Skocz do zawartości
adampolice

Painball 27.10.2013

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to moge tylko przeprosic dziewczyny za siniaki .
Dagmara mowila ze ma 2 siniaki na udach :P i 2 slady na lydce jeden na pewno ode mnie a reszta 3 ślady to chyba od Ciebie Marcin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak te wyżej to moje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wqrzony. Wrzuciłem fotki z opisem w notatnik, żeby wszystko razem potem na forum z piantballa. Nie zapisałem i mi prąd strzelił wszystko ..uj trafił. Muszę robić wszystko od nowa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wqrzony. Wrzuciłem fotki z opisem w notatnik, żeby wszystko razem potem na forum z piantballa. Nie zapisałem i mi prąd strzelił wszystko ..uj trafił. Muszę robić wszystko od nowa.
Jacek nie stresuj się bo znowu prądu zabraknie i wtedy to będziesz włosy młodemu z głowy wyrywał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko kończę relację ..jak nie zabraknie prądu będzie dzisiaj na forum. Okazało się że wcześniej zapisałem i tylko część straciłem. Nie wiem czy jakieś bzdury nie powychodzą bo się spieszę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dagmara mowila ze ma 2 siniaki na udach i 2 slady na lydce jeden na pewno ode mnie a reszta 3 ślady to chyba od Ciebie Marcin

 

oj tam też kulkę dołożyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wqrzony. Wrzuciłem fotki z opisem w notatnik, żeby wszystko razem potem na forum z piantballa. Nie zapisałem i mi prąd strzelił wszystko ..uj trafił. Muszę robić wszystko od nowa. :P

 

Jacek cos mi się zdaje że za te relacje to Opiekun powinien rozpocząć kampanie zbierania kasiorki na UPS'a do kompa dla Ciebie to nie będziesz tracić ciężkiej pracy w wietrzne dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności