Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

LS600hL często ujeżdżam. :ok

Kozak auto, śmiało bierz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko w loterie trafie, bo sensowne egzemplarze sie od 18k zaczynaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienie na Focusa 2008-2010 r 1.8 albo 2.0 benzyna oczywiście w Ghia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo poważnie myślałem o Octavii. Żonie sie podoba. Żonie podoba się Insignia. Nówka ze zbliżonym wyposażeniem do Octavii i jakimś tam silnikiem 3 tys zł droższa od Octavii III (po rabatach). Insi 1.8 (140) Octavia 1.4 (150). Wiem że rakieta to nie będzie.

Może ktoś miał Insignie i ponarzeka na nią. Na forum Insigni każdy będzie chwalił więc pytam tu :)

 

Kolego,

wsiadaj w auto testowe kazde z wstępnie przefiltrowanych modeli i wybierajcie autko ktore wam najbardziej pasuje.

A co awaryjnosci to kupujesz z tego co wiem auto nowe, wiec sie ciesz a nie szukaj dziury w całym, byc moze przed a jest tez prawdopodobne ze po okresie gwarancyjnym napewno sie jakas znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o OPEL VECTRA C OPC 2.8 V6 TURBO 255KM ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o OPEL VECTRA C OPC 2.8 V6 TURBO 255KM ??
Pali jak smok, efektu nie widać...i ten przyyyycieżki przód w szybkich zakrętach. Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan był taki, że po Passacie na pewno będzie Bawaria, zaczęło się od E46, ale wymagania szybko poszły w górę i zaczęły się poszukiwania E39 540 :-) Ostatnio moja ,,rada nadzorcza" oglądała u kolegi E38 740 i powiedziała: nawet fajne BMW :-) Teraz siedzi i ogląda siódemki a ja głupi nawet jej nie proponowałem bo z piatką było ciężko. A tu taka niespodzianka :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paska mam zamiar meczyc jeszcze minimum rok.

Jako nastepce biore pod uwage tylko i wyłacznie Accorda VII w sedanie, type-s 2.0 albo 2.4 w benzynie.:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW się kocha albo nienawidzi. MOja żona mówi ,że Vw są <<zimne ,surowe>> . mieliśmy P407 C5 i inne Francuzy ale od tygodnia jeżdzimy B6 i żona mówi... mam swoje marzenie... Czarny, chromy i inne bajerki... w Pl zawsze miałem coś z grupy VAG tu w IE różnie ale zwyciężył rozsądek. I tak zostanie :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę o GT86 tyle, że raczej jako drugie auto do zabawy :D takie marzenie a jak zmiana to chętnie na piątkę w sedanie, chociaż moja żona, jak żona Konrada, też na siódemkę się czai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc coś w automacie dla odmiany i z napędem na dwie osie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz w mordę, to Wy się bab słuchacie jakie auto kupić???

Pantofle :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :D Ja się słucham bo moja kobieta ma bardzo dobry gust :D Czyżby Twoja nie miała ? :P

 

Następne bedzie BMW F10 550xi lub 535xd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O żesz w mordę, to Wy się bab słuchacie jakie auto kupić???

Pantofle :lol2

 

No ja kiedys przez babe kupiłem A6 C5 2.4 zamiast upatrzonej S6 C4 4.2 :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pali jak smok, efektu nie widać...i ten przyyyycieżki przód w szybkich zakrętach.

 

a jak silnik? części eksploatacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to Wy się bab słuchacie jakie auto kupić???

Pantofle

Zła to rada jak kobieta podpowiada , moja jeździ tym co jej sam kupie i nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy koledzy,po latach użytkowania silnika tdi nie jestem już tak przekonany o super oszczędności diesla.Serwisowanie i ciągłe awarie osprzętu (sprężarka)dały wiele do myślenia nad przyszłym wyborem kolejnego auta.Doszedłem do wniosku ze lepiej płacić więcej za paliwo i ubezpieczenie niż te same pieniądze zostawiać u najczęściej pseudo fachowców-wróżbitów którzy tak naprawdę potrafią tylko wymienić wygórowane sumy za swoje wątpliwe usługi.Prosiłbym w tym miejscu kolegów forumowiczów o jakieś podpowiedzi na temat modeli aut które spałniaja poniższe warunki:

-bezproblemowa konstrukcja silnika(łańcuch rozrządu,brak turbo)spalanie średnie ok 10-16l/100km ok

-brak DPF .itp. wynalazków

-SKRZYNIA TIPTRONIC/KLASYCZNY AUTOMAT WARUNEK KONIECZNY!!!

-DOŚĆ DOBRE ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE!!

-DUŻO CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA RYNKU

 

Dużo myślałem nad wyborem i nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy,dlatego proszę o wasze sugestie:swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyjątkiem łańcucha, to polecam Volvo s60/s80/V70 II 2.4 benzyna 140-170 koni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z wyjątkiem łańcucha, to polecam Volvo s60/s80/V70 II 2.4 benzyna 140-170 koni

 

Ciekawe te volvo :respect! myslałem o audi a6 2,4 benzynka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja im dłużej jeżdżę B5FL, tym mniej mam ochotę go sprzedawać. To moje pierwsze auto, którego w czwartym roku eksploatacji wcale nie mam ochoty się pozbywać. Przyczyna to zarówno bezproblemowość i walory Passata, ale i brak czegokolwiek na rynku nowszych samochodów, na co zdecydowanie chciałbym się przesiąść.

 

Tak sobie myślę, żeby zjeździć na nim jeszcze jeden komplet opon - od nowości do 1.6 mm i dopiero wtedy sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności