Skocz do zawartości
Gość Mecha

Przed zakupem passata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mecha

Witam mam stać sie szczęśliwym posiadaczem Passata 1.6 ET z 1994 roku.

Mam w związku z tym pare pytań. Znajomy mówił mi że te roczniki mają wtrys a od właściciela dowiedziąłem sie że ten passacik ma gaźnik. Ciekawi mnie też oznaczenie EL czy ma to związek z wersją wyposażenia, jeśli tak to jaki?

Z góry dziekuje za odpowiedź, a jeśli taki temat już był to przepraszam, nowy jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z moich info wynika ze to bedzie silnik AEK 100 koni. na wtrysku on jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kupujesz autko sprawdz bardzo dokladnie stan tego auta. To bardzo wazne. Samochodu nigdy nie mozna kupowac na szybkiego bo pozniej mozesz zalowac. I taka mala przestroga co sie moglo np dziac z autem jezeli kupujesz od mlodych czubkow ktorzy niedawno robili prawko... http://www.megaupload.com/pl/?d=T7PR1KEU (w woli wyjasnienia na tych filmikach nie jest widoczne moje auto.. mi by chyba szybciej serduszko peklo) :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przesadził :hyhy: . Ponizej wklejam tabelke z silnikami 1,6 jakie były dostepne i jest tu gaźnikowiec, który był też w B4 montowany. Także właściciel nie koniecznie kłamał ;) Co do EL to niestety mi nic to nie mówi, a gdzie znalazłeś ten symbol??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to bylo CL? w mojej bazie danych mam podane ze 1F montowany w paskach od 88-90, RF 88-89, EZ 88-91, ABN 91-92, AEK 94-95, AFT 95-96.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mecha

Czyli mam szanse na gaźnik lub wtrysk, a jak sądzicie co bardziej jest prawdopodobne? Tak z doświadczenia na co sie częśiej w tych rocznikach trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mecha

dzięki wszystkim za pomoc, jesteście spoko. Jak pojade zobaczyć Paska to sie pochwale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności