Skocz do zawartości
Tuniek

Spotkanie październikowe - 26 października

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiem, że już niewiele czasu zostało, żeby spotkać się w październiku i do tego wypłata dopiero po najbliższym wekendzie. Ale może będzie kilka osób chętnych, żeby się spotkać, pogadać, wypić kilka kolejek (pierwszą ja stawiam;)) w najbliższą sobotę 26.X.?

 

Koło 17 spotykamy się na dolnym poziomie parkingu (tego nowego) przy Copernicusie. Kobiety w tym czasie lecą na zakupy, a my wydajemy z siebie ochy i achy nad naszymi autkami;-) Potem można polecieć do jakiejś jadłodajni.

 

Lista chętnych:

1. __ArroW__

2. Tuniek

3. bartekzks (Wodzu przyjmuje zakłady czy się pojawi)

4. Muczaczo + "Dżordż"

5. jopstons

6. ...

Edytowane przez __ArroW__
Lista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już mówiłem, jestem za, ponieważ w następnym miesiącu spot ze względu na święta 1.11 oraz 11.11, może odbyć się w połowie miesiąca :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze , tym razem wkoncu dotre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy z dzieciakiem można podjechać? Czy to ma być tylko mega spotkanko dla dorosłych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pisze , tym razem wkoncu dotre

 

Jak nie zobaczę to nie uwierzę :P

 

 

 

A czy z dzieciakiem można podjechać? Czy to ma być tylko mega spotkanko dla dorosłych?

 

 

Jasne, że można z dzieckiem pod jechać nikomu to przeszkadzać nie będzie :)

Edytowane przez __ArroW__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeździliśmy z moim dzieciakiem który ma teraz 8 lat na spoty Mondziaka (bo wcześniej miałem takie autko). Mój "Dzordz" lubi takie spotkania. Jak nie będę musiał jechać zawieść żony do lekarza do Poznania to na pewno będę. Proszę jak coś o namiar gdzie spotkanko i jak coś o której.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, gdzie będzie spotkanie. Nie wiem tylko czy chłopaki zdążą się uwinąć z autem do soboty bo oddałem paska do warsztatu.

Ale jak będzie spotkanie w sobotę to na pewno będę. Przyjadę z bratem jak nie swoim autem to jego (też ma passata, tylko on nie jest zarejestrowany na forum). Ale po takim spotkaniu integracyjnym pewnie by się zapisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, jeździliśmy z moim dzieciakiem który ma teraz 8 lat na spoty Mondziaka (bo wcześniej miałem takie autko). Mój "Dzordz" lubi takie spotkania. Jak nie będę musiał jechać zawieść żony do lekarza do Poznania to na pewno będę. Proszę jak coś o namiar gdzie spotkanko i jak coś o której.

 

Spokojnie, jak będzie więcej osób chętnych to zrobimy na sobotę spotkanie i będzie wiadomo gdzie dokładnie.

 

Właśnie, gdzie będzie spotkanie. Nie wiem tylko czy chłopaki zdążą się uwinąć z autem do soboty bo oddałem paska do warsztatu.

Ale jak będzie spotkanie w sobotę to na pewno będę. Przyjadę z bratem jak nie swoim autem to jego (też ma passata, tylko on nie jest zarejestrowany na forum). Ale po takim spotkaniu integracyjnym pewnie by się zapisał.

 

Tak jak wyżej, zapraszamy serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spotkanie z dziećmi, to tradycyjna Tratwa odpada. Jakaś pizzerie proponuję. Może Zebra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli spotkanie z dziećmi, to tradycyjna Tratwa odpada. Jakaś pizzerie proponuję. Może Zebra?

 

:lol2 :lol2 hehe już widzę miny moich współpracowników na widok większej ilości osób siedzących dłużej niż 1h w lokalu :D, a tak na poważnie to nie będzie w sobotę tam gdzie ustać ;), lepiej chyba było by wyskoczyć np. na Plazę gdzie parkingu nie powinno zabraknąć lub na Copernicus gdzie jest dostępny spory parking podziemny od ul. Apatora :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak są chętni na spotkanie w sobotę czy też nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam, jestem w sb w Wa-wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 17 spotykamy się na dolnym poziomie parkingu (tego nowego) przy Copernicusie. Kobiety w tym czasie lecą na zakupy, a my wydajemy z siebie ochy i achy nad naszymi autkami;) Potem można polecieć do jakiejś jadłodajni. Lista chętnych w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej SPONTAN spot :D

Ja już mam zajętą sobotę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie zrobi się coś klimatycznego przy świetle zniczy:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta sobota odpada :( Jak bym szybciej wiedział może udało by się coś wymyślić a tak lipa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wina, trzeba było od razu massa wysłać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na dolnym poziomie parkingu (tego nowego)

To jest jakiś nowy parking przy Copernicusie?????

wydajemy z siebie ochy i achy nad naszymi autkami

Kto ma, ten ma :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest jakiś nowy parking przy Copernicusie?????

Mój Drogi... Parking jest dokładnie pomiędzy Galerią Copernicus, a salonem VW:D

Lokalizacja nowego parkingu. Tak mniej więcej. Dojazd od ulicy Wschodniej. Dopisać Cię do listy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności