Skocz do zawartości
romeo9999

[Archwum] -> III Międzyregionalny z Kolejką w Rudach

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na Spot Rybnik/Muzeum Kolei Wąskotorowej (ognisko)

 

Z uwagi na fakt iż odbyły się już dwie edycje które to cieszyły się liczną frekwencją :

(1 edycja około ~ 30 osób, 2 edycja około ~ 65 osób)

 

Tak bawiliśmy się w poprzednich edycjach :

 

https://plus.google.com/photos/102321036757290354365/albums/5778121466598924657

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/122341-Archiwum-gt-Spot-Muzeum-Kolei-Waskotorowej-18-08-2012

 

Więc postanowiłem zorganizować - III edycję która to odbędzie się w dniu 17 Sierpnia 2013 r

MIEJSCE ZBIÓRKI : Auchan parking Gliwice

CZAS: godz.15:00 do 15:40

 

Potem ruszamy na ognisko do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Rudach, gdzie mamy zarezerwowane ognisko na minimum 3 godziny (jest możliwość przedłużenia czasu za dopłatą) a wiec dokładnie tak jak zrobiliśmy w zeszłym roku.

 

 

Na wszelkie pytania odpowiem proszę dzwonić lub pisać PW

:) romeo9999 - tel. 609775459

 

Opłatę za przejazd kolejką oraz wszelkie atrakcje płatne od osoby w kasie.

http://www.kolejkarudy.pl/site/start.html

 

Prowiant i napoje ewentualnie % we własnym zakresie

 

Po ognisku zapraszam do siebie jest możliwość spożycia % oraz jest możliwość przespania się w własnym aucie lub namiocie

Proszę się zapisywać

 

lista obecności :

 

 

1. romeo + family

2. hugster + family dolnosląskie

3. blop + family dolnoslaskie

4. chmielu 901 + family

5. matkwi + family

6. lukasio1987 + family

7. rafus13 + family

8. slesh + family

9. mmisiek + łózko na 4 kółkach dolnosląskie

10. dawido

11. johny x + familia

12. bbbb + ?????

13. dzonybravo + łózko na 4 kółkach

14. mkpol + family

15. Carter + family małopolskie

16. dzonybravo

17. bbbb + ?

18. Alutek + Robuś

19. Deszczowy

20. lover + megacycek dolnosląskie-sląskie

21. komandos + family

22. kruk

23. kozak + 3 osoby = łózko na 4 kółkach

24. MareckiSY + Kasia(?)

25. Erni

26.chmiel901 + family

27.

28.

29.

30.

 

 

Zapraszam Serdecznie :kumple

 

A taka impreza była w tym roku linki i fotki :) :

 

https://plus.google.com/u/0/photos/110151025430049169476/albums/5913799337129538529

 

https://plus.google.com/u/0/photos/113981300475775234848/albums/5913859523981530545

 

https://plus.google.com/u/0/photos/116417336470970076064/albums/5913953506094552689

 

[ATTACH=CONFIG]107024[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107025[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107026[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107027[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]107021[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107022[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]107023[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]107015[/ATTACH]

Edytowane przez rainman777
Dodanie linków i fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadąc od Kato to bodajże pierwszym za bramkami, chyba po ~1500m jest zjazd na Rybnicką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MY już w domku,dziękujemy za miłą kolejkę jak zawsze w doborowym towarzystwie :D Szymon zadowolony i zmęczony już śpi i "hejo''dla wszystkich od niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również w domu, choć mieliśmy zostać w gościach u Romeo, za co bardzo dziękujemy :) jednakże rano mam robotę i byłoby to nie na rękę.

 

Dzięki wszystkim , jak zwykle świetnie ! i do następnego :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to my już też w domu.Dzieciaki zadowolone.Jak zwykle było mega i zajefajnie.Dzięki za doborowe towarzystwo i ekipie która została u Wojtka życzę udanej zabawy do białego rana.Jarek mam nadzieję że z powrotem nie jechałem za szybko???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek mam nadzieję że z powrotem nie jechałem za szybko???
tempomat na 200 i można jechać :lol

 

no coś Ty , było w sam raz. Dziadek spokojnie daje radę sobie z prędkoścami 120-140 :D ale u ciebie, bo u mnei wskazówka wtedy tak lata, że ciężko odczytać :D

 

chciałem właśnie jechać jak najdłużej z kimś, bo w tyloletnim aucie wszystko się może zdarzyć, ale on mnie jeszcze nie zawiódł, choć kilometry trzaska ciągle. Także dzęki za troskę i do następnego :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem 100 i miałem właśnie na względzie to żebyś jechał jak najdłużej z nami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za spotkanie, było bardzo fajnie, pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki dzięki wielkie :D

 

- Wojtkowi za organizację super kolejkowego spota, jak i ciągu dalszego :)

- wszystkim zgromadzonym za obecność :)

- Mareckiemu za transport na kolejkę :)

- mkpol'owi za transport powrotny :)

- ogólnie zajebiście było :D

 

a swoje foto dodam wieczorem ;)

 

pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za udane spotkanie, fajnie było Was wszystkich poznać :)

Miejmy nadzieję że do następnego razu.

Wieczorem również wrzucę kilką zdjęć ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za liczne przybycie na tegoroczną kolejkę 2013r,

a mianowicie Blopowi z rodziną oraz mmiskowi za taki szmat drogi który pokonali aby być u nas. Nie chcę nikogo pominąć ale też należą się podziękowania licznemu przybyciu kolegów z ustronia, bielska i okolic z małym towarkiem w bagażniku !!!

 

 

2013-08-17-783.jpg

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim przybyłym :vw: , za mega super spocika :super: jak co roku na Bogato :plaza w szczególności Wojtkowi (romero) :padam: za organizacje całej imprezy za przygarnięcie spotowiczów na swoje podwórko :alko za stół pełnych frykasów (oczywiście ukłony dla żonki i mamy :padam:).

Dziękówka dla Blopa z familiadą i mmiskia za przebyte kilometry by się z Nami :vw: spotkać , oczywiście dla kolegów z Podbeskidzia również (sprzęt w bagażniku wymiata :ok ) Ali i Robusiowi za szzzmalec , Markowi za osprzęt piknikowy i odwiezienie Wielkiego Ptoka.

Ogólnie wszystkim Wam dziękuję za to ŻE JESTEŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Było zajebiaszczo teraz czas dojść do siebie :blink oby więcej takich imprez

 

Pozdrawiam Miłosz :vw:

 

P.S. Pierwszy weekend wrześnie balecik u Zwirza ;) (info niebawem ;) )

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieeeeeeeeeeeeelkie wieeeeeeeeeeeeeelkie podziękowania dla wszystkich za przemiły spocik i za ciepłe przyjęcie. Chwilami nawet gorące biorąc pod uwagę temperaturę przy ognisku :). Szczególne podziękowania dla mamy Wojtka za mega bigosik i karminadle. Oraz dla deszczowego za nader inspirujace pieczenie kabanosów :).

 

ukłony dla żonki i mamy
Ali i Robusiowi za szzzmalec

Oj tak, oj tak.

 

w szczególności Wojtkowi (romero) za organizacje całej imprezy
oby więcej takich imprez

Co by nie mówić Wojtek po raz kolejny zorganizował super udany spocik integrujący ludzi nie tylko z regionu.

 

Miły zgłaszam formalny wniosek żeby zrobić Wojtka opiekaczem podregionu rybnicko-jastrzębsko-wodzisławsko-raciborskiego (+knurów :D) i w zakres obowiązków wpisać mu cykliczne organizowanie takich imprez. :marecek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie i cieszę się że znów was spotkałem oraz poznałem nowych forumowiczów. Dojechałem do domku cało i spokojnie. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia kiedyś gdzieś.

 

Wojtek dla Ciebie i Twojej rodzinki wielkie podziękowanie za opiekę do samego wyjazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również Wszystkim :kumple dziękuję za liczne przybycie i super spota jak zawsze na bogato :) , oby jak najczęściej udawało nam się spotkać w tak doborowym towarzystwie :kumple .

Ale do rzeczy Ogromne Podziękowanie dla :kumple Romeo 9999 za organizację III mega spotu kolejowego w Rudach , żony Wojtka Bożeny i mamy za przygotowanie wyśmienitych posiłków :* , oraz przygarnięcie na plac . Szacunek :respect nie ujmując nikomu dla :kumple Blopa z rodzinką i mmissiek za przybycie na Śląską ziemię bo mieli kawałek drogi do Nas , oraz :kumple mkpol i żonie za wcześniejsze zaproszenie na kawę i klachy przy wybornym ciachu . Miło było spotkać oraz pogadać ze starymi zakapiorami jak i poznać nowych :vw: .

A bo bym zapomniał Miłemu za poczęstowanie mega długimi kiełbaski grillowymi :D , teraz wiem czego gdzie nie gdzie nie ma łabędzi :hyhy .

Pozdrawiam i dziękuję do następnego :vw:

ps. podziękowanie również dla najwytrwalszych za klachy na wszelakie tematy przy :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też baaardzo dziękujemy za przemiłą (jak zwykle) imprezkę!!! Zwłaszcza głęboki po samą ziemię ukłon dla Wojtka, jego żony i mamy (obydwie są po prostu wielkie!) Mały "padł" jak pies pluto po drodze do domu i spał do samego rana!!! Oczywiście wielkie podziękowania dla całej ekipy (szczególnie dla chłopaków za świetny "wkład" do bagażnika, pomysł z "picnicem", dosłownie rewelka). Jak tylko znajdę chwilę, wrzucę zdjęcia, a właściwie, to "picnic" mogę już wrzucić :hyhy:

DSC_0862.jpg

 

Poza tym, to rozpoczęło się tak:

DSC_0717.jpg

 

Nowe znajomości:

DSC_0764.jpg

 

A tak Komandos został oswojony, ta "ochrona" ma jednak słaby punkt :hyhy

DSC_0791.jpg

 

No i oczywiście Wojtuś, który w ten sposób "rozdziewiczył "Wkład bagażnikowy":

DSC_0843.jpg

 

Reszta fotek już niedługo.

 

I oczywiście jeszcze jedna baaardzo ważna kwestia:

 

Miły zgłaszam formalny wniosek żeby zrobić Wojtka opiekaczem podregionu rybnicko-jastrzębsko-wodzisławsko-raciborskiego (+knurów :D) i w zakres obowiązków wpisać mu cykliczne organizowanie takich imprez. :marecek.

 

Wojtek na opiekacza!!! Przyłączam się do formalnego wniosku! Nie zabierajcie wszystkich funkcyjnych stanowisk tak daleko od nas! Wojtek zasłużył na funkcję opiekuna!!! Miły, pomyślcie coś w tym temacie!!!! Teraz macie przecież WŁADZĘ!!!

Pozdrawiamy z wakacji niedaleko Rabki (P.S. Ośrodek zajefajny!!!)

DSC_0851.jpg

DSC_0853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał tylko krótko:

Wraz z Agą i Fabianem znowu będąc na Śląsku,czułem się jak u najbliższej rodziny.Dziękuję bardzo wszystkim obecnym za wspólny weekendzik :*:*:*:* Szczególne podziękowania dla śląsko-forumowej Babci oraz Bożenki (narobiły się że hej :respect)

Znowu poznałem kilka nowych Śląskich słówek ...... eeeeee przekleństw nie wymienię ale karminadle,fany,paciuloki itp. zapamiętam :lol:D

483km zleciało ale kto by tam liczył -- czas spędzony z ,,Dobrymi Ludźmi'' jest bezcenny.Dzięki serdeczne za spoTkanko i do następnego. Blop/Aga/Klonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miły zgłaszam formalny wniosek żeby zrobić Wojtka opiekaczem podregionu rybnicko-jastrzębsko-wodzisławsko-raciborskiego (+knurów ) i w zakres obowiązków wpisać mu cykliczne organizowanie takich imprez. .

Popieram w 100 procentach kandydature Wojtka na Opiekacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za spota było mega! Chłopaki od nas mało co pamiętają z koncówki ale i tak się im podobało :) Romeo dzięki za kilka rad i ugoszczenie! Może we wrześniu uda się to powtórzyć w Wiśle bądź Ustroniu!!

 

 

Jeszcze raz dzięki wszytkim!

 

p.s dzieciaki pod TESCO zniszczyły wszystko "ej ty w czarnym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s dzieciaki pod TESCO zniszczyły wszystko "ej ty w czarnym"

No dały czadu.Ciekawe czemu mnie wybrały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności