Skocz do zawartości
tom-998

[Instrukcja] Automatyczne Światła Drogowe - Passat B7

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli lepiej szukac z Passka/Golfa. Jakis sposob aby sciagnac lusterko nie szapiac sie z nim normalnie w strone deski zsunac czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo roboty. Jutro sciagne i bede wiedzial :) Jesli takie mocnowanid co w sharanie ulatwia sprawe gorzej z tym drugim typem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym.odswiezyc temat... czy do B7 można zakodowac kamerę do HBA z passata B8? Pomijam kwestie mocowania. Chodzi mi tylko czy da radę zakodowac i będzie śmigało.

 

Ewentualnie czy mozna wrzucić do B7 lustra  z Golfa VII - 3G0857511AE lub to z CC- 7N0857511F ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

kamera odpada bo to już inna platforma,lusterko  samo można zamontować,kwestia uchwytu jaki masz teraz,czujnik deszczu prostokąt ?czy już okrągły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadrat, wiem że będzie przeróbka, ale to do ogarnięcia ;). Bardziej chodzi mi o możliwość wkodowania. A te które wymieniłem 3GO i 7N0 można wkodowac ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum golfa masz cały manual jak to zrobić,ja u siebie przerabiałem temat,tylko nie właczałem HBA bo nie mam bcm,tylko brałem z wyjście na lusterka zew.z fotochrom,wszystko ogarniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie włączenie hba czy ruszy. Z montażem nie ma problemu. Ale czy wkoduje kamera z golfa do b7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamery z golfa raczej nie wkodujesz bo to inna platforma już niż twoje auto,musiałbyś wymienić troche elektroniki,załóż kamere od b7  lub samo lusterko z HBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cwieku napisał:

Chciałbym.odswiezyc temat... czy do B7 można zakodowac kamerę do HBA z passata B8? Pomijam kwestie mocowania. Chodzi mi tylko czy da radę zakodowac i będzie śmigało.

Kamerę 3Q0 da radę założyć i zakodować oczywiście oraz zrobić nastawy podstawowe i będzie śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, grabotg napisał:

Kamerę 3Q0 da radę założyć i zakodować oczywiście oraz zrobić nastawy podstawowe i będzie śmigać.

Przerabiałeś ten temat? Parametryzowac też trzeba na nowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, grabotg napisał:

Kamerę 3Q0 da radę założyć i zakodować oczywiście oraz zrobić nastawy podstawowe i będzie śmigać.

a licznik jaki musi być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Cwieku napisał:

Przerabiałeś ten temat? Parametryzowac też trzeba na nowo?

Tak przerabiałem, parametry też wgrywałem szczególnie, że moja kamera pochodziła z AUDI.

 

10 minut temu, alexsat napisał:

a licznik jaki musi być?

Ja mam 3D ale raczej to nie ma znaczenia.

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę włączyć świateł drogowych, mogę tylko migac Mendyka do siebie, od siebie odbija bez reakcji, próbowałem na pozycji 2auto i 4 mijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma DLA (Dynamic Light Assist)? 

Jakie są wymagania do Dynamic Light Assist?

Na pewno jest to kamera i zapewne pozostałe rzeczy opisane w samej instrukcji, ale dodatkowo też wspomniane wcześniej lampy o nr 3AB941043, ale jakie są dodatkowe wymagania do tego? Ktoś z Was aktywował DLA? Jak się sprawuje? Jest ktoś w stanie nagrać jak to w nocy wygląda w praktyce?

DLA na bixenon to taki prekursor "matrix" ledów i jestem bardzo ciekaw jakie ma możliwości - są na youtube nagrania, ale bardzo niskiej jakości - jednak czasami widać jak ładnie auto robi "tunel" aby nie oślepiać danego auta (kierowcy).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem, robiłem dla kogoś.. kamera, lampy i kodowanie. Lampy muszą być z modułami koniecznie. A czy gra warta świeczki? Według mnie zależy od tras jakie się robi. Fajna rzecz :) Ale według mnie najlepiej jako upgrade po halogenowych lampach - najrozsądniejsze rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się sprawdzić numery reflektorów które posiadam, bez zdejmowania plastików pod maską? Niestety Zasłanianią one nalepki na reflektorach. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na naklajce lampy 19 to zwykły bixenon, 21 to DLA

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to wszystko jasne :) Akurat 19 jeszcze da się zobaczyć na nalepce u mnie. No to szkoda :( Nie będę specjalnie pod DLA reflektorów zmieniał (szybę i dołożenie kamery jeszcze bym przeżył ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie myślałeś, że fabryka założyła Ci reflektory DLA do auta, bo takie mieli na półce ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byłem naiwny, ale liczyłem na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności