Skocz do zawartości
tom-998

Instrukcja montażu Easy Open

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was instalował gotowe zestawy z Ali? Wydaje się, że jest to cały komplet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@r0mekJa mam, jest oryginalny nr na sterowniku i tez tak się zgłasza, Działa u mnie w b6 bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @robert_s w takim razie zamawiam :) zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gutek318 zmieniłeś ustawienie anten? Coś pomogło?

Do mnie dzisiaj dotarł moduł i podłączyłem go na "krótko" do samego modułu komforu, zeby zobaczyć, czy zyje. Równiez pojawił mi się błąd w adaptacjach klapy. Co oznaczają wartości 7, 9 13 a adaptacjach w bloku 58? Aktualnie mam 254.

TUTAJ znalazłem informację o kalibracji - może spróbuj w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się wypowie na temat działania easy open po zamontowaniu haka ?

Bez haka EO działało jeszcze w miarę elegancko, ale po wrzuceniu haka i testowaniu, żeby klapa się otworzyła za pierwszym razem po machnięciu to ciężka sytuacja.

Jak już zatrybi, że stoję macham pół godziny,  to następne razy, raz po raz,  będzie działa okej.  Ale żeby tak z marszu wzięła się otworzyła po machnięciu, no to cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzisiaj założyłem u siebie zestaw z Chin. VCDS widzi moduł, ale oczywiście EO nie działa.

Po instalacji wyskoczył mi błąd adaptacji klapy. Zmieniłem kodowanie na 7, 9, 13 (oryginalnie miałem 254) i nic się nie dzieje.

Jakie warunki powinny być spełnione, żeby uruchomić EO? Musi być zamknięte auto i kluczyk w kieszeni, czy nie ma to żądnego wpływu i EO powinno zawsze działać?

pzdr

robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz literke H sterownika od EO to musisz go zmienić na maks F w dół

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba działa. Zmieniałem adaptacje od 13 w dół. 

1. Zamiana adaptacji,

2. wyjscie z samochodu i zamkniecie auta

3. machanie nogą

Przy 7 EO zaczeło reagować raz na jakiś czas, przy 5 otwiera się pratycznie za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności