Skocz do zawartości
Rosa

LM Dare , ASA .. repliki BBS ... opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zapytać o Wasze zdanie, opinie na temat replik, podróbek BBS.

Głównie chodzi mi o LM DARE oraz o ASA. Miał ktoś z tym styczność ?

Jak to wygląda w kwestii wytrzymałości , jakości .. warto ryzykować i bawić się w używki ??

Jak wypadają te repliki na tle felg RIAL, RH, BORBET itp ....

 

Acha i jeszcze coś .. zauważyłem, że niektóre ASA mają wybite na feldze LICENSED BY BBS a niektóre tego nie mają, jest w tym jakaś różnica ... ?? tzn , że jedne są na licencji a drugie nie są, takie same felgi tylko tym się różnią :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! kupiłem takie felgi, tzn Dare Lm 18 cali nowe przejeżdziłem na nich całe lato. O felgach złego słowa nie mogę powiedzieć, felgi są bardzo lekkie dobrze są wykonane mimo że to repliki. Wiec od siebie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam ogólnie też słyszałem opinie, że są OK, ale jak weszły na rynek PL to krążyło dużo takich fot

totalledZ003.jpg

 

ja mam podróby S-LINE w 19" i kupiłem krzywe w ch**

po minionym sezonie się nie pogięły jak narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam letnie 17calowe ASA i nic się z nimi nie dzieje, od dwóch lat w Polsce.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam ogólnie też słyszałem opinie, że są OK, ale jak weszły na rynek PL to krążyło dużo takich fot

[ATTACH=CONFIG]113629[/ATTACH]

 

ja mam podróby S-LINE w 19" i kupiłem krzywe w ch**

po minionym sezonie się nie pogięły jak narazie

 

 

no właśnie też tego widziałem pełno i się obawiam jakości wykonania ... :( to że się lekko wygnie czy coś to pół biedy ale jak takie cudo wyskoczy no to mamy problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem jakis czas temu chromowane felgi asa 18 cali ogolnie nie polecam..

Z jednego prostowania do drugiego do tego caly czas schodzilo mi powietrze o utleniajacym sie chromie nie wspomne ;)

Na cale szczescie sprzedane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr duzo jest felg orginalnych, z audi merca czy vw,sa sprawdzone,wytrzymalsze no i nie koniecznie drogie,jakies fajne 18 mozna juz za pare stówek wychaczyc takze pomysl i poszukaj,moze cos upolujesz fajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi się podobają z rantem, ciężko coś znaleźć w dobrych $$ z rantem :( tylko właśnie jakieś ASA , ewentualnie RIAL NOGARO się trafi czasem :(

 

aktualnie mam TOMASON TN1 ale tylko 17 i chcę na jakieś eleganckie 18 zamienić , na gwincie rancik kozacko wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a chcesz miec z rantem skrecane czy z rantem zwykle. Poogladaj sobie monoblocki z niewielkim rantem ,ogolnie fajna felga mam takie luknij sobie . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzór felgi ASA AR1 najbardziej mi się wkręca ewentualnie BBS LE MANS , stąd te moje pytania dotyczące tych replik :(

 

Widziałem BRABUSY z rantem ale też pełno jest podróbek ich :(

 

 

takie cudo :) i też mam srebrnego kombi :)

IMG_0425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności