Skocz do zawartości
gonzo12

Radio Navigation MFD i zmieniarka cd problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem passata z oryginalną nawigacja i zmieniarka na 8cd w bagażniku. i tu jest problem kiedy wejdę do auta i odpalę go i w opcji wcisnę cd i wyskakuje mi brak cd i jak naciskam od 1-8 to komunikat cd 1 niedostępne wiec idę do bagażnika otwieram zmieniarkę wyjmuje kieszeń i wkładam w radiu wciskam cd i wtedy znajduje płytę i chodzi ale jak wyjdę z auta zamknę go i odpalę go ponownie to znowu brak cd i muszę do bagażnika lecieć spowrotem robić to samo.czy ktoś morze mi pomóc aby za każdą razom zmieniarka działała a nie zebym biegał do bagażnika za każdą razom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jesli ori zmieniarka to na 6 CD

przecież nawet jest 6 przyciskow numerycznych na MFD

moim zdaniem to albo laser do czyszczenia albo poprawic nagrywanie CD Audio... albo poprostu coś gdzieś jest do przeczyszczenia przy zmieniarce moze coś sie zakurzyło???

też czasem miałem problem ze jakas CD nie chciała odpalic ale nagrałem ją wolniej i jest OK

a może poprostu CD jest zdezelowana już i laser jej nie czyta prawidłowo???

a czy jak przezucasz na inne numery płyt np 3 czy 5 to tez nie działa??? czy zalerzy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarka jest na 8 cd nie na 6 . Cały problem jest jak tyllko wyłacze auto i zamkne je po ponownym jego uruchomieniu musze otwierac kieszen zmieniarki i wkładac ja ponownie a tak to płyty czyta wszystkie bez problemu nawet te co nie dawno nagrywałem a jakosc grania jest idealna wiec laser to na pewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe ze na 8 CD

Jak wybrać 7 i 8 skoro na mfd jest tylko 6 guzików numeracyjnych

A to jest ori zmieniarka Vw ???

Moze jest problem w komunikacji mfd a zmieniarka ???

W takim razie wiecej pomysłów nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniarka jest orginalna to nie wiem kupiłem auto tydzien temu. a jak chce sprawdzic płyte 7,8 to musze scan robic i słysze jak komora 7 i 8 pracuje i zmienia sie płyta.nie wiem o co juz chodzi a takie pytanie czy zmieniarka musi miec jakis prad podtrzymujacy jak zamykam auto czy to nie ma znaczenia??

 

---------- Dodano o 12:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:43 ----------

 

A co masz na myśli jak piszesz problem w komunikacji z mfd a zmieniarka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak zapodasz magazynek od nowa to zmieniarka przeglada sobie magazynek sprawdzajac zawartosc tak???

i moze to jest taki jak by dla niej reset i wtedy gra???

ciekawe co by bylo jak by ORI zmianiarke podłaczył???

ciekawe jest to ze tylko po wyjeciu i ponownym wlozeniu magazynka zaczyna grac

bo jak tego nie zrobisz tylko normalnie wlaczysz radio to zmieniarki jakby nie widziało radio????

poszukaj uzuwanej taniej zminiarki albo odrazu w USB MP3 zaiwestuj

chyba ze jakis znajomy ma na pozyczenie zmieniarke???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij o d zdjecia zmieniarki bo cos tu nie gra z tego co piszesz.Najpierw zdjecie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjecia zmieniarki takie udało mi sie zrobic ale czy to pomoze rozgrysc problem??

IMG_20140304_180233.jpg

 

IMG_20140304_180245.jpg

 

IMG_20140304_180301.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto zdjecia zmieniarki takie udało mi sie zrobic ale czy to pomoze rozgrysc problem??

[ATTACH=CONFIG]115427[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]115428[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]115429[/ATTACH]

 

mam ten sam problem ale inna zmieniarke ori. udalo sie cos tu zdziałać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał właśnie tą zmieniarkę dlatego że na 8 płyt i komunikacja może jeszcze troszkę inna, warto spróbować na oryginalnej 6cd i będzie wszystko jasne. Zmieniarka ma jeszcze na 1 przewodzie stały plus sprawdź czy po zamknięciu samochodu on nie zanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym obstawiał właśnie tą zmieniarkę dlatego że na 8 płyt i komunikacja może jeszcze troszkę inna, warto spróbować na oryginalnej 6cd i będzie wszystko jasne. Zmieniarka ma jeszcze na 1 przewodzie stały plus sprawdź czy po zamknięciu samochodu on nie zanika.

 

ja mam 1 cd zmieniarke (odtwarzacz).

jak to sprawdzic? mam podłączone tylko pod niebieską kostkę. a jak zanika to co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam możliwość kupienia zmieniarki z przewodem z renault który ma identyczna kostkę jak nasze VAG-owskie radyjka i stąd moje pytanie czy będzie to grało czy też nie czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo nie czyta mi płyt zmieniarka na 6CD, muszę wysiąść i wyciągnąć kieszeń z płytami włożyć jeszcze raz czasami kilka razy trzeba żeby wyszukało, nie wiem co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc podczepie się tutaj.

 

Podpowie ktoś czy Nawigacja MFD będzie współpracować z inną anteną GPS niż fabryczna?

Orientuje się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc podczepie się tutaj.

 

Podpowie ktoś czy Nawigacja MFD będzie współpracować z inną anteną GPS niż fabryczna?

Orientuje się ktoś?

 

Będzie działać. Musisz tylko kupić taką żeby miała odpowiednią wtyczkę do radia Mfd. Ja taką miałem w poprzednim passacie i wszystko działało jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności