Skocz do zawartości
freeman67

Passat B6 CC oklejenie deski rozdzielczej

Rekomendowane odpowiedzi

czyli otwieram schowki i do góry? popiekniczke znaczy odkrecam całą? a biegi? qrcze jak caly? tam jakieś śrubki sa czy co? bo ramke z mieszkiem wypiałem

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a ta listewka nad schowkami na zatrzaskach wypiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin napisałem ci co i jak

uważać trzeba tylko przy liczniku

 

ramkę przy biegach śmiał pociągnij do góry od strony popielniczki to jest najmocniejsza część i nic złego nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde Marcin ale wzór powinien iść w jedną stronę. Jak to wszystko poskładasz to wyjdzie choinka. Ramka navi do poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin ale wzór powinien iść w jedną stronę. Jak to wszystko poskładasz to wyjdzie choinka. Ramka navi do poprawki.

 

A może kolega lubi taki ekspresjonizm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło matko a ta ramka pracochłonna była :) dziś zrobię całość i wrzucę foto. a ktoś wie jak listwy w drzwiach wyjąć? zwykły zatrzask?

 

ktoś powie jak zdjąć dekory z drzwi w cc? nie wiem czy trzeba całą tapicerke zdjąć czy może zatrzaski tam są?

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie foty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbym wstrawić ale chce okleic jeszcze drzwi a nie mam kiedy sie zabrać za demontaż całych boczków bo te listwy inaczej się nie zdejmują :( chciałbym jeszcze w kierownicy ten kawałeczek srebrny okleić ale może być ciężko i nie wiem cyz to da się zdemontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale uwierz mi nie będzie ładnie wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak sie da zdjąć te srebrne cos z kiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy demontaż obicia drzwi wiąże się z ryzykiem uszkodzenia jakiegoś cięgna od szyb czy klamek?

czy wystarczy poodkrecać śruby i boczek schodzi czy coś jeszcze jakieś linki czy cos trzeba poodczepiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka jest u góry i jeśli nie będziesz szarpał to nic jej nie zrobisz. Przypatrz się dokładnie jak jest mocowana do klamki. Odpinasz ją przy klamce i po kłopocie. Oprócz śrub jest jeszcze 6 kołków ustalających. Jeśli nie chcesz ich zniszczyć to dobrze jest je delikatnie podważyć przed wyjęciem. Jak podważysz wszystkie kołki to delikatnie ściągasz boczek ciągnąc do góry i do siebie

Poczytaj instrukcję zamiany lusterek zwykłych na składane w warsztacie. Tam jest dokładnie opisane jak zdjąć boczek. Kilka kołków dobrze jest mieć w zapasie http://allegro.pl/org-spinka-tapicerki-drzwi-audi-vw-skoda-5a4-22-i4328548780.html

 

Pamiętaj że oprócz cięgna jest jeszcze wtyczka, którą trzeba odpiąć,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już zdejme boczki może warto tam jakąć matę wygłuszającą dodatkowo wsadzić? coś to da ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie poczytałem inne fora o wygłuszaniu i jezeli chce tylko tak wygłuszyć jak w tym linku to bez sens troche. konkretna praca to obklejenie warstwy blachy samych drzwi i tej warstwy z bebechami a to juz praca na cały dzien razem z czyszczeniem odtłuszczaniem i klejeniem. szkoda że garażu nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie takie proste. Tak ci tylko wrzuciłem pierwszy lepszy link. Okleić warto też sam boczek od środka. Zapraszam kiedyś do mnie przewiozę cię i posłuchasz jak w pasztecie może być cicho. Ja mam wytłumione drzwi, maskę, nadkola, podłogę, sufit, tylną klapę. Został mi bagażnik i może przy jakiejś okazji płyta stalowa pod silnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Masakra, to kawał roboty wsadziłeś w to chyba. i kasy pewnie tez nie mało :)no wlaśnie ja uważam że cc jest głośny w środku i myślę czy by tego nie ulepszyć ale nie wiem na ile to sie da wyciszyć przy szybach bez ramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjedź albo zadzwoń do speców od car audio to ci powiedzą

koszt wyciszenia średniej jakości materiałami, na przykład GMS, to ok 800-1000 + dupogodziny spędzone na wyklejaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , postanowilem pomalowac hydrografika szczotkowane aluminium ktore jest u mnie w CC. I spraea wygląda w ten sposob ze o ile znalazlem opis jak wyciągnąć plastiki z konsoli środkowej to nie za bardzo wiem w jaki sposob wyciagnac te plastiki ktore sa w drzwiach.. one siedza na zatrzaski czy klejone jakos sa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności