Skocz do zawartości
skippi

błąd 18009 i 17964 pilnie prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj w czasie powrotu do domu po pracy pasek przełączył sie na tryb awaryjny, deptam i nic ... po dojechaniu do swiateł gasze autko, zapalam jeszcze raz i smiga elegancko mysle sobie ze wsio juz ok. Moze jakis psikus od wys. temp no nic ....Wsiadam do auta godzine poźniej, jeden, dwa i bum znowu tryb awaryjny próba zresetowania kompa poprzez zgaszenie auta nic nie dala tym razem wiec wracam a raczej kulam sie do domu. Kabelek i dawaj do auta i oto taki wynik :

 

18009 Napięcie zasilania sterownika silnika za niskie

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

17964 Ciśnienie doładowania - nie osiągnięta granica regulacji

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

 

 

czy mozecie powiedziec co jest nie halo ?? mysle ze geometia turbiny to nie będzie bo non stop mi wsio działało nawet rano było ok a tu nagle takie cos prosze o pomoc bo w czwartek wyruszam w trase i nie wiem czy to jakas pierdołka czy cos powaznego

Edytowane przez skippi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona :) podcisnienie zawiniło :) a ładowanie jest na poziomie 13.68Vwiec regulator napięć do wymiany za jakis czas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odświeżam temat...

Vag pokazuje błąd 18009 - Relay for Supply Voltage Terminal 30 (J317): Implausible Signal, P1601 - 35-00 - -.

Szukałem przekaźnika nr 109 przy komputerze (na podszybiu, pod maską) i pod kierownicą... mam inne przekaźniki ale nie 109.

Gniazdo nr 12 puste.

Co może być przyczyną błędu 18009 ?

 

Passat B5; 1,9TDI; 2000; ATJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności