Skocz do zawartości
baaaartus

Zbieżność z tyłu w 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra , ile za przerobienie całego kompletu ?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie oferuje... A po za tym nie badz smieszny. Przeciez twoje intencje sa znane i widoczne;)

 

Ależ oczywiście, że oferujesz tutaj usługę naprawy wahaczy. Podaj cenę przeróbki i pokaż na przykładowym foto jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, że oferujesz tutaj usługę naprawy wahaczy. Podaj cenę przeróbki i pokaż na przykładowym foto jak to wygląda.

Nie no skoro ty wiesz lepiej ode mnie co ja robie a co nie to chyle czola :lol3

 

---------- Dodano o 00:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:54 ----------

 

No dobra , ile za przerobienie całego kompletu ?

 

Pozdr

 

Zadaj konkretne pytanie na PW bo to nie jest zadna oferta forumowa. Gdyby taka byla to byla by w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nudów siedzę i czytam forum dzisiaj ,wdałem się w dyskusję z Leninem w innym wątku skrytykował nie tylko moją propozycję ale wielu innych forumowiczów wypowiedział się że jego firma zajmuję się naprawami profesjonalnymi i takimi z którymi inni sobie nie radzą ! nie toleruje popeliny wszystko robi profesjonalnie ! a czytam tutaj nie wierze co czytam!! poliuretany na nasze polskie drogi ? i przeróbki starych zmęczonych życiem i dziurami na naszych drogach wahaczy ? mało było przypadków że pękały wahacze ? od czego ? domyślam się że ze zmęczenia chyba nie ze strachu przed polskimi drogami co? a ty chcesz naprawić wahacz i co z tego że dasz mu nowy sworzeń jak one pękają za sworzniem właśnie? powodzenia w profesjonalnym tuningu i naprawach z którymi inni sobie nie radzą !! i pomyśl niekiedy o bezpieczeństwie to jest zawieszenie auta a nie rower !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ze moja strona wobec twoich partacjich patentow tak cie dotknela ze az tu przyszedles psioczyc na mnie.

 

Moja modyfikacja wachaczy przeszla testy i ma certyfikat TUV.

Obecnie wciaz pracujemy nad rozkreceniem seryjnej produkcji tego zestawu. A narazie mam go tylko ja i nie bylo mowy o zadnej ofercie.

 

Ztwierdzenie ''moge ci to co najwyzej zrobic za oplata'' bylo wyraznym podtekstem wyjasniajacym ze nie mam zamiaru na tacy podawac wynikow dosyc kosztownego dochodzenia w sprawie przerobienia zestawu by dzialal jak nalezy.

 

Tak ze jak mowilem ''robimy profesjonalnie zgodnie ze sztuka albo odmawiamy i sie nie podejmujemy'' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja modyfikacja wachaczy przeszla testy i ma certyfikat TUV.

 

podeprzyj to stosownym dokumentem bo jestem ciekawy tego certyfikatu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje ci ze niebawem w nowym roku podatkowym zobaczysz nasz zestaw na Alledrogo wraz z certyfikatem na kazdy jeden egzemplaz jako ze nie jest to produkcja fabryczna a jedynie wyrob wlasny danej firmy nie bedacej fabryka.

 

Jak kupisz to bedziesz mial certyfikat a narazie takie rzadania sa ponizej krytyki ;)

 

Zreszta z jakiej okazji? Wyjasnij kim tak waznym jestes bym staral ci sie cos udowadniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności