Skocz do zawartości
Asia

Rozpoczęcie sezonu VAG 12.04.2014 Iława

Rekomendowane odpowiedzi

mi też się pojawiło parę problemów ... :( wątpliwe raczej abym się zjawił ... jak coś to tylko pewnie na sobotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nie mam czasu na buszowanie po sieci, więc kiedy o której i gdzie się spotykamy?

z tego co Mi Wiadomo Ja lecę do Żuromina i z Kudłatym Lecimy Razem czy ktoś jeszcze z żuromina leci tego nie Wiem.

 

PS: Darek Będę jeszcze do Ciebie dzwonił 2-3 dni przed imprezą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga z tego co mi wiadomo zostało już tylko kilka wjazdówek i nie będzie możliwości ich zakupu na miejscu, więc kto tego nie zrobił proszę się śpieszyć.

 

Przypominam także o konieczności wydrukowania i zabrania ze sobą karty wjazdowej i regulaminu.

 

Impreza zaczyna się o 10.00 więc jeśli ktoś jedzie przez Lidzbark to tam zbiórka o 9.00 i ruszamy na Lubawę i dalej. W Iławie spotykamy się wszyscy na Lotosie ( tym od strony Lubawy) i całą grupą wjeżdżamy na plac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli limit miejsc ograniczony , to jezeli ja jestem niepewny do ostatniej chwili to nie bedzie mozna wiechac ? Glupie to troche i przedewszystkim dziwne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani głupie ani dziwne Piotrze, plac pomieści 300 aut a jest wykupionych 280 miejscówek. Zainteresowanie chyba przerosło samych organizatorów, ale kto by się spodziewał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh no trudno , jak sie nic nie zmieni u mnie to mysle ze bedzie jeszcze okazja sie spotkac.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezon pełen niespodzianek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie mam czasu na buszowanie po sieci, więc kiedy o której i gdzie się spotykamy?

z tego co Mi Wiadomo Ja lecę do Żuromina i z Kudłatym Lecimy Razem czy ktoś jeszcze z żuromina leci tego nie Wiem.

 

PS: Darek Będę jeszcze do Ciebie dzwonił 2-3 dni przed imprezą.

 

 

Michał dzwoniłem do Tygrafa i być może też przez Żuro będzie leciał, więc będzie Nas 3ch z forum i z Żuro chłopaki A6 jeszcze lecą więc myślę, że o 8:30 wylatujemy z Żuro...

 

Czekam na tel, to ustalimy szczegóły :P

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia o której mniej więcej będziecie na tym Lotosie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia, a w Lidzbarku gdzie się widzimy?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia, jestes w kontakcie z organizatorami ? Jak tam z miejscami , orientujesz sie czy beda wpuszczac na miejscu czy tylko na rezerwacje ? Jeszcze do konca nie wiem jak z robota, jutro bede na 100 wiedzial dopiero czy sie uda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisali na FB to wjazdówek jak i wejściówek już nie ma.

Czekają na wpłaty do dziś od osób, które zarezerwowały miejsca. Jeśli wpłat nie będzie zostanie podana ilość wolnych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisali na PW ze maja jeszcze ok. 110 WEJSCIOWEK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam majstry :bezzebow

 

Chwilowo muszę zastąpić kierowniczkę :marecek

 

Więc tak, spotykamy się w Lidzbarku o godzinie 9 w sobotę pod stokrotką :P

 

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam i do zobaczyska :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja organizatora z ostatniej chwili...

 

*** Uwaga ***

Na dzień dzisiejszy zwolniło się 10 wjazdówek. Nie robimy już żadnych zapisów, rezerwacji, sprzedaży przez Internet. To co zostało będzie dostępne w sobotę od 10:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 10 wjazdówek ma byc dostępnych na bramie, ale co to jest te 10 szt jak zainteresowanie ogromne.

 

Kwestie organizacyjne:

 

- spotykamy się w Lidzbarku o najpóźniej o 9.00 przed Stokrotką bądź jak kto woli na placu targowym

- w Iławie tuż przed 10.00 na Lotosie od strony Lubawy i juz bez pogadanek itp jedziemy od razu na miejsce docelowe

 

Przypominam o konieczności wydrukowania regulaminu i karty wjazdowej i zabrania ich ze sobą!

 

Zabieramy jeszcze kto ma ochotę wsio co potrzebne na grilla: ja wezmę jednego i węgiel, dobrze byłoby też jakieś coś do posiedzenia :D Proszę też osoby które mają o zabranie flag, niestety nie udało mi się załatwic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś startował lub jechał przez Żuromin to 8:25 wyjazd z Orlenu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh .. .zazdroszczę Wam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności