Skocz do zawartości
arkady375

Kalendarz 2014r.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych kalendarzami na 2014r. Tak jak rok temu mógłbym podjąć się zrobienia takich kalendarzy cena zapewne będzie podobna do tej z tamtego roku tj. 45 PLN ale trzeba będzie zrobić rozeznanie w temacie. Ciekawi mnie jakie będzie zainteresowanie wśród forumowiczów myślę że osoby których dupowozy wygrały konkurs auto miesiąca będą chciały taki nabyć ja jako jeden z laureatów takowy nabędę. Jeżeli jest ktoś kto może zrobić taniej taki kalendarz proszę o wypowiedzi. Jako, że już prawie grudzień prosiłbym aby osoby takie jak lolekb6, michalrx, Pilicz, mmissiek , passat4motion, Naxus, Misi@k, vipereeek, arkady375, kokomag, o podesłanie na maila do mnie [email protected] 10 zdjęć najlepiej w jak najlepszej jakości spakowane opisane jako np: "KALENDARZ 2014-lolekb6". W razie pytań jestem pod nr 694220005. Pozdrawiam Arek.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkady przypomnę ci tylko że w konkursie kwietniowym bartas204 został zdyskwalifikowany i ja wygrałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkady przypomnę ci tylko że w konkursie kwietniowym bartas204 został zdyskwalifikowany i ja wygrałem

 

a o co chodziło? można jakiegoś linka do poczytania?

 

ok już znalazłem :D

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do kiedy chcesz te zdjęcia?

im szybciej tym lepiej bede juz z tematem działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku ja CI zdjecia juz przeslalem. Moze zrobic liste od Kogo masz juz zdjecia etc? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Czy sa jakies nowiny odnosnie kalendarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dostałem tylko od dwóch osób zdjęcia jakos małe zainteresowanie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to **** jak z wiekszosciami projektow:nerwus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arku ja CI zdjecia juz przeslalem. Moze zrobic liste od Kogo masz juz zdjecia etc? pozdro

 

koko ma rację zapodaj kto dał zdjęcia a resztę się pociśnie bardziej by podesłali albo samemu się weźmie z tematów o paskach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero trafiłem na ten temat i to przez czysty przypadek, choć w sumie nie zostałem wymieniony w pierwszym poście więc nie wiem czy też mam dosyłać zdjęcia (edit. zobaczyłem date pierwszego postu i wiem dlaczego nie zostałem wymieniony)

 

aha i nie będę miał 10 zdjęć z jednej sesji w dobrej jakości czy to też problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero trafiłem na ten temat i to przez czysty przypadek, choć w sumie nie zostałem wymieniony w pierwszym poście więc nie wiem czy też mam dosyłać zdjęcia (edit. zobaczyłem date pierwszego postu i wiem dlaczego nie zostałem wymieniony)

 

aha i nie będę miał 10 zdjęć z jednej sesji w dobrej jakości czy to też problem?

 

nie muszą być z jednej sesji aa i ja np nie dałem 10 bo tyle fajnych nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem 10 zdjęć bym miał w czym wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK do konca tygodnia ogarnę foty i będą też ode mnie

 

Arkady poślij PW to wszystkich zwycięzców z 2014 bo może tu nie zaglądają tak jak ja i nie wiedzą że są wywoływani do tablicy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tam z kalendarzami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZekam i czekam na fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZekam i czekam na fotki

 

boże jak tak będą wysyłać te foty to kalendarz będzie w maju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mam razy ich prosić jutro ostatni raz wysyłam prośbe o zdjecia do tych co nie nadesłali, jak nic nie dostane wybiore te z tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nic nie dostane wybiore te z tematów.

ja bym wybrał od innych użytkowników którzy ewentualnie w danym miesiącu zajęli np 2 miejsce, może im bardziej zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności