Skocz do zawartości
The_Saint

Spot pomorski 26.01.2014

Gdzie robimy spota styczniowego?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie robimy spota styczniowego?

    • Lębork
      8
    • Gdańsk
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Ello.

Za tydzień termin naszego spotu, Galeria Przymorze tym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lębork :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sugeruję Lębork ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vw-passat.pl/threads/138540-Spot-grudzien-2013-Galeria-Rumia-godz-17-ta?p=2014577&viewfull=1#post2014577
Nie widzę natomiast przeszkód żeby zrobić w Lęborku np w styczniu
Edytowane przez Alvares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem za Lęborkiem. Trzeba troche pozwiedzać świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety pracującą niedzielę i nie dam rady tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za, nie widzę problemu.

Jednak jest parę ale, i dodałem ankietę. Dlaczego? Bo nie chcę żeby się okazało że jest kwas bo znowu spot jest po tej stronie mapy.

 

Mamy gdzie się spotkać w Lęborku? Nie uśmiecha mi się stać na dworzu przy teraźniejszych temperaturach, wystarczająco wymarznę w pracy ;)

W głosowaniu proszę o świadome podejście do tematu, niech głosują faktycznie tylko ci co faktycznie się wybierają-ja jestem tylko od zamiatania tutaj, wy wybieracie miejsce gdzie chcecie się spotkać. Ja jedynie później będę później rozliczał te głosy :lol

Dodam tylko że Lębork może być ciekawym wariantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za Lęborkiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Leborczanie maja jakas fajna miejscowke, tak jak sugeruje Daniel?:P? Ja oczywiscie tak jak juz 10 razy wspominalem jestem ZA :)

Edytowane przez Broower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem czy się pojawię w tym miesiącu ale głos oddałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak sprawa wygląda bo nie ma żadnych konkretów. Tylko godz. 17.00 chyba sie nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak sprawa wygląda bo nie ma żadnych konkretów. Tylko godz. 17.00 chyba sie nie zmienia.

 

Chłopaki z Lęborka powinni jakąś miejscuwe zaproponować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce to nie problem, proponuję parking przy Kauflandzie (bardzo blisko obwodnicy więc z dojazdem nie ma problemu) https://maps.google.pl/maps?client=opera&q=lębork+kaufland+toruńska&oe=utf-8&channel=suggest&ie=UTF-8&ei=To_hUpGVC5KjhgexjoCACA&ved=0CAkQ_AUoAQ lub centrum Lęborka - (Plac Pokoju) odnowiony parking, ładnie podświetlony https://maps.google.pl/maps?client=opera&q=lębork+plac+pokoju&oe=utf-8&channel=suggest&ie=UTF-8&ei=CY_hUvC2KoyBhQe-iIH4Dw&ved=0CAkQ_AUoAQ Problemem natomiast może być temperatura (zapowiadają -6) a w Lęborku nie ma parkingu podziemnego. Wybór należy do wiekszości.

Edytowane przez Alvares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miejsce to nie problem, proponuję parking przy Kauflandzie (bardzo blisko obwodnicy więc z dojazdem nie ma problemu) https://maps.google.pl/maps?client=opera&q=lębork+kaufland+toruńska&oe=utf-8&channel=suggest&ie=UTF-8&ei=To_hUpGVC5KjhgexjoCACA&ved=0CAkQ_AUoAQ lub centrum Lęborka - odnowiony parking, ładnie podświetlony https://maps.google.pl/maps?client=opera&q=lębork+plac+pokoju&oe=utf-8&channel=suggest&ie=UTF-8&ei=CY_hUvC2KoyBhQe-iIH4Dw&ved=0CAkQ_AUoAQ Problemem natomiast jest temperatura (zapowiadają -6) a w Lęborku nie ma parkingu podziemnego. Wybór należy od wiekszości.

 

Ja osobiście jestem za placem pokoju. O tej porze powinno być tam dosyć spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W głosowaniu proszę o świadome podejście do tematu, niech głosują faktycznie tylko ci co faktycznie się wybierają
Lębork - Gdańsk 7:3, mam tylko nadzieję że jeśli spot odbędzie się w Lęborku to będą CONAJMNIEJ wszyscy Ci którzy głosowali na Lębork.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!sluchajcie dla mnie moze byc LEBORK na parkingu przy kauflandzie jak bedzie nam zimno zawsze mozemy jechac do MOSTOW na stacje BP. na jakas kawe tam sa stoly i krzesla mysle ze damy rade z tym mrozem JA MYSLE ZE LEBORK NA 17 co wy na to?jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za, a jak komus bedzie bardzo zimno to kawałek dalej w strzebielinie sa babki (grzechotniki) ktore za odpowiednia sume tez mogą rozgrzac, hehe. Ja jestem napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że -6 stopni nie jest w stanie nas odstraszyć ;D Ja jestem nadal ZA ;)

 

P.S.

Niedziela o 17, taak? ;pppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista frekwencja w ankiecie :wmorde

 

Spot Lębork godz 17-ta

 

Tubylcy niech podadzą jakieś namiary na miejsce spotkania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajebista frekwencja w ankiecie :wmorde

)

 

Jeśli będzie deklarowane 8 osób w Lęborku plus ze 2-3 dodatkowe osoby to nie będzie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności