Skocz do zawartości
Jarek 3

Dziwny dźwięk po wymianie rozrządu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam u siebie ori pasek z pokryciem białym na zębach ( może to i teflon) i nie jest nic głośniejszy od pasków bez pokrycia . Ale jak mechanik daje gwarancje to możesz śmigać do następnej wymiany bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biale pokrycie od srodka widzialem tylko w pasku Wloskim dayco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biale pokrycie od srodka widzialem tylko w pasku Wloskim dayco.

 

Witam bo właśnie taki pasek mam założony Dayko made in Italy i on tak hałasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienialem rozrzad w moim passacie a po wymianie taki dziwny dzwiek pojechalem do majstrow spowrotem popatrzyli porozbierali i sgwierdzili ze wszystko ok naciagniety dobrze a cos gra. Moze nowa ppmpa wody wadliwa?

 

 

 

Prosimy o zapoznanie się z punktem 2.1.a regulaminu forum, oraz stosowanie polskich znaków diakrytycznych.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg.pkt.2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że myśl o pompie wodnej to dobry kierunek. Jakiś czas temu zmieniałem rozrząd w Audi i po założeniu pompy wodnej zakręciłem ją ręką i słyszalne było otarcia. Zeszlifowałem nieco końcówki łopatek pompy i było wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pompa wody wydaje taki głos albo sam pasek. Z czasem zacznie Cię to denerwować. Ja wytzymałem dwa miesiace i wymieniłem pompę z paskiem. Po tej wymianie było już cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij oslone zapal samochod i lej po pasku zimna woda jesli ucichnie to jest to halas z paska. Moze byc za mocno napiety. Jesli dalej halasuje bierzesz stetoskop i osluc***esz

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za rady rozbiore i zobacze. Mechanik proponowal mi wymiane rozrzadu na oryginal i mialbym tylko doplacic roznice miedzy czesciami zamiennik a aso ale przeciez jesli na oryginale bedzie chodzic ok to a zamienniku tez powinno moze jakis element z zamiennika jest wadliwy. hmm nie wiem jak rozwiazac ten problem. pasek conti pompa wody magneti a napinacze nie wiem. Dzwiek juz mnie denerwuje niby nie glosny a jednak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz sam sobie odpowiedziales - pompa magnetti- gównetti ,na 100% ona jest przyczyna dziwnych odgłosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to uslyszalem tez tak pomyslalem ale mechanik mowi ze tylko takie zakladaja i zawsze jest ok ale ja mam podejrzenia co do tego. Co zalozyc oryginal czy jakie macie takie pewniaki hepu doltz? a korcilo mnie chociaz sama pompe w oryginale zalozyc podczas zmiany:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz pieniędzy na ten cel? Nigdy nie miałem problemu z pompami firmy magneti mareli. Widocznie jakaś wadliwa partia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni tez tak mowili ale zawsze musi byc ten pierwszy raz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze film na zimnym silniku jak to wyglada wydaje mi sie ze na zimnym mniej slychac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności