Skocz do zawartości
DavidkaS09

Passat b4 błotniki przednie dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem taki oto że, mój passat miał zmieniany błotnik, od strony pasażera, na błotniku, jest napisane Vw itp .ze jest ori, i tak dalej. został zakupiny ze szrotu, no i po wymianie go, pomalowaniu, zakładam alu, 9 cali i od strony kierowcy, alus jest na styk, z nadkolem. a ten nowy błotnik, jest jak by taki bardziej "pękaty" wypukły i alus się chowa. i teraz mam dylemat, oco chodzi z tym błotnikiem .? czy występowały takie i takie ? czy jak? bo mam inny błotnik i zakładam zamiast tego, szerszego, od passażera i jest elegacko z oby dwóch stron, wydaje się równo i oto moje pytanie, czy takie występują 2 rodzaje, to raz a dwa, co z tym teraz zrobić ? zmieniac przemalowywac itp ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki "urok" zamienników masz szczęście ze udało ci się go dopasować do nadwozia- odpowiednie szczeliny miedzy drzwiami a maską i spasowanie do zderzaka, znajomy blacharz powiada że lepiej dołożyć na szrocie parę zł za ori jak się bawić w składanie na chińskich częściach, zamiennik to zazwyczaj cieńsza blacha brak ocynku i słaba jakość przetłoczenia elementu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taki "urok" zamienników masz szczęście ze udało ci się go dopasować do nadwozia- odpowiednie szczeliny miedzy drzwiami a maską i spasowanie do zderzaka, znajomy blacharz powiada że lepiej dołożyć na szrocie parę zł za ori jak się bawić w składanie na chińskich częściach, zamiennik to zazwyczaj cieńsza blacha brak ocynku i słaba jakość przetłoczenia elementu

 

I właśnie dlatego cieszę się, że nie chodziłem do gimnazjum, i nauczyli mnie czytać ze zrozumieniem.

Kolega DavidkaS09 napisał wyraźnie, że kupił oryginalny błotnik ze szrotu, który rózni się wymiarami od poprzedniego i pyta czy były dwa rodzaje fabrycznie.

 

ETKA twierdzi że numer prawego przedniego błotnika to 3A0 821 022 A, czyli teoretycznie był tylko jeden rodzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I właśnie dlatego cieszę się, że nie chodziłem do gimnazjum, i nauczyli mnie czytać ze zrozumieniem.

Kolega DavidkaS09 napisał wyraźnie, że kupił oryginalny błotnik ze szrotu, który rózni się wymiarami od poprzedniego i pyta czy były dwa rodzaje fabrycznie.

 

ETKA twierdzi że numer prawego przedniego błotnika to 3A0 821 022 A, czyli teoretycznie był tylko jeden rodzaj.

 

Z jednej strony racja, z drugiej - niezależnie od marki, dany model mógł być wyprodukowany w innej fabryce, a co za tym idzie mogły być inaczej zużyte formy danej części, więc mogą się one troche różnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony racja, z drugiej - niezależnie od marki, dany model mógł być wyprodukowany w innej fabryce, a co za tym idzie mogły być inaczej zużyte formy danej części, więc mogą się one troche różnić.

 

Mogą się różnić owszem ale o dziesiąte milimetra - dla oka nie zauważalne , z pewnością to nie to...

 

Do autora tematu:

 

A może Twój pasio miał jakąś przygodę wcześniej i błotnik był pasowany do niego że tak powiem na "specjalne" zamówienie ...i teraz żaden ori nie podejdzie tak jak ten poprzedni...

Edytowane przez kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie otóż to że poprzednie błotniki leżały jak ulał tylko ze od pasażera zgnił . i wyglada patrzac podług innych passatów że uprzednio miałem dwa dobre. bo dziś oglądałem przy innym .lecz druga sprawa kupiłem ten zze szrotu ten ori załozyłem też bez problemów wiekszych i on pasuje i lezy dobrze wyglada jak by ten kołnież tak to okreslmy ten co jest wypuklu i otacza koło byłbardziej wypukły reasumując poprzednio było ori jak fabryka nadała a ten ze szrotu tez ori musiał być chyba poddany jakiemuś poszerzaniu.

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności