Skocz do zawartości
DarekTDI

dorobienie drugiego pilota Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby przez trzy lata tak inflacja poszła w górę?:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u "klucznika" i powiedział że się tego nie podejmie bo boi się że zniszczy grot, nie weźmie tego na siebie. Jutro szukam dalej, kolejnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w dwóch zakładach i jeden pan zażyczył sobie 50 zł drugi 40 zł za dorobienie grotu. Całość zamknęła się w kwocie 65 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę jaka podwyżka, dzwoniłem dziś do ASO w Nadarzynie zamówić nowy pilot i tu niespodzianka sam nadajnik 577 zł + kodowanie 160 zł (mówię o samym pilocie bez grota). Podzwonię jutro do innych ASO w Polsce i porównam ceny, 2 miesiące temu krzyknęli 690 zł z kodowaniem i grotem.

 

Koledzy a jakby kupić sam taki nadajnik NOWY http://www.ebay.pl/itm/VW-PASSAT-B6-...em2a34d0d2c7?? zakodują mi go w ASO? połowa ceny niż w ASO 577 zł, a tu 260 zł z wysyłką

 

za 403,50 zł jest na allegro http://allegro.pl/pilot-smart-key-3c0-959-752-bg-434mhz-vw-passat-i3715801050.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=Motoryzacja-3_Części+samochodowe-620_Układ+elektryczny,+zapłon-4141_Stacyjki+i+kluczyki-50756

 

nadadzą się do zakodowania?

Edytowane przez DarekTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opisie aukcji jest: "OBUDOWA KLUCZYKA PRZEZNACZONA JEST DO MODELI:

VOLKSWAGEN PASSAT - PO 2010

JEŚLI TWOJEGO MODELU SAMOCHODU NIE MA W ZESTAWIENIU, A OBUDOWA JEST WIZUALNIE PODOBNA -

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !"

Po pierwsze raczej nie jest to orginał, po drugie nie do Twojego auta z opisu.

PS. czekam na rozwiązanie Twojego problemu, bo też aktualnie mam tylko 1 kluczyk (dzieciak gdzieś zapodział, szukam i znaleźć nie mogę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek Tdi. Tutaj sa piloty i grociki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega bral modol i surowy grocik kodowanie 150 w aso i wszystko smiga gricik sami docinalismy u klucznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 to cena aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
150 to cena aktualna?

160 zł kodowanie w ASO Nadarzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś kluczyk w tym sklepie? Cena jest o połowę niższa niż u konkurencji, ciekawe czy są to oryginały i czy bez problemu można je w ASO zakodować?.

I czy nie ma z nimi żadnych problemów, typu niedziałające zaprogramowane pamieci itp.

Edytowane przez jacb82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zadzwonić i zapytać. Chyba dają jakąś gwarancję. A jak wytrzyma rok to powinno i do końca żywota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupował ktoś kluczyk w tym sklepie? Cena jest o połowę niższa niż u konkurencji, ciekawe czy są to oryginały i czy bez problemu można je w ASO zakodować?.

I czy nie ma z nimi żadnych problemów, typu niedziałające zaprogramowane pamieci itp.

 

Wszystko dziala kolega kupil i wsio ok

 

 

Kupował ktoś kluczyk w tym sklepie? Cena jest o połowę niższa niż u konkurencji, ciekawe czy są to oryginały i czy bez problemu można je w ASO zakodować?.

I czy nie ma z nimi żadnych problemów, typu niedziałające zaprogramowane pamieci itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daro44 i w ASO bez problemu zakodowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko dziala bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem do http://harkan.pl/pilot-vw-passat-b6-3c0959752ba-vwp3coba-p-167.html czy ma nadajnik o takich samych numerach co mój tj 3C0 959 752 AL bo na aukcji jest 3C0959752BA, a nie jestem pewien czy będzie tej jego właściwy do zakodowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do aso tak najbezpieczniej ale wydaje mi sie ze karzdy surowy bedzie dzialak to kwestia kodowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności