Skocz do zawartości
wasiel

Międzyregionalne Zakończenie Sezonu i Andrzejki MIKSTAT

Rekomendowane odpowiedzi

MIĘDZYREGIONALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU I ANDRZEJKI

 

29.11.2013 - 1.12.2013

 

MIKSTAT

 

Nasi Zdolni z Dolnego organizują w znanym nam ośrodku zakończenie sezonu w połączeniu z laniem wosku :) . Proponują dołączenie do wspólnego spędzenia czasu :kumple, z własnego doświadczenia to mogę dodać, że atmosfera jest przesympatyczna a doborowe towarzystwo trzyma w dobrym humorze do samego końca :ok a potem na wieki pozostaje w pamięci :alko

 

 

Poniżej kilka informacji o wyjeździe... proszę wszelkie pytania kierować do macierzystego tematu gdzie znajduje się więcej informacji :D

Witajcie :kumple

 

 

Były rozmowy, była aprobata więc teraz do rzeczy! Zapraszam całą ekipę oraz gości z innych regionów na zakończenie sezonu 2013, które odbędzie się w miejscowości Mikstat w ostatni weekend listopada - 29.11-01.12.2013r

 

mikstat_zps852e7d45.png

 

Póki co ciężko mówić o konkretnych cenach bo nie mam chociaż wstępnej listy chętnych - ostatnim razem za cały pobyt płaciliśmy ~ 180zł za osobę / dzieci do lat 9 - 50% kosztów wyżywienia. Z tego co rozmawiałem z właścicielem, przy dzieciach młodszych które nie korzystają z posiłków to pobyt jest darmowy - wiadomym jest, że ceny się zmieniają - zostały podane tylko i wyłącznie jako orientacyjne.

 

Co wlicza się w cenę:

- 3dniowy pobyt - zjeżdżamy się w piątkowy wieczór a opuszczamy ośrodek w niedzielę po śniadaniu/obiedzie (do ustalenia)

- nocleg - pokoje 2/3 osobowe z łazienką (możliwość dostawki)

- wyżywienie - piątek/sobota/niedziela

 

Jadłospis (przykładowy - zaczerpnięty z ostatniej imprezy)

 

 

Ośrodek

Impreza odbywa się w miejscowości Mikstat Las nieopodal Antonina: https://maps.google.pl/maps?q=51.532669,17.972145&num=1&t=h&z=11

Strona www: http://www.mikstat-las.pl/

Ilość miejsc: 21 pokoi - 2/3 osobowych.

 

 

Kilka słów ode mnie: ośrodek dobrze nam znany z kilku już spotów. Właściciel pamięta nas i miło wspomina co potwierdził nawet mój telefon do Niego, powiedział - 'ktoś już pytał o ten termin, ale ja wolę Was' Jedzenie swojskie, bardzo dobre. Pokoje fajne, z łazienkami. Miejsce zadaszone na ognisko/gril. Teren duży, ogrodzony - więc ze zwierzętami problemów nie ma...

 

 

 

 

---------- Dodano o 23:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:42 ----------

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności