Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wpadłem na taki pomysł żeby zrobić filmik promujący tą stonkę. Mianowicie, filmik polegał by na fragmentach filmów nagranych prze użytkowników tego forum :) Filmik wyglądał by tak: Od B1 do B7 fajnie by było jak by przynajmniej jeden właściciel Passata od B1 do B7 nagrał krótki filmik z prezentacją swojego wozu, złączył bym to w całość wstawił jakaś muzyczkę logo forum adres itd. Co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chcesz ten film młodzieńcze opublikować?? Bo jak TVN albo Polsat to jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jesteś niepoważny

 

Milcz Brutusie. Komercja się dobrze w tych czasach sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :hmm każdy mógł by promować strone na FB i na innych portalach,proponuje do filmików zaangażować auta miesiąca lub zrobić osobna ankiete od B1 do B7 kazdy kto chciał by zeby jego auto sie znalazło na filmiku zaprezentował by zdjecia a inni by głosowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla jednych Polsat kłamie, dla drugich Tvn, dla mnie Trwam, chyba nie tego dotyczył temat :)

 

Filmiki o VV są na czasie chociażby ten :)http://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0

Osobiście uważam że najpierw taki film powinien powstać skoro jest chętny by go zrobić a potem ocenić czy go udostępnimy dalej czy zostanie tylko na forum :) takie moje zdanie

 

wszystko zależy od materiałów i jakości nagrań ale można stworzyć fajny filmik promujący i MARKĘ i SPOŁECZNOŚĆ jaką jest FORUM :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=NHmosyUuxgI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,społeczność,czyli powinny się ukazać ujęcia ze Zlotow ,spotów itp ,bo forum to przede wszystkim społeczność,a filmy o naszej społeczności juz były robione i latają po sieci-wystarczy poszukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popek ja pomysł popieram. Osobiście zrobiłbym taką krótka projekcje i pokazał nnabforum a potem czekal na opinie ;)

 

Jak ktoś zapowiada że otwiera restauracje to nie ocenia się jej na podstawie ulicy na jakiej sie znajduje tylko każdy krytyk musi wejść zobaczyć na żywo skosztować ect. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://www.youtube.com/results?search_query=vw-passat.pl&oq=vw-passat.pl&gs_l=youtube.3..0.1324.6271.0.6646.18.16.2.0.0.2.792.3012.7j3j1j1j0j1j1.14.0...0.0...1ac.1.11.youtube.jNteaHZsLOc

 

To tak odnosnie społeczności. Jak się komuś chce niech sklei z tego jeden ;)

 

---------- Dodano o 17:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:58 ----------

 

fajnie by było jak by przynajmniej jeden właściciel Passata od B1 do B7 nagrał krótki filmik z prezentacją swojego wozu

 

tylko wtedy nie będzie jakości,bo jeden nagra w HD inny kamerą VHS a jeszcze inny użyje tostera...moim zdaniem słabo by to wyglądało :/:

 

POdejrzewam,że i tak nikt nie zabroni robienia czegoś takiego pozostanie ewentualnie kwestia wykorzystania materiałów danego auta bez wiedzy właścieciela ;)

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał ale starszym stażem userom wystarczy to co jest ... ;)

 

 

Witam. Wpadłem na taki pomysł żeby zrobić filmik promujący tą stonkę.

 

POPEK Dołączył

Aug 2013

 

 

Jestem za

 

Dołączył

Aug 2013

 

 

Popek ja pomysł popieram.

 

Dołączył

Sep 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był tylko pomysł, nie narzucam nic nikomu. Temat utworzony w dziale Komunikaty, propozycje więc w dobrym dziale :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczlaw ales nas podsumował;)

 

Widzisz staramy się być aktywni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba że Miłosz ma monopol na filmy ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmów to my już parę widzieliśmy i niekoniecznie nadawają się do publikowania ogólnego :lol3

Ale mi wystarczy to co widziałem,na YT też sporo jest-wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi i reszta - starych spokojnie niech młody zrobi

 

A do ciebie Piotrze - popek nie proponuj a zrób pokaż a wtedy ocenimy i czekaj aż ocenimy. Na tym forum przez lata było wielu wizjonerów pokazali się nic nie zrobili namieszali iiiiii ZNIKLI!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZNIKLI

 

znaczy zniknęli i fakt,było już sporo ,,wizjonerów'' :D

 

niech młody zrobi

 

pewnie,chętnie zobaczę efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego popek może jakiś zwiastun już powstał?

 

No co ty Jacuś,w święto narodowe??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności