Skocz do zawartości
DarekTDI

umożliwienie handlu pomiędzy forumowiczami

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem klubowiczem a4-klub.pl (wcześniej miałem parę lat Audi A4 b5 fl)i brakuje mi że na tym forum nie ma możliwości handlu w tym również częściami pomiędzy forumowiczami. Tam prosperuje to dobrze, są ograniczenia dla potencjalnych sprzedawców (100 postów w działach technicznych lub 2-letni staż na forum). jest lista nierzetelnych sprzedawców, ale rzadko ktoś kogoś oszukuje, a jak oszuka ma karę w postaci braku dostępu do forum, do czasu wyjaśnienia sprawy. Może ktoś decyzyjny z tego mógłby zerknąć na forum a4-klub.pl i zobaczyć że tam naprawdę to fajnie prosperuje i nie jest tylko ograniczone do sprzedaży ale również jest możliwe kupno, zamiana, oddanie za darmo. Tak samo jak na forum a4-klub. pl to i na tym forum wielu chłopaków sobie modzi- tzn unowocześnia, przerabia itp swoje auta, a po takich zabiegach zostaje sporo części, i byłby fajny rynek zbytu od ludzi którzy naprawdę wiedzą co sprzedają i np nie tylko ja wolałbym kupić daną część od kogoś z forum niż od kogoś z portali typu allegro, tablica kto niekiedy nie ma pojęcia co sprzedaje i czy jest to sprawne. A i sami sprzedający będą zadowoleni bo gdzie szybciej sprzedadzą część niż u samego źródła fanatyków i użytkowników Passat'ów. To tak w telegraficznym skrócie i mam nadzieję że ADMIN przed odrzuceniem mojej sugestii chociaż zerknie na bliźniacze forum a4-klub.pl w dział FORUM OGŁOSZEŃ.

 

Jeśli ADMIN uzna moją sugestię za niemożliwą do wprowadzenia to stwórzmy chociaż dział, który będzie działał na zasadzie informacyjnej o fakcie sprzedaży lub chęci zakupienia konkretnej części i po znalezieniu chętnego na sprzedaż kupno dany przedmiot będzie wystawiany na portal aukcyjny np allegro i zakupywany-sprzedawany już w 100% bez ryzyka i na prawie. Lepiej sprzedawać-kupować mając konkretnego kontrahenta niż wystawiać na sprzedaż część i czekać kilka miesięcy aż ktoś naszą część kupi, bo tak jak powiedziałem gdzie szybciej i pewniej sprzeda lub kupi część niż u samego źródła fanatyków i użytkowników Passat'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i zwięźle bo my wszystko powiedzielismy w tym temacie. Żadnego handlu na passacie. Tylko ogłoszenia komercyjne. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, nikt nigdzie nie musi zaglądać.

U Nas giełdy brakuje najbardziej nowym, mało aktywnym, nie znanym "nikomu" forumowiczom.

Ci którzy uczestnicza w życiu (nie tylko czytają dział techniczny jako duchy) jakoś radę dają.

Dawanie, kar, wyjaśnianie, itp. Co my w szkole jesteśmy, nikt nie ma na to czasu, chęci itd.

 

Jest jasny wątek o handlu tylko mam wrażenie, że ktoś potrafi napisać nowy temat aby był ale przeczytać ze zrozumieniem temat o tym dla czego nie ma to już dla niego za dużo.

Sorry (nic do Ciebie nie mam) ale co chwila jakiś duch lub nowy chce giełdy.

Czy wy w ogóle czytacie inne tematy niż sprzeda/zamienię/oszukam?

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozumiem to "jako nowy" ze chciałbym miec dostep do giełdy pierwszego dnia ale zaś jak sobie pomyśle jaki zrobił by sie rozpizdziel,jakieś lewe ogłoszenia zeby tylko kase wpłacic a potem szukać wiatru w polu...dobrze jest jak jest,trzeba być aktywnym a z czasem kazdy bedzie mógł zamieszczac posty w odpowiednim dziale,sam potrzebuje kilka czesci ale cierpliwie czekam :paker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krótko i zwięźle bo my wszystko powiedzielismy w tym temacie. Żadnego handlu na passacie. Tylko ogłoszenia komercyjne. Dziękuje.

 

Moderowany post napisałeś Łysy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty też :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moderowany ?? Przecież zatwierdzony i przeniesiony

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moderowany post napisałeś Łysy
Ty też
Jak moderowany ?? Przecież zatwierdzony i przeniesiony

 

:lol poddaje się :poddajesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pozatwierdzałem posty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności