziękujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Byłem na wielu zlotach i nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem. Dla mnie temat tego zlotu i forum jest zamknięty. Żenada aby na ogólnopolski zlot nie można było wpaść od tak i nic od organizatorów nie chcieć. Z tego wnioskuje, że liczy się pieniądz a nie fan do modelu.

 

Bawcie się dobrze za zamkniętą bramą!

 

Sory Adam ale jeśli stać Cię na furę z podpisu to te parę groszy dla forum byś nie skąpił.

Poza tym dla mnie to świetne rozwiązanie z uwagi na bezpieczeństwo uczestników ich pociech i wychuchanych bryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego wnioskuje, że liczy się pieniądz a nie fan do modelu.

 

Po pierwsze nikt tu nie zarabia na forumowiczach po drugie:

 

jest to impreza zamknięta a nie otwarta i tylko dla tych co zapłacili, co tu jest nie jasne ?

 

Sam byłem współorganizatorem zlotów w latach wcześniejszych i nigdy nie było takiego problemu jak teraz z kolegą. Organizatorzy poszli na rękę tym co nie mogą przyjechać na trzy dni i zrobili "furtkę" w postaci soboty ale jak widać dla niektórych jest to do nieogarnięcia bo jak to tak zdzierać kasę....

 

 

Dla mnie temat tego zlotu i forum jest zamknięty

 

Napiszę po chamsku, mamy tylu userów że nikt z Twojego powodów nie będzie płakał... Żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdzie taki dla którego zupa była za słona a barszcz za mało czerwony.

Żegnam
Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koti w dupie mam to 70zl, czytajcie ze zrozumieniem! Co z tego jak chciałbym zapłacić ale nie mogę bo nie ma miejsca na ogólnopolskim zlocie aby przyjechać na godzinę porozmawiać! Żenada! Kij tam. Temat zamknięty!

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Napiszę po chamsku, mamy tylu userów że nikt z Twojego powodów nie będzie płakał... Żegnam

No nie wątpię! W końcu nic nie zapłaciłem :-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizatorzy :) Może jakiś plan zlotu ?? Wszakże termin się zbliża :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy no mniej więcej wygląda on tak.Przyjeżdzamy pijemy idziemy spać pijemy idziemy spać wstajemy i wyjeżdżamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie skreślić idziemy spać :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy no mniej więcej wygląda on tak.Przyjeżdzamy pijemy idziemy spać pijemy idziemy spać wstajemy i wyjeżdżamy.

 

Można ? Można :D dziękuje jestem usatysfakcjonowany :P

co roku taki sam jest przecież

 

Pindo a pomyślałeś że niektórzy jadą pierwszy raz ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności