Skocz do zawartości
jolantcha61

wielka prosba o analize logow dla znawcow brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

pacejnt to alhambra auy 1.9 tdi 115km 2002r auto nie kopci ladnie pali lecz ma kopa dopiero od 2tys obrotów na niskich obrotach straszny muł i jak rozpedzony lekko trzesie nim tylko jak ciagnie dwumas wykluczam

 

Grupy: 003,011,003,011 - http://vaglog.rtnet.pl/jolantcha61_144839.html

Grupy: 013,018,023,013,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/jolantcha61_144840.html

 

wydaje mi sie ze pompowtryski padaja teraz nie wiem czy kupic inny komplet czy tylko dwa bo te dwa jakos jeszcze pracuja prosze mi doradzic z gory dzieki

 

---------- Dodano o 13:15 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:14 ----------

 

temperatura silnik ok 70 stopni ma uszkodzony termostat czy moze np pompowtryski wypalic tlok itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompowtryski za rewelacyjne już nie są. Ale ja bym sprawdził najpierw wężyki podciśnienia starowania turbiną, gdyż ona strasznie późno wstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz to zrobilem wezyki ok turbo gdy ciagne ustami za wezyk chodzi lekko bez oporu co mam jeszcze sprawdzic a pompowtryski chyba tragedia czy nie ? moze wyregulowac turbo zeby szypciej wstawało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no juz to zrobilem wezyki ok turbo gdy ciagne ustami za wezyk chodzi lekko bez oporu co mam jeszcze sprawdzic a pompowtryski chyba tragedia czy nie ? moze wyregulowac turbo zeby szypciej wstawało

 

tak kupiłem tydzien temu jak przytrzymam go na obrotach np 1500 obrotów to lekko silnik kuleje wałek sprawdzałem jest ok popychacze tez rolki tez podcisninie sprawdziłem turbo chodzi lekko bez problemu przepływki podmieniałem i **** moze lepeij turbo podciagnac bo tez nie domaga czy lepiej wymienic pompki tylko 2 czy 4 ?

niby pompki taka maskarka ale nie dymi pali od strzała pracuje bardzo cicho dziwne troche to wszystko moze jednak cos z turbo podkrecic zawor n75 sprawdzany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wszedłem pod spod sciagłem wezyk co idzie do gruchy turbo dmucham i okazało sie ze ucieka powietrze z króca od vacum pompy krociec rusza sie góra dól i moze z tego brak mocy od dołu teraz kleje to dziadostwo i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy np moge jezdzic na tych pompkach np nie zrobia dziury w tłoku itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis wszedłem pod spod sciagłem wezyk co idzie do gruchy turbo dmucham i okazało sie ze ucieka powietrze z króca od vacum pompy krociec rusza sie góra dól i moze z tego brak mocy od dołu teraz kleje to dziadostwo i zobaczymy

 

JAk króciec luźny to tez może powodować późne wstawanie turbo. Ewidentnie do dokładnego sprawdzenia całego układu podciśnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany auto przyspiesza juz normalnie martwia mnie te pompki sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności