Skocz do zawartości
Lenin

Synchronizacja na 0 i pokazuje 0.8l/h

Rekomendowane odpowiedzi

Musi byc rozcieczony zeby sie aktywowal, to tak jak chemia do szyb;)

Filtr nowy bo z obeznego rozpusci ci osad I poplynie do wtryskow.A co do moich dalszych dzialan to zwazylem klime I byla nabita za mocno na konto ubytku w oleju. Oproznilem uklad, uszczelnilem na nowo, wlalem olej I nabilem na nowo I smiga az szyba zamarza. A spalanie takie jak oczekiwalem 0.6l przy wlaczonej klimie.

 

 

Liqui moly nierozcieńczony działa mocniej i w takiej formie jest zalecany do układów mocno zabrudzonych.

 

Kolega Lenin chyba się pomylił, bo diesel spulung nie ma nic wspólnego z płynem do spryskiwaczy.

 

 

Jak czytam takie pierdoły to mam wrażenie że autami się nie zajmujesz tylko reprezentujesz firme liqid ...

 

Sam producent podaje że działa najlepiej przy mocno zabrudzonych wtryskach prosto z butli gdzie i tak z pewnością jest dodany ON, to raz , po drugie nie trzeba zmieniać filtra jak ma przejechane 2k km na nim tylko robisz obieg na filtrze czyli wsadzasz kawałek węża w zasilanie ( tam gdzie leci do vacum) i wsadzasz w powrót ( z vacum) i tyle pompa może sobie w baku chodzić do woli i nic się nie stanie ...

Co do odpowiedzi tak PD ma vacum która sama sobie zasie skoro czyściłeś dużo aut to powinieneś to wiedzieć bardzo dobrze - pozostawię to bez komentarza czyli n/c , kolejno PD to masz kolejne pompki paliwa w uproszczeniu.

I reasumując przy mocno zabrudzonych PD jak i wtryskach nic ten zabieg nie da, idąc dalej 5-10 puszek preparatu po 40 zł ok. i licząc na efekt przy okazji katując PD bo preparaty są nie do do takiego stosowania by tyle razy pod rząd używać - lepiej wyją ć i na myjkę ultradźwiękową i mieć 100% pewności chyba że ktoś liczy na cudowne preparaty i nie ma co z kasą robić.

 

ps. co ma firma bosch jak ich szkolenia wspólnego z liquid moly? No bez jaj proszę.

 

Tyle z mojej strony niech każdy sobie przemyśli i zrobi jak uważa.

 

Ps.2 Bo zapomniałem - kupujesz mały filtr paliwa wężyki 6-stki podłączasz prosto pod vacum poprzez filtr i powrót z vacum spowrotem do puszki z cudownym specyfikiem zapalasz auto i tyle, trochę pogazować trochę jałowych , jak ma pomóc to pomoże za 1 razem, chodzi około 15 min. auto na tym.

 

I bez urazy do kogokolwiek ale takie są fakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam takie pierdoły to mam wrażenie że autami się nie zajmujesz tylko reprezentujesz firme liqid ...

 

Sam producent podaje że działa najlepiej przy mocno zabrudzonych wtryskach prosto z butli gdzie i tak z pewnością jest dodany ON, to raz , po drugie nie trzeba zmieniać filtra jak ma przejechane 2k km na nim tylko robisz obieg na filtrze czyli wsadzasz kawałek węża w zasilanie ( tam gdzie leci do vacum) i wsadzasz w powrót ( z vacum) i tyle pompa może sobie w baku chodzić do woli i nic się nie stanie ...

Co do odpowiedzi tak PD ma vacum która sama sobie zasie skoro czyściłeś dużo aut to powinieneś to wiedzieć bardzo dobrze - pozostawię to bez komentarza czyli n/c , kolejno PD to masz kolejne pompki paliwa w uproszczeniu.

I reasumując przy mocno zabrudzonych PD jak i wtryskach nic ten zabieg nie da, idąc dalej 5-10 puszek preparatu po 40 zł ok. i licząc na efekt przy okazji katując PD bo preparaty są nie do do takiego stosowania by tyle razy pod rząd używać - lepiej wyją ć i na myjkę ultradźwiękową i mieć 100% pewności chyba że ktoś liczy na cudowne preparaty i nie ma co z kasą robić.

 

ps. co ma firma bosch jak ich szkolenia wspólnego z liquid moly? No bez jaj proszę.

 

Tyle z mojej strony niech każdy sobie przemyśli i zrobi jak uważa.

 

Ps.2 Bo zapomniałem - kupujesz mały filtr paliwa wężyki 6-stki podłączasz prosto pod vacum poprzez filtr i powrót z vacum spowrotem do puszki z cudownym specyfikiem zapalasz auto i tyle, trochę pogazować trochę jałowych , jak ma pomóc to pomoże za 1 razem, chodzi około 15 min. auto na tym.

 

I bez urazy do kogokolwiek ale takie są fakty

 

Co za kretynizm. Bez komentaza. :) (pozwol ze wkleje to na forum mechanikow, bedziemy krecic niezla beke z tego farmazonu hahaha)

Edytowane przez Lenin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za kretynizm. Bez komentaza. :) (pozwol ze wkleje to na forum mechanikow, bedziemy krecic niezla beke z tego farmazonu hahaha)

 

zezwalam jak najbardziej , a takiego "mechanika" jak ty omijałbym z daleka , pozdrowienia :)

tyle ot ale prawda boli choć rok się do końca zbliża i coraz mniej boli >:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zezwalam jak najbardziej , a takiego "mechanika" jak ty omijałbym z daleka , pozdrowienia :)

tyle ot ale prawda boli choć rok się do końca zbliża i coraz mniej boli >:

 

Sluchaj, jesli mechanic jest cienkim bolkiem to szybko zaczyna szukac pracy gdzie indziej, a tak sie sklada ze wciaz rozwijam warsztat I klienci wala dzrzwiami I oknami. I jest ich tyle ze odwazam sie byc na tyle bezczelny ze odmawiam komus I szybko go wypraszam z placu jak zaczyna jakas denna dyskusje czego to on nie wie I gdzie czego na forum nie czytal.

 

Do czyszczenia wtryskow mamy 2 maszyny, ultra dzwieki I ''myjke''. Naprawy typu mycie srodkami 10x z rzedu (jakies 100zl po naszych cenach ze znizka) w ukladzie gdzie jeden wtrysk kosztuje ponad 2k zl x 8 wtryskow uwazam za rozsadne rozwiazanie tym bardziej jesli okazuje sie byc pomocnym;) Ale co ja tam wiem.... Bardzo sie ciesze ze klienci jak ty omijaja takich jak ja bo sa oni dla mnie ztrata czasu I nerwow.

 

PS. juz przekleilem wypowiedz za twoja zgoda I nie minelo 10 minut jak posypal sie smiech od mechanikow prowadzacych warsztaty w niemal calej PL hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj link... :bezzebow

 

Obawiam sie ze nie poczytacie bo zeby zobaczyc co kolwiek na tym forum trzeba byc zarejestrowanym, a zeby sie zarejestrowac trzeba prowadzic warsztat I miec numer vat Itd. Niestety forum to zawiera zbyt wiele cennej wiedzy potrzebnej w naprawach biznesowych by szerzyc je od tak dla kazdego za free bo warsztaty by zaczely upadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj link do tego tematu, a przynajmniej forum i drugi link do swojej firmy skoro masz taki konkretny warsztat ;) Jeśli nie to się po prostu nie kompromituj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj link do tego tematu, a przynajmniej forum i drugi link do swojej firmy skoro masz taki konkretny warsztat ;) Jeśli nie to się po prostu nie kompromituj.

 

Ty sie nie kompromituj tymi rzadaniami hahaha Koles kim ty jestes zebym skakal wokol ciebie? Puknij sie w czolo hahaha

 

Prosze szukac a znajdziecie;) Lenistwo boli ale da sie z nim wygrac!

 

Napisalem- forum mechanikow. Sa 4 takie w tym jedno tylko dla mechanikow z vat I dzialalnoscia. Szukaj, znajdz, zarejestruj sie I zaplac za przynaleznosc, a ja pogratuluje sprytu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny rycerz już czai się w temacie. Odbiegając od tematu. Drogi forumowiczu, co jak co ale link do swojej firmy mógłbyś podać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty sie nie kompromituj tymi rzadaniami hahaha Koles kim ty jestes zebym skakal wokol ciebie? Puknij sie w czolo hahaha

Prosze szukac a znajdziecie Lenistwo boli ale da sie z nim wygrac!

Napisalem- forum mechanikow. Sa 4 takie w tym jedno tylko dla mechanikow z vat I dzialalnoscia. Szukaj, znajdz, zarejestruj sie I zaplac za przynaleznosc, a ja pogratuluje sprytu!

I oto o pokazałeś swój całokształt... Żal chłopaku sprzątasz w tym pseudo warsztacie czy jak? Kolejny pt. dużo gadam mało robię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo przedtem już wychwyciłem , forum dla mechaników z vat, warsztaty by zaczęły upadać, bujdy na resorach , co ty człowieku myślisz że piszesz z robotem lub kimś co ma 12 lat i bawi się w trolowanie takiego kogoś jak ty,

weź proszę cie idź na swoje forum mechaników, a na tym forum się nie kompromituj. 100 zł po zniżkach za 10 razy liqid moly gdzie cena jak pamiętam nie chce mi się sprawdzać ok. 35 zł jest, cuda wianki , chyba jedyny Twój serwis przy autach polega na czyszczeniu wtrysków bo musisz tego zamawiać w beczkach tysiączkach. ^^

 

Ale co ja tam wiem , szkoda słów. i przepraszam resztę za OT, ale się powstrzymać nie mogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze szukac a znajdziecie;) Lenistwo boli ale da sie z nim wygrac!

 

Napisalem- forum mechanikow. Sa 4 takie w tym jedno tylko dla mechanikow z vat I dzialalnoscia.

 

Ja tam wole dalej się lenić:fajny. Ponawiam, daj link. :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole dalej się lenić:fajny. Ponawiam, daj link. :bezzebow

 

No to wkleje ci co napisal kolega szydzac z was troszke :)

 

Cyt. Sline Kolbaskowo:

 

 

"passtuch - jedno słowo a tak wiele znaczy

 

zaraz wam mechanik wszystko wytłumaczy

 

passtuch to jest perła, ideał dizajnu

 

rózni się nie wiele, ciutkę, od kombajnu

 

kultowa już buda, przed liftem i po

 

b5 się rozumie - prestiż to jest to!

 

czy to w tedeiku czy też jest w benzynie

 

zaszpanuje każdej, wiejskiej blond dziewczynie

 

sołtysowi z wólki morda już się cieszy

 

bo handlarz mu ciągnie, passacika z Rzeszy

 

będzie w tedeiku, po dziadku lekarzu

 

sołtys dumny chodzi, zamiata w garażu

 

dziewięć dziewięć rocznik (model dwa tysiące)

 

jeżdżony był tylko w słoneczne miesiące

 

pali trzy literki - cztery jak jest zima

 

jedyny mankament - do nabicia klima

 

rozrząd wymieniony, filtry, płyny, paski,

 

z zazdrości z burmistrzem wynikły niesnaski

 

szyby w oryginale, w elektryce cały

 

"czeki" bardzo rzadko się w nim zapalały

 

sto trzydzieści "koła" szafa pokazuje

 

przebieg oryginalny - z tym nie dyskutuje

 

czemu tak wytarty, mieszek i fajera?

 

poradzimy sobie - lśniąca czerń markera

 

passtuch znakomicie opał toleruje

 

chociaż ropy na wsi nigdy nie brakuje

 

przyspieszenie takie że aż w fotel wgniata

 

objadę każdego w japońcu wariata

 

to było największe, marzenie życiowe

 

by nabyć passtucha, można sprzedać krowę

 

już passtuch w garażu, można go oblewać

 

wieśniackie pokrowce szybko przyodziewać

 

by gnojem z gumowcy, środka nie pobrudzić

 

za fajerą passka nie można się nudzić

 

kredyt na passtucha wziąć było warto

 

bo passtuch to passtuch! Volkswagen DAS AUTO!"

 

---------- Dodano o 22:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:50 ----------

 

to samo przedtem już wychwyciłem , forum dla mechaników z vat, warsztaty by zaczęły upadać, bujdy na resorach , co ty człowieku myślisz że piszesz z robotem lub kimś co ma 12 lat i bawi się w trolowanie takiego kogoś jak ty,

weź proszę cie idź na swoje forum mechaników, a na tym forum się nie kompromituj. 100 zł po zniżkach za 10 razy liqid moly gdzie cena jak pamiętam nie chce mi się sprawdzać ok. 35 zł jest, cuda wianki , chyba jedyny Twój serwis przy autach polega na czyszczeniu wtrysków bo musisz tego zamawiać w beczkach tysiączkach. ^^

 

Ale co ja tam wiem , szkoda słów. i przepraszam resztę za OT, ale się powstrzymać nie mogłem.

 

Wiedziec wiesz nie wiele, ale I czytac nie potrafisz za grosz hahaha Ja nie napisalem ze LM za 100zl po znizkach. Nie pisalem ze go uzywam nawet hahaha Wychwytywacz hahahaha

 

---------- Dodano o 23:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:53 ----------

 

Ja tam wole dalej się lenić:fajny. Ponawiam, daj link. :bezzebow

 

http://demotywatory.pl/3807792 To tyle jesli chodzi o linki ode mnie;) Swiat ludzi doroslych jest nieco inny niz wasz dzieciaki forumowe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenin takich rzeczy mógłbyś sobie naprawde oszczedzic. aż przykro na to patrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lenin takich rzeczy mógłbyś sobie naprawde oszczedzic. aż przykro na to patrzec

 

Przykro to sie patrzy na zaczepki troli I ich smieszne rzadania odbiegajace od tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu bo jak czytam te posty to mi się kiszki skręcają.

 

U mnie synchronizacja na wolnych obrotach wynosi od - 1.7 do -1.1 stopnia. Spalanie na fisie przeważnie 1.1 litra. Rzadko spada na 0.9 litra. Wczesniej przed modami miałem 0,5 litra.... 0,6 litra. Jedno jest pewne... jeżdząc tak jak wcześniej przed modami można ogólne spalanie utrzymać na wcześniejszym poziomie. Ale jakbym patrzył na spalanie... to bym nic w samochodzie nie ruszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki to teraz mi powiedzcie jak sie podłaczyć przy tym filtrze bo mam ten skur.....ły wkręcany z tym podgrzewaczem czy cuś w ten deseń i tam jest dość sporo tych weżykow.... i teraz co odpiąć gdzie się wpiąć żeby sobie zrobić obieg poza filtrem?? patrzyłem do latarki przed chwilą na zewnątrz i wiem tylko gdzie idzie zasilanie na vacum, niestety nie wiem gdzie wychodzi powrót:( prosze o jakies porady,

dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filtrze powinny być strzalki które pokazuja w którym kierunku idzie paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej masz zloty I zielony klips. To sa weze z woda. Kolejne 2 wchodzace ze sciany grodziowej to powrot I zasilanie z baku. Je odpinasz I mostkujesz by paliwo z baku sobie krazylo.

Zostaja ci 2 weze zasilajacy I powrot z pompy doladowania cisnienia roboczego.

 

Te 2 wkladasz w pojemnik z roztworem czyszczacym.

 

Przed zabiegiem upewnij sie ze pompki sa dobrze podpiete, zeby nie okazalo sie ze wiazke szlag trafil a nie ze koncowki niedrozne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności