Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

panowie może doradzicie coś....

 

co byście wybrali mając do dyspozycji ok 40-50 tyś zł?

 

myślę powoli co mógłbym kupić po Passacie 3BG i nie wiem w którą stronę iść.....

 

moje priorytety które auto musi spełnić to:

- diesel do 2 litrów

- skrzynia manual

- dość spore wyposażenie (klimatronik, tempomat, xenon...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie może doradzicie coś....

 

co byście wybrali mając do dyspozycji ok 40-50 tyś zł?

 

myślę powoli co mógłbym kupić po Passacie 3BG i nie wiem w którą stronę iść.....

 

moje priorytety które auto musi spełnić to:

- diesel do 2 litrów

- skrzynia manual

- dość spore wyposażenie (klimatronik, tempomat, xenon...)

SuperB II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wakacje wyjdzie nowy superb więc ten potanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SuperB II.

 

Może i jest większy, wygodniejszy ale to nadal Skoda...

Jak iść to w półkę wyżej lub zostać na tej samej :)

Proponowałbym Audi A4 B7/B8 lub ewentualnie Passka B6, jeśli odpowiada Ci ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i jest większy, wygodniejszy ale to nadal Skoda...

Jak iść to w półkę wyżej lub zostać na tej samej

Proponowałbym Audi A4 B7/B8 lub ewentualnie Passka B6, jeśli odpowiada Ci ten model.

Sorry, ale dla mnie SuperB II stoi wyżej niż B6. SuperB jest młodszym modelem, większym (większy rozstaw osi+wygodniejszy) z dużą ilością miejsca na nogi z tyłu. Dla mnie SuperB II w porównaniu do B6 ma jedną wyłącznie wadę-mniejszy zbiornik paliwa.

Audi A4 B7/B8 to wcale nie jest pójście w górę. No chyba, że V6 TDI-wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale dla mnie SuperB II stoi wyżej niż B6. SuperB jest młodszym modelem, większym (większy rozstaw osi+wygodniejszy) z dużą ilością miejsca na nogi z tyłu. Dla mnie SuperB II w porównaniu do B6 ma jedną wyłącznie wadę-mniejszy zbiornik paliwa.
Zgadzam się. Jeżdżę czasem służbówką kumpla, po mieście i w trasy - nie mam nic do zarzucenia temu modelowi. Na początku myślałem, że gdzieś tą "taniość i ekonomię" będzie widać, ale jakoś nie. Co więcej jest dobrze wygłuszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi poza e60 chodzi po głowie jeszcze Toyota Rav-4 III :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SuperB jest młodszym modelem, większym (większy rozstaw osi+wygodniejszy) z dużą ilością miejsca na nogi z tyłu.

 

Racja, jechałem taką taksówką z pogotowia z gipsem na nodze i kulami w ręce :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy sądzą o Citroenie C5 HDI trzecia generacja albo C4 grand picasso HDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C5 jeździłem z hydroactive i powiem że to jest chyba najlepsze zawieszenie pod względem komfortu jakie znam. Kwestia silników to Hdi sprawują się bardzo dobrze i są popularne, także z częściami i serwisem nie ma problemu. Można nawet wybrać sobie 2.7 lub 3.0 v6 hdi ale tu jest problem bo łączy się z automatem który jest średni. To nie to samo co dsg. Ale ogólnie za te cenę to c5 są świetne i jakościowo takie same jak b6 tylko nie rdzewiejace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie po Pasku ?:) chce benzyne turbo doładowaną i najlepiej w napędach :P o a4 b6 w quattro strasznie ciężko jakoś jest .. co jeszcze polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co polecicie po pasku ? Chce benzyne turbo doładowaną i najlepiej w napędach o a4 b6 w quattro strasznie ciężko jakoś jest .. Co jeszcze polecicie ?

a6 3.0tfsi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pomyśle nad A6 C5 2.4 lub e39 523i, lub 520i, jak 520 to po czasie pomyśle nad swapem na 2,8. Troche odstraszają koszty utrzymania BMW ale coś za coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie za kwotę około 17.000 w benzynie, oczywiście nie Passat jak w temacie.

Puki co na celowniku jest Astra H/Vectra C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alfa 159 1,9 16V, beta e90 tylko w tych dwóch dieslach 2.0 były różne ułożenia silnika w jednej się dobrze wymienia rozrząd w drugiej podobno porażka, no i jeszcze accord 2.4, ale ciężko coś znaleźć zadbanego do 30 koła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
beta e90 tylko w tych dwóch dieslach 2.0 były różne ułożenia silnika w jednej się dobrze wymienia rozrząd w drugiej podobno porażka

 

Strzelaj w 2.0 163KM czyli 320d. 318d oraz 320d 177KM (polift) odpuściłbym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE OSTATNIO WPADL MI W OKO TEN MODEL http://olx.pl/oferta/vw-phaeton-3-2-v6-gaz-full-opcja-CID5-ID6PJPZ.html#053619e9d8

Co sądzicie o tym modelu,silniku-zy ktos juz mial jakies doswiadczenie z tym modelem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strzelaj w 2.0 163KM czyli 320d. 318d oraz 320d 177KM (polift) odpuściłbym...

 

no wlasnie tylkp za bemke 2006 dam tyle co za alfe 2008,2009;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tylkp za bemke 2006 dam tyle co za alfe 2008,2009;)

 

Jak to mówią coś za coś .... a pomyśl jakiego fiata byś miał w tej cenie lub inne cudo :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią coś za coś .... a pomyśl jakiego fiata byś miał w tej cenie lub inne cudo :bezzebow

 

piejesz ze alfa jest gorsza od be em wu? kolego alfa w swojej historii miala tylko wadliwe silniki tspark, a to ze bmw ma kupe wadliwych nikt nie mowi:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności