Skocz do zawartości
Gronus

Passat b5 wygładzenie??

Rekomendowane odpowiedzi

Chce Ci sie w to bawić ???? Robisz sam czy zlecasz ???? Nie lepiej co gotowego do poprawki i malowania ???? Kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce Ci sie w to bawić ???? Robisz sam czy zlecasz ???? Nie lepiej co gotowego do poprawki i malowania ???? Kwestia gustu

 

No tak sam:) albo to co przedstawiłem albo usunąć tylko lotke z mojego paska i zrobić listwe japan z przodu i zostawić wszystko seria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przod mi sie podoba ;) taki nie pasek ;)

Co do tylu. Jezeli chodzi o rejestrację to wolalbym osobiscie zmienic na taka z US na kwadrat tbl. bo to obniżenie mi się nie widzi w ogóle ;) poza tym czy Ci się niebiescy nje doczepia że celowo została czesciowo zalonieta tabl. rej. Może się to wydać śmieszne ale tak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przod mi sie podoba ;) taki nie pasek ;)

Co do tylu. Jezeli chodzi o rejestrację to wolalbym osobiscie zmienic na taka z US na kwadrat tbl. bo to obniżenie mi się nie widzi w ogóle ;) poza tym czy Ci się niebiescy nje doczepia że celowo została czesciowo zalonieta tabl. rej. Może się to wydać śmieszne ale tak jest ;)

 

no mogą się doczepić. tylko jak to będzie wyglądać zderzaki na gładko a drzwi nie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście widzę co jakiś czas passka w sedanie zrobionego na gładko z przodu i z tyłu w sedanie i mi się to średnio widzi ale to kwestia gustu , a co do samych zderzaków to można zobaczyć temat NiemoR-a http://forum.vw-passat.pl/threads/98970-Szary-%28-Y-%29-Przecinak-%28_I_%29-by-NiemoR-1234-IDZIE-ZIMA bo wiem że on coś gładził zderzaki u siebie no i tutaj jest jeszcze temat o wygładzonym zderzaku http://forum.vw-passat.pl/threads/22815-Wygladzony-zderzak-a-nr-rejestracyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papier 2000 wodny i jechana do tego pasta 3 g i polerka za pół darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kasę i nie masz z nią co robić to jest to dobry pomysł. Jeżeli nie to lepiej zrób "cichociemne" auto i pieniądze przeznaczone na malowanie włóż w silnik, gwint i koło dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności