Skocz do zawartości
adampolice

Painball 27.10.2013

Rekomendowane odpowiedzi

No i po długich namysłach, poszukiwań sprzętu jest coś wiadomo. Wypożyczenie sprzętu kompletnego i w tym 500 kulek to koszt 85złociszy , dodatkowy worek kulek to koszt 35 złociszy. Termin to 27.10.2013. Miejsce to te same co byliśmy rok temu. Godzinę proponuje 13.00 co by wszyscy z kościółka wrócili :D Czekam na chętnych do 14. 10.2013 bo muszę facetowi potwierdzić ilu nas będzie

 

 

 

1. Adampolice + Dawid :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Adampolice + Dawid

2.Szogun_12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie bylo rok temu i czemu tak pozno !!! nie ma kosciolka i zaczynamy o 10 max 11 bo zjedziemy sie na 13 zanim zaczniemy 13:30 powiedzmy i ile pogramy jak zaraz ciemno sie robi. Ja jestem za ale duzo wczesniej.

 

1.Adampolice + Dawid

2.Szogun_12

3. Penmar + Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Adampolice + Dawid

2.Szogun_12 + J@ceq

3. Penmar + Kasia

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co wy tak razem i osobno?
oj tam oj tam zmieniam coś mi w kompie szwankuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości to gdzie było rok temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na starej jednostce w stronę Wołczkowa tak jak się jedzie do Jacka (leo) chyba o tej mowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w pyte chetnych :( czyli nie bedzie paintballa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zeby sie cos ruszylo to my sie dopisujemy.

1.Adampolice + Dawid

2.Szogun_12 + J@ceq

3. Penmar + Kasia

4. Maly + Dagmara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w pyte chetnych czyli nie bedzie paintballa
A co się dziwisz ? Jak po porady w sprawie napraw i adresów do pomocy przy aucie to az huczy, jak się spotkać ....cisza jakby zakneblowało wszystkim twarze. Zresztą masz przykład z ogólnopolskiego. Jak odbywał sie gdzieś w Polsce to teksty że za daleko że jakby bliżej to i owszem. W tym roku był w Wisełce.... nie Wiśle kolo Krakowa a w Wisełce kolo Międzyzdrojów, to nasze województwo a chętnych.... tyle że ho ho. Kiedy można było nawet po pracy wyskoczyć. Adaś trzeba było rzucić temat w Śląskim na pewno mielibyśmy więcej chętnych. To taka mala moja ironia. ZACHODNIOPOMORSKIE OBUDŹCIE SIĘ !!!!

 

---------- Dodano o 08:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:45 ----------

 

Jeszcze dopiszę ja k...a mam 50 lat i potrafię biegać z młodszymi, a gdzie ta młodzież ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mamy 8 osob , jak penmar organizowal i mial 34 osoby do tego , to nikt nie chcial ;/ trza sie polaczeyc na zabawe ze star paintball i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co się dziwisz ? Jak po porady w sprawie napraw i adresów do pomocy przy aucie to az huczy, jak się spotkać ....cisza jakby zakneblowało wszystkim twarze. Zresztą masz przykład z ogólnopolskiego. Jak odbywał sie gdzieś w Polsce to teksty że za daleko że jakby bliżej to i owszem. W tym roku był w Wisełce.... nie Wiśle kolo Krakowa a w Wisełce kolo Międzyzdrojów, to nasze województwo a chętnych.... tyle że ho ho. Kiedy można było nawet po pracy wyskoczyć. Adaś trzeba było rzucić temat w Śląskim na pewno mielibyśmy więcej chętnych. To taka mala moja ironia. ZACHODNIOPOMORSKIE OBUDŹCIE SIĘ !!!!

 

---------- Dodano o 08:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:45 ----------

 

Jeszcze dopiszę ja k...a mam 50 lat i potrafię biegać z młodszymi, a gdzie ta młodzież ?

 

Zgadzam się . problem jest i to coraz większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta młodzież ?

Może pod lidlem dalej stoją :P, a co do ilości to widze, że w zeszłym roku Michał i kudłaty organizowali też Paintball i też nie wypaliło bo niestety było mało osób i był nie wypał. Zacznijmy coś robić bo umieramy !!! A nie chcecie żeby dinozaury wymarły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potraktujmy painta jak świetne spotkanie przed Glinną i tyle. Kto będzie chciał i mógł przyjedzie i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest PAINBALL? Musi to strasznie boleć jak się taka kulą dostanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to jest PAINBALL? Musi to strasznie boleć jak się taka kulą dostanie

Dominik nie pitol tylko zapisujcie się z Martyną i przy okazji Weso, Magda, łysy, Artmin, Mariola itd niech też się zapisują :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uczelnia więc pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wyjezdzam na wszystkich swietych ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności