Skocz do zawartości
Tuniek

31 sierpnia 2013 - zakończenie wakacji w plenerze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ela

Jeżeli nic pilnego nie wyskoczy, to z przyjemnością się zjawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozice upolowane, owce wypasione, szczyty zdobyte, a lista zaktualizowana. Niestety póki co córa jest chora, więc nie wiem kiedy uda mi się podjechać na miejsce grilla sprawdzić jak tam obecnie wygląda. W kwestiach formalnych: jedzenie i napoje każdy sobie załatwia sam (chyba, że Danek rozmrozi 14kg karkówki z czerwcowego spotkania). Jak ktoś ma przenośnego grilla niech go zabierze (jeśli nie będzie potrzebny, to chociaż się przejedzie). Ja biorę worek węgla, ale wiem, czy to nie będzie za mało. Jak o czymś zapomniałem piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Torun :P A moze koledzy we WŁOCLAWKU kiedy by sie spiknac :P Na jakis Zlocik po sezonie we wrzesniu :P Nie lubicie Włocławka czy co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Wszystko Torun

Oj Kolego, nie wszystko Toruń ;) Po prostu rzuć propozycję miejsca spotu we Włocławku, daj namiar, zrób rezerwację i jedziemy. Ostatnio we Włocławku spocik mieliśmy w listopadzie 2012 i było bardzo sympatycznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak kolezanko masz w sumie racje w listopadzie 2012 cos było we włoclawku :) a ja dawałem juz bodajze w tym roku na poczatku wakacje tez propozycje na Włoclawek tyle ze ja sam sie poki co udzielam w tym temacie z Włoclawka hehe Was jest tam wiecej hehe :) Zalezy tez jakie propozycje Wy byscie widzieli na Włoclawek w ktorym kierunku podazac zeby cos zorgaznizowac i przede wszystkim najwazniejsze zeby ktos sie jeszcze z Włoclawka odezwal i pomogł cos wspolnie wymyslec :) A Wiec to juz do kolegów z Włoclawka jest prosba :)

 

A jak mieliscie spocika we włocku w tamtym roku to jak to wypadło i gdzie byliscie na spociku :) oraz jakie atrakcje były (o ile byly) hehe oczywiscie pytanie do tych co byli i Kolezanki Eli :) bo ja wtedy nie byłem jeszcze w tym gronie az tak zaangazowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba, że Danek rozmrozi 14kg karkówki z czerwcowego spotkania

 

Mięcho już dawno zostało rozmrożone, spożyte, strawione, wysr...... tzn. wydalone i jeszcze bąki po tym latają w chałupie :P

 

Prawdopodobnie wpadnę ze swoim haremem, ale dopiero koło 17.00 - 18.00 :fajny

 

Bo pewien GOŚĆ mnie zmotywował, ale jak ta motywacja spali na panewce, to mu ........ on juz wie co go czeka :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Bydgoszczaków chce jechać w peletonie to 14:30 na stacji DULCET w Strzyżawie (wylot 80 na Toruń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś się miał spóźnić, albo jakoś się pomotał niech dzwoni: 604-437-755 Jak usłyszę, to odbiorę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia: 15:30 pod Kometą w Toruniu (będzie czas na szybkie zakupy;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktoś się miał spóźnić, albo jakoś się pomotał niech dzwoni: 604-437-755 Jak usłyszę, to odbiorę;)

To ja :P Będę później :)

 

Grilla i węgiel wezmę :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Habas lepiej zabierz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Dzięki i do następnego, bo koncepcja już jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiej frekwencji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Dzięki bardzo za super spocik w przesympatycznym Towarzystwie :) Do następnego :) A frekwencja :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty juz w domq? :hmm... No tak do końca to chyba nie byłaś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
No tak do końca to chyba nie byłaś

Przecież ostatnia wyjeżdżałam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się korek na wyjeździe zrobił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, na tym się przyjemności skończyły... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję również za miłe towarzystwo. Spocik jak najbardziej udany :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękujemy za miłe towarzystwo, oraz za pewnie już ostatniego tak oficjalnego grilla :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności