Skocz do zawartości
dalka

[off top] IX Zlot Ogólnopolski

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nie mam czego żałować, że elita mnie na niego nie wpuściła... Yea!

 

Ja zaluje strasznie, i wiem ze kilka osob napewno tez. Wyszlo na to ze przejechalem 500 km popatrzec jak wszyscy łoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małopolska dotarła szczęśliwie do domu około godz.23:30 Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas. :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zaden zlot ogolnopolski passatow tylko ogolnopolska popijawa

 

 

Wisełka - czyli jak bardzo poniósł nas melanż...

http://forum.vw-passat.pl/threads/135971-Wise%C5%82ka-czyli-jak-bardzo-poni%C3%B3s%C5%82-nas-melan%C5%BC

 

KAC L i d z b a r k

http://forum.vw-passat.pl/threads/106065-KAC-L-i-d-z-b-a-r-k

 

A było choć zajrzeć do wątków i poczytać ;) uniknąłbyś rozczarowania :D

 

 

p.s

Tak to jest,jak przez parę miesięcy na forum, zaglądnie się aż do 19 tematów ..............

 

 

Widzę, że nie mam czego żałować, że elita mnie na niego nie wpuściła... Yea!

 

Po Twoich postach wnoszę ..... że my tym bardziej :kwasny

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po Twoich postach wnoszę ..... że my tym bardziej :kwasny

Nigdy nie osądzaj człowieka dopóki nie porozmawiasz z nim osobiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy Ci Wujku Dobra Rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy Ci Wujku Dobra Rada

Jaki sens wnosi twoja wypowiedź do tematu negatywnej opinii zlotu przez kolegę matm1987?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zaluje strasznie, i wiem ze kilka osob napewno tez. Wyszlo na to ze przejechalem 500 km popatrzec jak wszyscy łoją
A mimo wszystko bardzo miło się gadało ;) Byłam w szoku, że pojechaliście na zlot praktycznie nie biorąc udziału ani w życiu forum ani naszej grupy regionalnej. I tu Blop ma rację, pojechaliście w ciemno i stąd rozczarowanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie mam czego żałować, że elita mnie na niego nie wpuściła... Yea!

 

Jaki sens wnosi twoja wypowiedź do tematu negatywnej opinii zlotu przez kolegę matm1987?

 

A twoja ? Przecież w tytule jasno jest napisane [off top] pisałeś gdzieś tam wcześniej , że śmigasz po tylu forach i klubach internetowych to powinieneś znać podstawowe określenia. Adam nie byłeś to się nie udzielaj i nie komentuj. Generalnie nie interesuje Nas twoje zdanie :papa2

 

Ja zaluje strasznie, i wiem ze kilka osob napewno tez. Wyszlo na to ze przejechalem 500 km popatrzec jak wszyscy łoją

 

Przykro to czytać :( nie wiem czego się spodziewałeś , atrakcji było sporo na ośrodku do tego kilometr dalej Dni Poraja , więc było co robić nawet jeśli nie podobały Ci się zlotowe klimaty , ale większość ludzi , których poznałem dzięki temu forum ma trochę inne podejście do tematu :kumple dla nich liczą się ludzie nie samochody , znamy się od lat i jest to jedyna okazja kiedy możemy się spotkać do tego nikt nie może wpływać na to kto jakim samochodem na zlot przyjeżdża gdyż często tą kwestią rządzi ekonomia ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A twoja ? Przecież w tytule jasno jest napisane [ott top] pisałeś gdzieś tam wcześniej , że śmigasz po tylu forach i klubach internetowych to powinieneś znać podstawowe określenia. Adam nie byłeś to się nie udzielaj i nie komentuj Generalnie nie interesuje Nas twoje zdanie :papa2

 

Moja wypowiedź w pości nr #1260 jest jak najbardziej w temacie tego wątku.

Nie byłem, owszem. Nie żałuję. Pisałem tylko do kolegi matm1987

Może kolegą też zwrócisz uwagę, że piszą w tym wątku nie na temat?

A zapomniałem... Ich znasz, więc oni mogą!

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :-*

Do zobaczenia na zlocie za rok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wierzyłam że znajdzie się ktoś komu będzie cokolwiek nie pasować....a jednak :/

bylam pierwszy raz na ogólnopolskim i uwazam ze było ekstra...organizacja, miejsce, klimat i ludzie SUPER!!! Dzięki za wspanialy weekend ;)

ps. Wlaśnie dotarliśmy do Poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my jezdzimy na zloty ale ten OGOLNOPOLSKI byl naszym pierwszym i nam sie podobalo, z mila checia bedziemy chcieli jechac za rok na ogolnopolski,kazdy ma swoje odczucia jakie ma,ale tak jak napisal Deszczowy to jest jedna okazaja raz w roku zeby sie tak wszyscy spotkac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zaden zlot ogolnopolski passatow tylko ogolnopolska popijawa. Powinno byc wczesniej napisane a nie dowiaduje sei na miejscu ze jak to mi powiedzial komandos "zlot samochodow bez samochodow" troche to dziwne... Jedyna rzecz zwiazana z passatem to bylo przepychanie auta. Jedna wielka lipa. Co niektorzy tylko pokazywali zdjecia swoich aut a przyjechali na zlot calkiem inna marka. Zlot aut a zero tego tematu przez 3 dni... Lipa

 

Sorry, taki mamy klimat!!!

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kusiek i Anusiak meldują się z Bełchatowa. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za super zabawę i doborowe towarzystwo. Trzymajcie się ciepło i do następnego/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów!!! Super miejscówka, super towarzystwo i impreza. Nawet zaliczyliśmy kąpiel w jeziorze he he. Szkoda teraz tylko ze następny ogólnopolski za rok. Gdzie zdjęcia wrzucacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie zdjęcia wrzucacie?

 

Na razie tutaj ;) potem zrobimy osobny topic tylko z fotami ;)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/141540-quot-Albo-GRUBO-albo-wcale-quot-Porajowy-Og

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmissiek juz w bieszczadach cały i zdrowy. Jak zwykle mega imprezka i wielkie brawa dla organizatorów za włożony trud w przygotowanie imprezy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłosz niestety nie udało mi sie do was dotrzeć :( mam nadzieje ze kilka osób widziało regaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mmissiek juz w bieszczadach cały i zdrowy. Jak zwykle mega imprezka i wielkie brawa dla organizatorów za włożony trud w przygotowanie imprezy

 

To jak już jesteś w Bieszczadach to zapraszam do mnie

 

 

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=woj.+podkarpackie%2C+%C5%9Awi%C4%99te+1&loc2=Blizne%2C+&byCar=1&cId1=e8b3c1adafff1a057b009d0000aea000e2bf000bbb92bae7&sId1=&cId2=&sId2=

Edytowane przez VaniL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i my wczoraj szczęśliwie powrócili z kolejnego udanego zlotu :) jak zawsze organizatorzy jak i ludzie dopisali za Co dziękujemy i czekamy na kolejny.

 

... ale większość ludzi , których poznałem dzięki temu forum ma trochę inne podejście do tematu :kumple dla nich liczą się ludzie nie samochody , znamy się od lat i jest to jedyna okazja kiedy możemy się spotkać
- święte słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zaden zlot ogolnopolski passatow tylko ogolnopolska popijawa. Powinno byc wczesniej napisane a nie dowiaduje sei na miejscu ze jak to mi powiedzial komandos "zlot samochodow bez samochodow" troche to dziwne... Jedyna rzecz zwiazana z passatem to bylo przepychanie auta. Jedna wielka lipa. Co niektorzy tylko pokazywali zdjecia swoich aut a przyjechali na zlot calkiem inna marka. Zlot aut a zero tego tematu przez 3 dni... Lipa
Ty żartujesz czy poważnie piszesz ? Bo mnie zdawało się że łączy nas pasja. Ja nawet swoim nie przyjechałem. Atylko po to gnałem aby zobaczyć kolegów z forum. Mam nadzieję że tylko żartujesz. :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Przykro to czytać nie wiem czego się spodziewałeś , atrakcji było sporo na ośrodku do tego kilometr dalej Dni Poraja , więc było co robić nawet jeśli nie podobały Ci się zlotowe klimaty , ale większość ludzi , których poznałem dzięki temu forum ma trochę inne podejście do tematu dla nich liczą się ludzie nie samochody , znamy się od lat i jest to jedyna okazja kiedy możemy się spotkać do tego nikt nie może wpływać na to kto jakim samochodem na zlot przyjeżdża gdyż często tą kwestią rządzi ekonomia
Dokładnie ja zapindalałem spotkać się ze znajomymi a nie z ich autami, te jak spotkam na drodze pozwalają mi przypomnieć że należę do super rodziny. I to wszystko w emacie. Radzę się zapisać do forum gospodyń wiejskich, albo kółeczka różańcowego tam nauczysz się pacierza, przyśpiewek ludowych i raz w roku pojedziesz do Częstochowy (blisko Poraja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i

mam nadzieje ze kilka osób widziało regaty

Jakie regaty??? :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności