Skocz do zawartości
bASo

Nasze Jednoślady

Rekomendowane odpowiedzi

Emtekowi leci już 6 sezon u mnie :) i jestem mega zadowolony. Chyba zostanie u mnie na lata bo ciężko znaleźć coś z charakterem w dużej V2. Demon prędkości to nie jest, ale ten etap mam już za sobą :). Co do ciężaru to lekki nie jest, bo ma prawie 270kg, ale w czasie jazdy jest nadzwyczaj zwinny, gorzej jak ktoś jest niski. No i spalanie przy tej pojemności jest wspaniałe, bo pali raptem 5,5L jak się lata tak do 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedł drugi sprzęcior w czerwcu. Honda s-wing 125ccm, ponieważ prawko na A jest zdecydowanie na tapecie. Przelatałem praktycznie ten cały sezon i po Kraku sprawdza się rewelacyjnie (spalanie 3l maks po mieście, trasa moje min 2,31 :hyhy, przelotowa przy której jedzie się przyjemnie 80km/h-oczywiście można 30km/h więcej ale to skuterek więc nie ma sensu).Fajne przyspieszenia jak na 125ccm bo założony wariator j-costa i racingowe sprzęgiełko. Ale cóż, apetyt rośnie w miarę jedzenia stąd pewnie pożegnam się z nią końcem sezonu lub początkiem przyszłego i może uda mi się zakupić coś "nieco" większego. ;)

WP_20160815_004.jpg

WP_20160611_004.jpg

WP_20160611_003bt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie na wiosnę kupiłem nówkę z salonu Suzuki DL 650 Vstrom XT - ubrałem ją i jeżdżę po Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20160427_114514.jpg

oj jak te zdjęcia bolą.

IMG-20160831-WA0000.jpg

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównywalna z kat. B? A może łatwiej bądź trudniej?

Jak już jeździłeś , to zdasz bez problemu -plac manewrowy jest do bani , wyjazd na miasto to pestka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudna (głupia) może się okazać teoria, jazda to już bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

Trudno mi się wypowiedzieć ale to nie może być nic strasznego. Różnica jest taka, że prawo jazdy na samochód robi się bo taka jest potrzeba... a na Motocykl- bo chcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myśle nad prawkiem kat A. Myślicie, że jeżeli nie mam prawka i nigdy nie jeździłem to dam rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też myśle nad prawkiem kat A. Myślicie, że jeżeli nie mam prawka i nigdy nie jeździłem to dam rade?

 

Każdy kiedyś zaczyna.nikt nie rodzi się na motocyklu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

Stopniowo wszystko da się opanować :)

Edytowane przez motocyklista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pokażę. Dzisiaj kupiłem motorynkę Hondę Shadow 125

 

4d00d64bf5f7.jpg

 

Motorek fajny i jak na pierwszy raz od 14 lat na motorze wystarczy mi żeby się przemieszczać w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności