Skocz do zawartości
tomas_at

Tylna lampa LED, nie świecą diody

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak to? to lepiej kupic uzywke za 100 z Allegro i liczyc na lut szczescia? Nie wydam 1000 za oryginal, bo to dopiero sie mija z celem dla 8 letniego auta, DEPO kosztuje 250...

Ktos ma DEPO i musial zwracac na gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej i lepiej kupić nawet kiepską używaną i oddać do regeneracji. Depo są zwyczajnie słabe, czasami trochę lepszy się TYC trafi ale też bez szaleństw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2018 o 09:24, radekrp90 napisał:

Taniej i lepiej kupić nawet kiepską używaną i oddać do regeneracji. Depo są zwyczajnie słabe, czasami trochę lepszy się TYC trafi ale też bez szaleństw.

Aż tak z nimi źle? U mnie niektóre diody przestają świecić jak się lampy nagrzeją od słońca latem. Ktoś z forum regeneruje diody? Jakieś namiary.

Edytowane przez Jankus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są złe - to te lepsze "chińczyki" ale porównywać z oryginałem (nawet jeśli OEM nie grzeszą trwałością) to już nadużycie :D

Z drugiej strony są lampy, które są od nich na prawdę dobre i dość trwałe ale to trzeba trafić (choćby reflektory do aut dostawczych są nie gorsze od oryginałów ale dostawczaki z zasady mają tragiczne lampy więc to nie wyczyn :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3/18/2014 o 09:21, ARNAU napisał:

Jeśli to jest sedan rozebrał bym lewą tapicerkę w bagażniku i dostał bym się po lewej stronie do kostek kabli na zakolu-może po prostu zaśniedziały i mamy problemy.Czasem najprostrze rozwiązania są najlepsze ;) Pozdrawiam

a w ktorym miejscu dokladnie jest ta kostka? Musialbym cala tapicerke z lewj strony bagaznika sciagac, bo po mocnym odchyleniu nic nie widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś symbol diod led (żółto-czerwona), ewentualnie jakieś źródło do zakupu takich diodek dobrej jakości. Chciałbym wymienić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś rano zauważyłem iż nie działa prawy tylny kierunkowskaz. Mam lampy Led oczywiście. Wszystkie czerwone diody od światła pozycyjne go palą się jak należy. Nie palą się za to wszystkie pomarańczowe od kierunku. Czy do wymiany będzie lampa? Czy to normalne że siadły wszystkie ledy od kierunku na raz? 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2020 o 09:37, Kolczykpassat napisał:

Witam. Dziś rano zauważyłem iż nie działa prawy tylny kierunkowskaz. Mam lampy Led oczywiście. Wszystkie czerwone diody od światła pozycyjne go palą się jak należy. Nie palą się za to wszystkie pomarańczowe od kierunku. Czy do wymiany będzie lampa? Czy to normalne że siadły wszystkie ledy od kierunku na raz? 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Problem z lampami dotyczy diód, które są zamocowane płytce - ringu. Drgania generowane przez pojazd rezonują na inne elementy w tym lampę i z czasem poszczególne diody stają się luźne - przerwa w zasilaniu.

Jest sposób na ich naprawę i skuteczne poprawienie mocowania, aby problem nie powtórzył się w przyszłości jednak wymaga to odrobiny cierpliwości. 

Trochę druciarsko, ale działa. 

Ja mimo wszystko kupiłem bardzo dobrej jakości zamiennik, który jest perfekcyjnie wykonany, a naprawą oryginalnej zajmę się w wolnej chwili.

 

Edytowane przez Tomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności