Skocz do zawartości
Luke

Opiekun Zagranicznych - wybory 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem twojego wywodu-mozesz rozwinac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowilem od poczatku, ten temat powinien byc umieszczony w koszu. Lukasz jest odpowiednia osoba tutaj i chodz bedzie nowy opiekun to i tak znajdzie sie na pewno kilku niezadowolonych. kazdy ma chyba prawo powiedziec co sie mu nie podoba i za damski h.j nie bedzie dupy nadsatwial za innych. nikt nigdzie Pobs nie polegl, grupa lub grupy sa beda. nie wszyscy musza sobie klaskac i mowic ze sie kochamy i malpowac jeden od drogiego. Pobs bez obrazy, chyba powinienes poczytac wiecej zagranicznego bo odnosze wrazenie moze mylnie ze nie jestes ze wszystkim na biezaco- ale nie musisz przeciez byc. Robisz troche dymu ale sam umywasz rece. przejmij palke na jakis czas moze Tobie uda sie grupe lepiej prowadzic? zorganizujmy spotkania etc moze bedzie lepiej pod Twoim przewodnictwem? w koncu masz wiecej doswiadczenia niz inni bo dluzej tu jestes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale nie bedziesz mi mowil o organizowaniu zlotow bo zorganizowalem ich wiecej niz ty palcy.

poza tym jak bys dobrze czytal forum i byl w temacie to wiedzialbys czemu ja zrezygnowalem z tej funkcji.

 

Pozdrawiam.

p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tu jest potrzebna ingerencja nasza, czy jako dorośli ludzie potrafcie się dogadać. Bo jak czytam słownictwo w postach to krew zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tu jest potrzebna ingerencja nasza' date=' czy jako dorośli ludzie potrafcie się dogadać. Bo jak czytam słownictwo w postach to krew zalewa.[/quote']

 

Tak, proszę.

Zdejmij mi kolor i zamknij watek. Zagraniczny zostaje bez opiekuna.

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, nie przypinaj komus kwiatkow, robi swoja robote i juz. czy dobrze czy zle, kazdy sie wypowiedzial. nie dogodzi nikomu, niestety. zawsze sie trafia przeciwnicy. Jak z Tuskiem, wybraliscie to macie. ale krzyknales haslo zmiana i co?? chyba wiekszoscia glosow Luke wygra co o czyms swiadczy, prawda??

Wiem ze jestes dlugo na forum, wiem ze zorganizowales duzo zlotow ale chyba to czy zlot wypali czy nie nie jest wina organizatora tylko tych ktorzy brali w nim udzial wiec nie bij piany ze przez Luka sie grupa rozlatuje czy zlot nie wypali bo to kompletna bzdura.

I wiem dlaczego nie pelnisz juz funkcji opiekuna, dobrze pamietam dlaczego, bylem i staram sie byc na biezaco. z tego samego powodu i innych nie chce byc zadnym opiekunem, ale chyba chlopaki to z przekasu pisza;)

Czepiasz sie Lukasza, kiedys byles opiekunem ale to juz przeszlosc, jest nowy, daj mu na priva dobre rady i pomoz utrzymac lad zamiast dolewac oliwy do ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie swoim zachowaniem Pobs dobijasz "zagraniczny". nie ma Cie i nikt nie ma Ci tego za zle ale jak juz sie pojawiasz to przynajmniej nie tup nogami jak rozkapryszona panienka. staz na forum znaczy cos ale nie oznacza ze jestes alfa i omega.

kolejny temat do zamkniecia wg mnie.

chetnych na nowego opiekuna nie ma z tego co czytam

stary tez chce sie pozbyc belki i sie nie dziwie.

stanie na tym ze zagraniczny bedzie bez opiekuna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba Luke'a spełniona. Mam nadzieję że nadchodząca zima ochłodzi co niektórym głowy i te gorące dyskusje.

 

Jeśli ktoś będzie miał pomysł i ochotę na prowadzenie grupy zagranicznej proszony jest o zgłoszenie się do administracji.

 

Na chwilę obecną Luke zgodził się pomagać administracji, a w szczególności moderatorom, w utrzymaniu porządku na tym dziale.

 

Życzymy pozytywnego rozwoju zaistniałej sytuacji :)

Administracja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności