Skocz do zawartości
arkady375

Kalendarz 2014r.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie wyszło

 

P.S. Listopad ma 30 dni , a lipiec 31

widzisz zawsze sie wkradnie jakiś bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ,że większość olała wysłąnie zdjęć Arkowi :wmorde no ale co zrobić.

 

Może by tak w formie tapet na pulpi dziabnąć każdy miesiąc? Idzie to pojedynczo wyssać z pdf'a? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może by tak w formie tapet na pulpi dziabnąć każdy miesiąc? Idzie to pojedynczo wyssać z pdf'a?
oczywiście porobie i wstawie na dropa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spoko,bo myślałem ,że mogę sam to sobie jakoś wyssać bo to co wrzuciłeś to już ściągnąłem sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzisz zawsze sie wkradnie jakiś bład

 

a u mnie w nicku jest mmisiek a powinno być mmissiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w nicku jest mmisiek a powinno być mmissiek
a ja mam "ń" w poznan ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena tego cuda??????????:rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy drukarnia muli nie mam jeszcze info jak tylko cos dostane niezwłocznie przekazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Zlot będą .... albo i nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z listy oczekujących odpadam, mam już inny an ścianie :pardon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi nic do tego ;) bo już kwiecień za pasem i wszystkie kalendarze już dostałem, ale może by tak zmienić zasady konkursu :).

Wystarczy, że passaty miesiąca stycznia, lutego i marca wrzucą foty kalendarzowe do forumowej galerii (w specjalne miejsce) a każdy następny będzie miał max 2 tyg. na uzupełnienie takich fot.

Dzięki temu już około 14-15 stycznia 2015 będą wszystkie foty i można robić (nawet projekt można zaczynać np w końcówce października, listopad i dokończyć w grudniu. Potem tylko w już przygotowane miejsce dorzucić foty pasata grudnia i wszystko gotowe do druku na początek stycznia.

 

Tak sobie luźno pomyślałem.

Byłaby nadzieja, że kalendarz na 2015 rok byłby dostępny jakoś przed wiosną a już na 100% przed wakacjami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zróbmy edycję kalendarza dla pierwszych 12 chętnych którzy podeślą zdjęcia w dobrej jakości do 10 grudnia. Produkcja powinna się zakończyć do świąt a między świętami i sylwestrem dystrybucja i tyle w temacie. Nie będzie czekania, proszenia się niektórych osób o dosłanie zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
edycję kalendarza dla pierwszych 12 chętnych
to niestety grozi tym że tylko będzie 12 nabywców bo jednak auta z konkursu passat miesiąca są wybierane przez użytkowników i jest więcej szans na to że któs będzie chciał mieć nie swojego passat'a na ścianie...

 

no chyba że myślimy o tym kalendarzu tylko i wyłącznie jako gadżecie forumowym to wtedy nawet aut nie musi być tylko logo forum wystarczy...

 

 

Nie będzie czekania, proszenia się niektórych osób o dosłanie zdjęć
tu się zgodzę bo jestem jednym z tych co opóźniali ale na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że gdybym z nudów się nie szwendał po forum i nie trafił tutaj przez przypadek to nawet bym nie wiedział że ktoś czeka na moje foty do kalendarza.

 

więc może tu należało by poprawić metody działania i powinno zacząć się informować zwycięzców o obowiązku wysyłania zdjęć do Arkadego lub kogokolwiek innego w celu uzupełniania projektu kalendarza.

Edytowane przez Cezary_poznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę wtrącić?

 

po pierwsze:

moim zdaniem wystawiający auto do konkursu dale najlepsze zdjęcie i to zdjęcie powinno być w kalendarzu z automatu. Jeżeli ktos chce by zdjęcie było inne to wtedy pisze do osoby, która robi kalendarz, że chce inne foto i mu wysyła.

 

po drugie:

Może też należało by wybrać do obsługi tego tematu kogoś innego bo z tego co wiem to arkady375 ogarnia kilka innych projektów z działu gadżety i ma też swoje życie osobiste co sprawia że nie zawsze jest czas by trzymać rękę na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może też należało by wybrać do obsługi tego tematu kogoś innego bo z tego co wiem to arkady375 ogarnia kilka innych projektów z działu gadżety i ma też swoje życie osobiste co sprawia że nie zawsze jest czas by trzymać rękę na pulsie
jestem tego samego zdania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można by zrobic w ramach wyjątku grudniowego konkursu do 20 grrudnia? W regulaminie napisać ze na dosłanie zdjeć jest 10 dni. Wtedy zdjęcia są u grafików z końcem grudnia i po sprawie.

Chociaż może sie nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie grudniowe trzeba brać z roku ubiegłego, wiele for stosuje tą zasadę i się sprawdza.

Zaraz koniec marca, zróbcie sobie kalendarz od czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności