Skocz do zawartości
misiorowski

Forumowa Wyprawa Na Drosza (6,7,8 czerwiec 2014) Zapisy

Rekomendowane odpowiedzi

To ile przelewamy?250?

Adasko,na razie 100

Rezerwacja to wpłata 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki jutro leje kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 100zł bo nie wiem ile będzie za autokar jak na tą chwile mamy komplet u nas a u mojego znajomego Darka jest już 10 osób więc drastycznie spada nam koszt autokaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poszła zaliczka 500zł za okręt z mojej kieszeni mam nadzieje że nikt sie nie wycofa teraz:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według ostatnich obliczeń 136zł rejs plus autokar 86zł bo mój kumpel ma 14 osób razem nasza grupa i Darka mamy 36osób koszt rejsu i transportu obecnie wynosi 222zł tniemy koszta:gwizdze

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Do wyjazdu miesiąc czasu, takie info dla tych co jeszcze nie zrobili rezerwacji w postaci gotówki. Jeśli się wycofacie w ostatniej chwili zrobicie krzywdę tym co już wpłacili ponieważ to my będziemy musieli pokryć koszta takich osób niezdecydowanych więc zachęcam do wpłaty

Edytowane przez misiorowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem parę zmian w pierwszym poście,dziękuje wszystkim za tak szybką wpłatę, tak jak widać mamy po selekcji jeszcze 4 wolne miejsca wiec kto pierwszy ten lepszy oczywiście można też szukać nowych uczestników.Mamy jeszcze trochę czasu.

 

 

 

 

na jednym z kont nie mam powiadomienia więc proszę o sms o wpłacie lub jakakolwiek inna forma info

Edytowane przez misiorowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak zaczynamy odliczać 2 tygodnie do wyjazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wczorajszą rozmową , rezygnuje z wyjazdu. Flaszka dla uczestników z mojego konta. Misior żeby była jasność nie zamierzam nikogo konkretnego "sponsorować" !

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oho, widze sporo wczoraj przegapilem ;/

 

Niki, co sie stalo ?? Zrob to dla mnie i jedz. Sledzie juz nie beda takie same bez Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nic się nie stało,ot tak po prostu w niedzielę miałem ważny tel. i chciał nie chciał muszę załatwić w najbliższą sob. temat. Chodzi mi jedynie, żeby "środki" zostały wykorzystane na konkretny "szczytny" cel. czyli 4x0,5L. I tyle w temacie - trzymaj się !! I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy autokar będzie wyjeżdżał z pod Torwaru o 21 00 w piątek (6.06).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"szczytny" cel. czyli 4x0,5L. I tyle w temacie - trzymaj się !! I

 

 

A miałem nie pić :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z wczorajszą rozmową , rezygnuje z wyjazdu. Flaszka dla uczestników z mojego konta. Misior żeby była jasność nie zamierzam nikogo konkretnego "sponsorować" !

 

Janusz spoko nikt nie będzie nikogo sponsorować kasa wróci do ciebie lub jak mówisz pójdzie z przeznaczeniem na autokarowe lub napoje wyskok owe i tak koszta się zwiększają bo kilka osób odpadło

 

obecna lista jak by co więc jak ktoś miał by kogoś dawać znać.

 

 

1 .misiorowski -rezerwacja dokonana

2 .gołąb30 -rezerwacja dokonana

3 .Darek Smoleń od Kristo -rezerwacja dokonana

4

5. Michał Szymański od Romka -rezerwacja dokonana

6. elisek -rezerwacja dokonana

7. adamwwl1 -rezerwacja dokonana

8 .Marek piotrowski od Kristo -rezerwacja dokonana

9 .Grzegorz Krawczyk od Kristo -rezerwacja dokonana

10.-one- rezerwacja dokonana

11.Grzegorz od gołąb30

12.Prezu rezerwacja będzie dokonana na miejscu

13.Jarosław Hanke kristo -rezerwacja dokonana

14.Edek od kristo -rezerwacja dokonana

15.Lucjan od gołąb30 -rezerwacja dokonana

16.Jarek od gołąb30 -rezerwacja dokonana

17.Piotrek od gołąb30 -rezerwacja dokonana

18.

19.

20.

21.

22.-rezerwacja dokonana autokarowe od nikiego

 

 

Edytowane przez misiorowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misior pięknie to nazwałeś - ma być autokarowe i już ! Misior i Gołąb zadbajcie o Adama i Prezia oni Wam zwabią piękne sztuki !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misior i Gołąb zadbajcie o Adama i Prezia oni Wam zwabią piękne sztuki !.

Zanęcą?:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra słuchajcie ludzie mam dwie wiadomości dobra i zła, pierwsza to dobra bo jak widać tym razem neptun też nas nie oszczędzi bo szykuje nam tym razem spokojne morze jak i piekarnik z nieba wiec pewnie smarować sie będzie od środka jak i od zewnątrz. Olejki z filtrem lepiej mieć przy sobie wierzcie mi.

 

Druga ta gorsza wiadomość to niestety ale do szczęścia nam brakuje trochę osób co radykalnie zmienia nam koszta rejsu więc gorąca prośba co by powiadomić u siebie wszystkich znajomych i kumpli może ktoś jeszcze będzie chętny. Ja zarzuciłem u siebie na FB i dałem na OLX.pl jak i info jest na spławik.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra słuchajcie ludzie mam dwie wiadomości dobra i zła, pierwsza to dobra bo jak widać tym razem neptun też nas nie oszczędzi bo szykuje nam tym razem spokojne morze jak i piekarnik z nieba wiec pewnie smarować sie będzie od środka jak i od zewnątrz. Olejki z filtrem lepiej mieć przy sobie wierzcie mi.

 

Druga ta gorsza wiadomość to niestety ale do szczęścia nam brakuje trochę osób co radykalnie zmienia nam koszta rejsu więc gorąca prośba co by powiadomić u siebie wszystkich znajomych i kumpli może ktoś jeszcze będzie chętny. Ja zarzuciłem u siebie na FB i dałem na OLX.pl jak i info jest na spławik.pl

 

miałeś na blablacar dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie sprawa wygląda tak : BĘDZIE GORĄCO więc olejki do opalania to priorytet na wodzie jak każdy wie słońce bierze mocniej więc poco mamy się smażyć jak prosiaki na grillu. Następna rzecz lodówki turystyczne jak chcemy dowieźć rybę do warszawy trzeba będzie zakupić lód na stacji i wszystko schłodzić.Mam nadzieje że wszyscy pamiętają o gazetach.

No i zimne napoje na drogę.

 

 

 

 

A bym zapomniał kieliszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności