Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie na bieżąco jesteś tej ...od roku DAFa
MAN...DAF... tyle samo kup sie zmieści :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Passat powoli staje się samochodem na weekendowe wypady. Robi po 5 000 km rocznie. Więc dla takiego użytkowania kupię sobie jakiegoś klasyka i też będę szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Czego brakuje nam w swoim aucie, jednoznacznie co chcielibyśmy mieć w nowym.

- Jakie samochody chcielibyśmy mieć, nie patrząc na koszty utrzymania, cenę auta itd.

- Oraz jaki samochód stwierdzasz godnie zastąpi Passata, i polecasz jego zakup.

 

Hmm. Zapalniczki tylnej, podgrzewanych siedzeń, komputera pokazującego spalanie, otwarte drzwi itd, alufelg :(, MOCY - 90KM to naprawdę mirna moc jak na Passata.

 

Na pewno jakiegoś amerykańskiego Klasyka. Chevrolet Impala 67' - myślę, że to jest to ;-)

 

Zawsze marzyłem o Audi A6 w Combi :zauroczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- brakuje mi mocy

- dlatego moim marzeniem jest:

 

RS.jpg

 

chyba przedstawiać nie muszę

 

- wydaje mi się że będzie godnym następcą mojego paska :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- kombi, ew. większa limuzyna;

- V8, ew. V10, oczywiście tylko atmosferyczne;

- czterokopytny

- szybki automat, ksenon, skóra, podgrzewane co się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chcial Audi A7, a jeszcze lepiej S7... tylko pieniedzy to kosztuje od groma...

Ale za te kilka lat... moze akurat sie uda :)

 

A jesli nie, to pewnie bedzie to A6 C7:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że niektórych ułańska fantazja ponosi :) temat nie brzmi o czym marze tylko co chce kupic:p

 

Po Passacie planuję się przesiąść na superb II lub wrócić do BMW. Jeśli znów do BMW to 7er w budzie 2002 + polift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę, że niektórych ułańska fantazja ponosi :) temat nie brzmi o czym marze tylko co chce kupic:p

 

Po Passacie planuję się przesiąść na superb II lub wrócić do BMW. Jeśli znów do BMW to 7er w budzie 2002 + polift.

a to Czytałeś?

 

''Jakie samochody chcielibyśmy mieć, nie patrząc na koszty utrzymania, cenę auta itd.''

 

autor tak napisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zrobiłem ten błąd, że kupiłem na szybko i już wiem, żeby następnym wziąć auto z wypożyczalni, jeździć i na spokojnie poszukać czegoś odpowiedniego.

Wg wszelkich prawideł - jak chcesz kupić to akurat nie ma nic odpowiedniego na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak jest zamiar kupna to nic ciekawego nie ma.

Natomiast jak już się ma ten swój, to wtedy jest wysyp innych ciekawych. Lecz wtedy to już za późno ;P

 

Zanim założyłem temat też myślałem nad kupnem Superb 2, nic mi tam nie brakuje, jest wręcz idealna.

Ostatnio miałem okazje się przejechać 2.0TDI i cud malina, a miejsca jak w dwóch Passatach (joke) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo kolego, szacunek, ale masz 4 dyszki na liczniku życia, a kolega nad tobą raptem 21 lat, więc dla niego ta wrona nic nie znaczy na kierze;p

a dla naszego pokolenia, (ja trochę*młodszy;p) stara poczciwa skodzinka, to stara poczciwa skodzinka ;p dziś dzięki VW faktycznie stara SKODA odeszła wraz ze 105 i Felicjami w niepamięć młodszego pokolenia ;p

 

a w temacie, jakbym miał kasę do wydania, a nie kredyty na dom, samochód i resztę bzdur, brałbym nową audicę a6 albo nowego Lexusa GS.

Ze sfery marzeń pewnie Maserati Quattroporte albo jakiegoś Astona Martina ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Brakuje mi bixenonow w passacie. Przyzwyczaiłem się do bixena skrętnego w c4 i nie wyobrażam sobie auta ze zwykłymi zarowkami. A Passat niestety ma zwykle.

 

Ad2. Ja mając nieograniczony budżet kupiłbym Rs4/6 oraz każda z nowych Bmw jest zaje, szczególnie nowa trójka, piątka, i wszystkie x :-) . Do tego Nissan gtr i Peugeot RCZ :-)

 

Ad3. Ale tak bardziej realnie to Citroen DS5 albo nowe C5 z hydropneumatycznym zawiasem. :-)

Edytowane przez Michal.Enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się wszystko dobrze ułoży, to w drugiej połowie 2014 do B5 dojdzie azjata w 4x4 - Subarrra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało ludzisk forumowych planuje zmiany samochodu :P

No i mało żyje marzeniami :D

 

A co do skody, dla mnie skoda to skoda, nie znam starszych modeli i być może mam takie nastawienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się nowa A6 w kombi.Ale jestem leniwy i nie lubię zmieniać przyzwyczajeń więc za trzy lata pojadę do vw i wymienię passata kombi na piątego już passata kombi.Za rok ma wjść B8, więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mało ludzisk forumowych planuje zmiany samochodu :P

No i mało żyje marzeniami

Bo spora część juz pozmieniała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności