Skocz do zawartości
lechjaro

Blaupunkt Philadelphia 835 - dedykowana do VW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kolego miałem RNSa i przez problemy które z nim miałem się zdecydowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja mam juz dosc kaprysów tego radia a to nie czyta innych plyt niz verbatim a to nie ma filmów podczas jazdy a to rzadko aktualizowane mapy i brak głosowego powiadamiania o POI. jak mozesz zerknij na pudełko czy cokolwiek i podaj producenta a ja chyba wystawie rnsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy problem z innej beczki radio GMS ce4kc8 dedykowane do VW prawa strona multi funkcji nie dziala co to moze byc? czy da sie zrobic aby zaczelo dzialac? nie moge na Fisie przelaczyc opcji zakladke AUdio. Moj samochod to VW passat b6 z 2006 roku z gory dziekuje za wskazowke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm trudno powiedzieć, w jednostkach które ja sprzedaje automatycznie łączy się ze sterownikami z lini can. FaziTrade RadioNavigation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu Blaupunkt Philadelphia 835.

 

Zamontowałem to radio jakiś czas temu do B7 i po pierwszych testach napisałem, że jest ok. Teraz po prawie roku użytkowania mogę powiedzieć SZCZERZE ODRADZAM.

 

Radio w opisie "dedykowane do VW" - Kłamstwo marketingowe

 

1. Passat ma dwie anteny na bocznych szybach, radio ma wejście tylko na jedną. Nie ma nawet przejściówki, która umożliwi podłączenie jednej anteny. Musiałem dorabiać.

2. po podłączeniu radia to anteny, wyraźnie słabszy sygnał i są szumy lub trzaski na stacjach, na których na oryginalnym radiu nie ma żadnych problemów

3. Dźwięk wyraźnie bardziej płaski niż na oryginalnym radiu RCD. Regulacja equalizera nie pomaga.

4. Po skręceniu gałki głośności na minimum, w głośnikach wyraźny stały szum, którego w żaden sposób nie da się usunąć. Można przez ustawienia equalizera minimalizować go, ale wówczas odbija się to na samym dźwięku.

 

Ten szum i trzaski były powodem ciągłych reklamacji do serwisu w Kaliszu. Radio było w serwisie w sumie ze trzy miesiące odsyłane kilka razy. Wpierw testowali, potem wymienili płytę główną, konsultowali się z producentem, w końcu wymienili radio na nowe ale nic to nie dało.

 

Wniosek jest prosty, to radio nie nadaje się do VW i żadne działania serwisu tego nie zmieniły.

Ostrzegam więc, jeśli komuś zależy na jakości dźwięku i nie jest głuchy by słuchać na cały regulator niech mu nie przyjdzie do głowy kupić to radio.

 

Jedyna zaleta, która mnie ściągnęła do niego, to WIN CE gdzie zainstalowałem AM. Jest to jedyna według mnie zaleta. Poza tym, wszystko gorzej.

Jak to bywa, nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odkopie temat , a dokładnie znalazłem radyjko Blaupunkt wersja Wolfsburg . Moje pytanie czy ktoś się spotkał z taką wersją , podobno to to same radio co Philadelphia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy a czy po montażu takiego sprzentu trzeba cos grzebac w getwayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam koledzy a czy po montażu takiego sprzentu trzeba cos grzebac w getwayu?

 

 

Witam, ja nic nie grzebałem podłączyłem p&p i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...mam pytanie odnosnie pdc jak podlaczyc i co trzeba miec aby z blaupunktem wspolgraly czujniki i wyswietlal sie dystans na monitorze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://navipremium.pl/produkty/nawigacje-vw/nawigacja-vw-detail

 

Ja wymieniłem swoją MFD2 na coś takiego - bajeczka wszystko śmiga jak należy , nie zamula itd ciekawi mnie tylko jak podpiąć do tego rejestrator jazdy bo istnieje możliwość nagrywania na radio nawigacji obrazu z kamery na szybie - tylko dziwne jest podpięcie i nie mogę znaleźć kamery z taką wtyczka , po drugie nie wyświetla mi parametrów klimatyzacji i jedno co mnie denerwuję to nie pokazuję mi na niej że drzwi są otwarte mimo że na fis pokazuje. Urządzenie twierdzi że drzwi są zamknięte cały czas  ?? Jakieś sugestie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności