Skocz do zawartości
klostazy

RNS-510 uwalony programowo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dostałem RNS510 do wczytania języka.

Numer z naklejki to 3T0035680 HW:H11 SW:1164, wcześniej ktoś tego RNS510 go miał i uwalił wsad i zapakował z numerami 5P035680A HW:H05 SW:1026, po moich walkach wysypałem całkiem flascha i ma numer yyyyyyyyyyyy HW:05 i SW:yyyy. Martecha zapiąłem do nawigacji i w trybie serwisowym pokazywał mi VOD.Siemens a na naklejce jest Continental.

 

Pytanie moje jakim flaschem go mogę naprawić a najlepiej żeby zrobić j.polski.

Wszystkie moje próby dawały SWL ERROR = Error Description lub Error EcuOrder.txt - No Proj Mapping File.

 

acmd.jpg

 

d985.jpg

 

sqqj.jpg

 

k61r.jpg

 

y56k.jpg

 

ip1w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mój problem jest podobny czy inny ale może pomoże Ci to rozwiazać.

Całe 2 dni się męczyłem z przywróceniem nawi do życia. Zmuszony byłem wymienić dysk, i podczas aktualizacji na 6% HDD wywalało błąd i dziękuje.

błędy takie:

IMAG0447.jpg

Było to przy sofcie 4120... Nawigacja wersja H i fabrycznie wyszła z softem 4120.

Wyczytałem na jakimś forum, aby wgrywać od 0900 w górę.. Mimo iż w ustawieniach zmieniłem możliwość zaniżania oprogramowania to chyba niemożliwe jest zejście dla tej nawi tak nisko..

 

Instalacja softu najnowszego dostępnego czyli 5269 również waliła tymi samymi błędami ale na 45% aktualizacji Radia. Czyli był jakiś progres ale dalej ciągle Error description na zmiane ecueorder.txt

 

dopiero z pomocą przyszedł mi soft 5230, przeszedł cały bez problemowo i nawi ożyła:)

IMAG0450.jpg

 

Wracając do Twojego problemu, to być może ktoś zmienił w ogóle płytę skoro inny HW podaje niż nalepka..

IMAG0443.jpg

IMAG0448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam ten sam problem i czy mógłbyś mi podesłać ten soft 5230?

 

 

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak ja przy instalacji mialem taki błąd i padała navi wrzucałem płyte która robi dvd free i w 2 min miałem sprawny sprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. dziś spotkało mnie to samo co Kamila , te same błędy , soft też miałem 4120 postanowiłem wgrać nowe mapy i nie udało się

też będę próbował z tym softem co Kamil , może się uda , ale ciekawe dlaczego tak się dzieje bo to jak widać nie jest jeden przypadek.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WitaM. Mam problem z radiem rns 510. Zaczęło się od tego że radio w pewnym momencie zacieło się,potem było tylko gorzej,wywaliło że mam wpisać kod radia,nie wiem dlaczego. Postanowiłem wgrać nowy soft lecz bez żadnego skutku,cały czas wywala swl error. Po próbie wgrania nowego softu znikło wszystko w navi ,nawet kodu nie ma tylko czarny ekran i tak jak by czytal płytę że instaluje soft. Włożyłem płytę z swl fix chyba tak to się nazywa i wróciło do tych ustawień z kodem do wpisania. Nie wiem co robię źle. Proszę o jakąś pomoc! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wpisać poprawny kod PIN .

Najprawdopodobnie nawigacja nie była oryginalnie włożona do autka dlatego prosi o kod PIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uaktualniłem swoja RNS510 7L6035680A softem SW2660GGPL wszystko było OK ale po twardym resecie nie ma dźwięku z głośników . Podpowiedzcie co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Uaktualniłem swoja RNS510 7L6035680A softem SW2660GGPL wszystko było OK ale po twardym resecie nie ma dźwięku z głośników . Podpowiedzcie co zrobić ?

 

proszę nie spamowac, nie pisać tego samego postu w 3 różnych tematach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam już nie będę , nie wiedziałem gdzie napisać o tym :rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczas aktualizowania navi rns510typ A softem3810A wyszedł mi taki błąd (załączony obrazek ) co z tym robić?IMG_0282.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki soft próbowałeś wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem po prostu pewien czy 3810 miałeś w radiu czy próbowałeś go wgrać. Tak czy siak spróbuj 5238 z mojego chomika w wersji z podziałem 60-35-5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3810 A wczesniej go miałem i mi chodził a radyjko mam1T0 035 68A,próbowałem teraz różnymi softami począwszy od 1100 ale nic nie chce ruszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej uwalony moduł MPEG - dość typowa przypadłość pierwszych wersji. Czasami pomaga wrzucenie do dwóch kości obrazu ze sprawnej jednostki zgodnej sprzętowo. Jeśli godzisz się z utratą możliwości odtwarzania filmów to można SetConfigiem wyłączyć moduł MPEG a potem wgrać specjalnie przygotowany soft który MPEGa nie aktualizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności