Skocz do zawartości
zaksiu1971

Interfejs V-scan iVAG Bluetootch Android?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktoś miał z tym styczność .Chodzi mi o możliwości tego cacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy kasuje i w Measurements Blocks też można zajrzeć, aczkolwiek nie zastąpi w pełni VAG-a na kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję temat.

Zakupiłem to cudo coby potestować czy będę mógł na bieżąco sprawdzać podstawowe parametry jazdy przez telefon lub tablet na androidzie i ewentualnie samodzielnie zdiagnozować jakieś uszkodzenia w trasie za granicą. Przeznaczenie do B5 1999 AVG i T4 2003 AXG. Na razie mam wrażenie, że przepłaciłem bo pomimo zapewnień sprzedawcy niewiele u mnie działa. Ale są to moje początki z takimi cudami. Kiedyś wcześniej zakupiłem ELM 327, ale ten nie był łaskaw się łączyć z moimi samochodami. A próbowałem kilka różnych programów. Na korzyść ivaga jest więc, że połączył się z T4 i "coś" już pokazał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również zakupiłem iVaga z Viakena, to urządzenie służy tylko do kasowania błędów. Nic więcej nie potrafi zrobić, bynajmniej mi się nie udało. Uzywałem go w Pasku B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałeś dołączonego programu? Czy jakiegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak ostatnio zacząłem sie interesować tematem diagnostyki w samochodzie.

I mocno mnie zainteresował temat interfejs ELM 327 Bluethooth + programik na telefon Torque.

 

Ktoś z Was może posiada takie urządzenie?

Na aukcji jest napisane:

 

Auto dowolnej marki wyprodukowane po 2001 roku (benzyna) lub po 2003 roku (diesel) lub auto z rynku amerykańskiego wyprodukowane po 1996 roku.

 

Ja mam Passata B5 FL (2001r.) i jestem ciekaw czy by działało?

 

Tutaj aukcja tego urządzenia:

 

http://allegro.pl/interfejs-skaner-elm327-bluetooth-obd2-nowy-2016pl-i6141109968.html

 

Jeśli ktoś ma takie coś to chętnie poznam opinie, warto, nie warto i czy będzie to działać ze starszymi autami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam najtańszego ELM 327 I od około miesiąca interfejs pod androida od viakena. Generalnie to zabawki nie narzędzia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie cudo na blutacza i programik na telefon Torque, gdy długo latam tylko po mieście i złapię serwisówkę to da się skasować błąd aby rozruszać kierownicę.Pokazuję też jaki to błąd.więc Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Dostałem na urodziny od kolegów z pracy interfejs v-scan ivag od Viakena. Przyznam szczerze, że nigdy nie miałem styczności z tą firmą ale pobrałem aplikację na androida i wygląda to całkiem dobrze. Czy ktoś mógłby mi napisać czy od 2013 roku wzrosły możliwości ww interface'u? Chciałbym ustawić halogeny jako światła do jazdy dziennej i nie wiem czy tymże sprzętem coś zdziałam. 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności