Skocz do zawartości
Luke

Opiekun Zagranicznych - wybory 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w zwiazku z zaistniala sytuacja, rozpoczynaja sie wybory na opiekuna w zagranicznym.

 

 

- powiedzmy, ze 2 tyg na propozycje

- po dwoch tyg zrobimy liste z propozycjami i sonde, w ktorej wygrany zostaje opiekunem

- po 4 tyg nowy opiekun moze zaczynas swoje zadania i obowiazki zwiazane ze stanowiskiem.

 

 

 

 

 

ps. w watku prosze tylko o propozycje z nikow forumowych, wszelkie posty poza tematem watku beda kasowane. prosze o uszanowanie mojej prosby ;)

 

 

Pozdrawiam

Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Lukę - stary opiekun

2. g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra....mialem nie pisac... ale jak dla mnie to opekunem powinien zostac nadal Luke. to jest wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra....mialem nie pisac... ale jak dla mnie to opekunem powinien zostac nadal Luke. to jest wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.

 

Pipieram. LUKE na reelekcje. Zadna tam opozycja.

Btw.Luke sorry nie moglem sie powstrzymac. Od kiedy cisza wyborcza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak luke się nie zgodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chiba nie ma wyjscia.....

no chyba ze Pobs chce wrocic na stanowisko....

ja wstrzymuje sie od glosu ze wzgledu ze z Lukiem jestem w zbyt dobrych stosunkach kolezenskich. nie bylbym obiektywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może najbardziej zainteresowani podaliby jakieś propozycje na nowego opiekuna, który będzie łączył a nie dzielił, weźmie sie za organizacje zlotow i będzie święcił oczami za każdego z osobna.... A i bym zapomniał, będzie siedział cicho, i to co mu sie nie podoba będzie trzymał dla siebie, bo przecież nie powinien sie odzywać, bo mu nie przystoi :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej zainteresowani maja juz wszystko w dupie. Szkoda troche ze cala grupa podzielila sie na dwie.

Anyway, jesli juz mialbym wybierac osobe aktywna na forum uk to chcialbym by szanse mial adam.

Adam75pl

 

A i bym byl zapomnial, jesli ktos mial do kogos o cos pretensje to powinien to powiedziec od razu a nie ierdolic cos pod nosem!!!

Tyle ode mnie w temacie.

P

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku z zaistniala sytuacja

 

to znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to znaczy?

 

tzn, ze luke sie nie sprawdzil i bedzie nowy lub nie bedzie opiekuna w zagranicznym

A i bym byl zapomnial, jesli ktos mial do kogos o cos pretensje to powinien to powiedziec od razu a nie ierdolic cos pod nosem!!!

nic bym nie pisal pewnie, bo nie kazdemu musiala odpowiadac atmosfera i to sprawa oczywista, ale niezrozumiale troche dla mnie bylo to ze gazebo polecialo na smietnik, a i grill, ktory byl calkiem niezly, tez poszedl w pizdu. ale jak sie pozniej okazalo, to przeciez za kasiore zibiego bylo, wiec uj mi do tego.

sytuacja wyglada tak, ze jedni pojechali na edycje zeby sie spotkac, wypic i grzecznie isc spac, zeby dnia nastepnego ponowic imprezke, a inni znowu, aby uwolnic swoje zadze i zapomniec, ze nie jest sie samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze pobs bedzie najlepszym opiekunem.

na wszystkim sie zna itd. na pewno bedzie organizowal duzo zlotow, laczyl grupe i wyjasnial nieporozumienia.

glosuje na pobsa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opiekun musi być aktywny , a najbardziej aktywny chyba jest właśnie Luke !!!

mamy kilka propozycji głosujmy !

tylko wybory muszą trwać co najmniej miesiąc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za poparcie ale ja nie biorę udziału w głosowaniu. Więc jest Grzes i Adam.

Pobsa nie biorę pod uwagę za aktywność i zaangażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie von łachmyty jedne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie nadaję bo nie mam passata. Brak również czasu na doglądanie forum codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie nadaję bo nie mam passata. Brak również czasu na doglądanie forum codziennie.

 

grzesiu - konkurencja ci odpadla :P

 

osobiscie myslaem o jeszcze 1 kandydacie Mr.Patryk ale wiem o jego problemach tak jak i wy i jestem pewien ze zapewne z grzecznosci by nie odmowil ale bylo by to dla niego problemem

 

chyba ze sam sie w tym watku odezwie ze chce to nie widze przeszkód bo widze ze nasz opiekun juz machnol reka na wszystko - wcale ci sie luke nie dziwie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tyle w temacie.

Umarliscie smiercia naturalna.

Obrzuccie sie blotem a pozniej jeszcze sobie dosrajcie,

 

Szkoda tylko ze..... zreszta juz nie wazne.

nie ma grupy to i na uj opiekun.

Nara w temacie.

dla mnie mozna zamknac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ty byłeś opiekunem to było to było cacy i wszyscy sie kochali. A już do organizacji zlotow to stales na pierwszej linii frontu.

Szkoda ze nie potrafiles sie wsiąść jak byłeś opiekunem, tylko teraz zaczales pisać po czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności