Skocz do zawartości
Adamek24

[B5] Rozpórka dolna przedniego zawieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ale można wypośrodkować i bedzie ok a nie to zmierzyć osłonę dolna

Mam akurat ja zdjęta wiec mogę zmierzyć i porównać ale wynik powinien być podobny a jeśli Cię uraziłem to przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie oslone mam zalozona a nie mam teraz dostepu do kanalu ,jesli mozesz kolego podac wymiar to bede wdzieczny ;)

 

Nie no niczym mnie nie uraziles :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko zmierzę i podam ale dopiero pod wieczór Po pracy

W sumie to sam będę sie za rozporke zabierał bo juz mam materiał to zweryfikujemy rozstaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki,to czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czytając wymiar Mniszka wychodzi 51.7

ja zmierzyłem osłone co mi leży w piwnicy i wychodzi 51.5 od środka do środka lecz jak bede robił otwory również zrobie niewielkie fasolki chyba ze wczesniej dokonam dokładnego pomiaru na aucie :)

IMG_0330.jpg

IMG_0331.jpg

IMG_0329.jpg

Edytowane przez tasior69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montujcie panowie ;) U mnie za jakiś czas pojawi się rozpórka nr 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal ze plaskownik sie nie nadaje.... Jak to nie? Ja mam dolne rozporki wlasnie z plaskownikow 8mmx30mm I w porownaniu do rurek ori kupionych w vw jest niebo a ziemia. Te ori sie nawet nie umywaja. Oryginalne odziedziczylem z autem, a ktos chcial odkupic I sprzedalem. I dobrze zrobilem bo sa lipne I za miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8mm to już jest kawał żelastwa ;) Gdzieś na innym forum widziałem jak ktoś z cieńkiego płaskownika zrobił... co prawda na rozciąganie działało.. ale w druga stronę ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, wage to ma niezla bo z kilogram prawie jak nic. Do tego zmontowalem 3 inne wiec mam na dole 4 rozporki I jedna na gorze. Pracuje wlasnie nad kolejna dodatkowa gorna :)

 

Jak wszystko pomontuje I wykoncze to zrobie foty.

 

Osobiscier uzywam zwyklej stali I pozniej bede to malowal proszkowo. Przy grubosciach jakie uzywam nie ma co sie bac o jakie kolwiek zniszczenia od jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tasior69 Dzieki kolego,zrobilem na 51,5 i bylo dobrze wiec nie musisz mierzyc na samochodzie.U mnie juz zamontowana

 

Musze rowniez przyznac ,ze na samej dolnej odrazu odczulem plusy z jej zamontowania :)

Edytowane przez stade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Dżon :) ja wlasnie przed chwila odebrałem kawał dobrego materiału na rozpóre - płaskownik szer.50 mm a grubosc 8mm długosc wiadomo do regulacji ale ok 55 cm teraz tylko otwory jakies malowanie i montaż

 

Czekamy z niecierpliwością na foty od Lenina .... ciekaw jestem gdzie można jeszcze coś podobnego zastosowac????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj rozpórkę kielichów + rozpórke dolną. No powiem Wam że jak dla mnie to rewelacja ! Prowadzenie auta znacznie sie poprawiło, auto stało się sztywniejsze ale deska trzeszczy nadal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi wjedz na koleiny to cie hu... strzeli rpzez te rozporki hehehe Ahtem szarpie jak by dziad zbieznosci za grosz nie mial.

 

Przy najblizszej okazji wrzuce zrobie fotki bo bede robil kolejny zestaw rozporek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczi wjedz na koleiny to cie hu... strzeli rpzez te rozporki hehehe Ahtem szarpie jak by dziad zbieznosci za grosz nie mial.

 

Mam rozdupcone wahacze to nic nie czuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe wahacze LEMA.... 2 rozpórki a trzecia czeka na montaż. Koleiny.....koledzy.. jeżdzę na 245/40 R18 i leci jak po szynach.

 

 

Ostre wejście w zakręt... kierowca sra w gacie a samochód się trzyma. Rozpórki dają dużo... zwłaszcza dolnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wrzucicie foty tych wszystkich rozpórek, a zwłaszcza tej na kielichy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę

uploadfromtaptalk1383481536979.jpg

uploadfromtaptalk1383481570482.jpg

uploadfromtaptalk1383481591102.jpg

uploadfromtaptalk1383481618776.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale deska trzeszczy nadal

 

A Jaco tak Krzyczał, że jak się Ma rozpórkę to nic nie trzeszczy :D

Czyli jest tak jak Mówiłem zawsze, auto autu nie równe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie trzeszczy, nie wiem czy przede mną ktoś nie grzebał przy desce i plastikach. Mam wrażenie że u mnie trzeszczy obudowa kolumny kierowniczej co w wolnej chwili muszę sprawdzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę inaczej sobie wyobrażałem tą rozpórkę na kielichach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności