Skocz do zawartości
tom-998

[Instrukcja] Automatyczne Światła Drogowe - Passat B7

Rekomendowane odpowiedzi

To nie Golf 8, że ma wszystko w każdej wersji trzeba tylko mieć odpowiednie kody. Ale to zupełnie inna para kaloszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie lusterka z kamerą, czy lustero z sharana o numerach 7N0857511F będzie pasować zamiast lusterka o nr 5K0 857 511 B podanego w pierwszym poście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasować, ma inne mocowanie na szybie, bo na okrągły czujnik rls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.06.2021 o 10:26, xydeify napisał:

Miałem, robiłem dla kogoś.. kamera, lampy i kodowanie. Lampy muszą być z modułami koniecznie. A czy gra warta świeczki? Według mnie zależy od tras jakie się robi. Fajna rzecz :) Ale według mnie najlepiej jako upgrade po halogenowych lampach - najrozsądniejsze rozwiązanie

Jakie mniej więcej koszta w VW CC z 2013? Kupiłem cc w którym nie działały światła drogowe. Dopiero teraz po 5 warsztatach w tym ASO sam znalazłem przyczynę, ktoś po stłuczce wstawił bixenon z DLA. Brakuje 11 pinu do sterowania przesłoną gdyż powinna się sterować z kamery po can. Jak już mam lampy to chętnie dołożył bym DLA. Potrzebna do tego kamera i nowa szyba tak? Czy ktoś jest w stanie ogarnąć taką przeróbkę z kodowaniem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej elegancko będzie jak założysz moduł świateł (5M0-907-357-F), podłączysz CAN-Extended i skonfigurujesz to poprawnie. Pytanie tylko jaki masz Can-Gateway. Masz ACC, Lane Change Assist?

Reflektory DLA będą działały nawet bez kamery (oczywiście jak zwykłe xenony, nie jako automatyczne) tylko musza mieć odpowiednio zakodowany i zparametryzowany moduł regulacji świateł (5M0).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy podłączyć i zakodować lusterko z opisu tak ? Czy manetka i lampy mają jakieś znaczenie - jest bixenon z ledami?

I czy ma ktoś zdjęcie tego adaptera co podłącza się te 2 przewody do magistarli oraz nr części bo z linku w opisie nic nie ma już?

Edit. Kostkę wziąłem ze starego lusterka a 8 pinową dostałem gratis od sprzedającego lusterko. Zrobiłem z tego adapter i podłączyłem zgodnie z opisem. Działa. Pozdrawiam 

Edytowane przez irift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności