Skocz do zawartości
michalrx

WAŻNE! Ktokolwiek wdział ktokolwiek wie - klucz od 214

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niestety w ostatni dzień zlotu (niedzielę) po wyjeździe Penmara (mieszkańca domku 214) zaginął klucz, który był w drzwiach.

Myślę, że użytkownicy forum są ludźmi na tyle poważnymi, że nikt nie zrobił tego "dla żartu". Jednak jeśli ktoś, być może, przez przypadek widział co stało się z kluczem i posiada jakiekolwiek informacje to proszę o kontakt. W innym wypadku niestety ja jako organizator będę musiał pokryć koszt nowego zamka do domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżałem Michał jeden z ostatnich i klucz w 214 był w zamku (na 100% bo poszedłem zobaczyć swój 215 i luknąłem przchodząć na 214/213 ) było ok 12.00,zapytaj jeszcze Szafta i Łysego - może coś później widzieli..

Na bank nikt nie brał,tylko może ten asior co cały dzionek bojler naprawiał a na końcu przytargał drugi (strasznie roztrzepany kolo--zbierał z wszystkich domków i posiał jeden w trawie a teraz pali głupa :hmm )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał my klucz zostawiliśmy tak jak kazał Adam w zamku, mało tego Kasia jeszcze posprzątała cały domek żeby nie było że nie posprzątane. Ale jak się nie znajdzie nie ma problemu zrzucimy się na wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

sorry nie mogłem się powstrzymać : " Gdzie jest krz.. klucz ?" :lol

 

mam nadzieje że się znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności