Skocz do zawartości
tomas_at

Tylna lampa LED, nie świecą diody

Rekomendowane odpowiedzi

kupić nowa lampę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację, 4 ledy nie palą się w prawej tylnej lampie. Ogólnie sytuacją wygląda na to, że coś nie łączy ponieważ czasami wszystkie ledy się zapalają. Ponadto brak info z błędem żarówki, innymi słowy temat olałem. Aczkolwiek, VW produkując 6 lat passata nie poprawił wady fabrycznej jakim jest odbłyśnik w ich lampach. Trochę brak mi słów tną koszty, inwestują w ekologie, wymieniają żarówki na LEDY a potem ograniczają dostęp do ewentualnej naprawy. Jakaś paranoja, niedługo nie wymienimy koła bez wizyty w Aso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest tak z tylna lampa jak w nia stukne to sie zalanczaja ledy , caszem na tylna szybe jak wlacze wycueraczke to sie plyn spryskiwacza zalancza albo szyberdach sie sam uchyla i zamyka.Albo wskaznik paliwa sie niepodniesie jak zimno w nocy jest.Moze to byc wina braku masy? Ma ktos pomysl co to moze byc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Objawy jakbyś miał "nawiedzony" wóz, może jakaś klątwa:). A już serio, najlepiej przeskanować auto VCDS'em i sprawdzić czy są błędy, dzięki temu można wykryć potencjalne usterki jak np. zwarcie masy. Bez diagnostyki, trudno powiedzieć. Podłącz Vaga i podeśli logi na forum na pewno pomogą, jak nie masz kabla odezwij się na pw to jakoś się ustawimy skoro jesteś z BP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety te lampy to dramat. Zamieniłem swoje 7-letnie w pełni działające na Hella Black. I cały czas cyrki, raz tu świeci, raz tam nie świeci. Może zamienniki DEPO okażą się trwalsze, choć kto to sprawdzi...

 

Właśnie stałem się posiadaczem tylnych lamp DEPO ciemne, a ocenę funkcjonowania ich przedstawię po pewnym czasie:DIMAG0530.jpg

Edytowane przez waldekimegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie stałem się posiadaczem tylnych lamp DEPO ciemne, a ocenę funkcjonowania ich przedstawię po pewnym czasie:D[ATTACH=CONFIG]136974[/ATTACH]

 

Ja już mam naprawione, z Thomkiem temat ogarnęliśmy (w sumie to On po mistrzowsku do sprawy podszedł), także zostają black Hella :D

A Ty pochwal się jak się na Twoim autku wkomponowały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam drugi komplet lamp i w lewej lampie nie pali 1 pomarańczowa od kierunkowskazu, czerwone pala wszystkie, a w prawej lampie nie pali się jedna u góry a 2 na dole słabiej od pozostałych tez pomarańczowe, czerwone pala wszystkie. Przyczyna jest taka sama jak opisywano wyżej czy porostu przepaliły się diody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z tymi lampami Depo. Działały normalnie po czym zonk i nagle kontrolka spalonej żarówki . Elektryk sobie poradził i od dwóch lat spokój. pasek lampy 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem, z tym że u mnie nie świeci cały ring(lewy), gaśnie po jakimś czasie od zapalenia świateł, a nie raz od razu po włączeniu nie świeci i wyskakuje komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam podobny problem, z tym że u mnie nie świeci cały ring(lewy), gaśnie po jakimś czasie od zapalenia świateł, a nie raz od razu po włączeniu nie świeci i wyskakuje komunikat.

 

Lampa do wymiany, uważaj na używki, ja kupiłem i po tygodniu przestały świecić 4 diody w ringu..ogólnie porażka z tymi lampami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampa do wymiany, uważaj na używki, ja kupiłem i po tygodniu przestały świecić 4 diody w ringu..ogólnie porażka z tymi lampami.

 

kupie nową, kolega polecił mi Magneti. Zobaczymy jak długo poświeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupie nową, kolega polecił mi Magneti. Zobaczymy jak długo poświeci

 

A jaka cena za nową lampę tej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jaka nową lampe polecicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupiłem Magneti Morelli u kolegi z forum. W sklepach ceny kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy montaż też szły tylne lampy produkowane przez marelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z demontażelm tylnej lewej lampy wersja kombi, podrzuci ktos jakąś instrukcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem wyjąć lampe tak jak na instrukcji, ale okazało się, ze cos jeszcze ja trzyma, i wydaje i się że to przewody, jak ropziąć kostke? trzeba cos demontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa trzyma się tylko na srubie i zatrzaskach które trzeba podważyć jak na zdjęciu, kostkę możesz odpiac jak już zrobisz wymienione czynności. Nic nie trzeba dodatkowo demontowac aby odpiac kostkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności