Skocz do zawartości
buri2604

Można prosić o analize moich logów 1.9tdi AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Ahaaaa.

Dziękować :)

Oby jutro mi poszło gładko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyczyszczone, auto wcześniej wkręcało się na obroty na biegu jałowym słabo, teraz jest moc :)

Ale zauważyłem że kopci bardzo i coś jakby szumi, gwiżdże wiecie może dlaczego tak się stało?

Nie wiem jak jest z mocą podczas jazdy bo dopiero wróciłem, a za mną policja jechała i widziałem w lusterku kupe dymu to starałem się nie wariować, ale szału chyba niema.

 

---------- Dodano o 00:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:45 ----------

 

łopatki nie były poprzycinane przez syf, a tylko taki pyłek jakby, popryskałem wd40 i wszystko wspynęło, wytarłem i złożyłem.

Miałem też zacięte je, kilka razy poruszyłem i sie rozruszało, ale i tak rozebrałem ją, żeby środek też wyczyścić.

Nie będzie nic złego w tym wd40 zmyłem?

 

---------- Dodano o 01:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:49 ----------

 

Może poprostu kopci bo musi, całą teraz tą sadze wydmuchać?

Jutro może go przegonie i sprawdze jakie będą efekty co? Turbo raczej nie powinno się rozsypać nie? Jesli przeładuje to ecu wyłączy turbo tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale zauważyłem że kopci bardzo i coś jakby szumi, gwiżdże wiecie może dlaczego tak się stało?
Mialem podobne objawy jak mialem nieszczelnosc w dolocie, prawdopodobnie ktorys waz jest zle zalozony lub uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wgl turbo mi pompuje.

Jak jade to staram sie pyrkać 1.2k bo powyżej kopci jak po.......ny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dziura w dolocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno, teraz na filmiku czyszczenia zauważyłem, że u mnie turbina jak wychodzi ten dzyndzel który porusza, steruje łopatkami ma w środku koło wirnika tak jakby dystans zamontowany, a umnie tego dystansu nie było, był taki cypeczek malutki, nie wiem, wyglądało to jakby się on wypalił

Oglądam filmik i widzę, że powinnien być on dość spory, czyżbym turbo spie......? :/

Z tego co widziałem, to gruszka i tak nie pozwala na to aby ten dzyndzelek poszedł dalej niż był ten ogranicznik.

 

---------- Dodano o 12:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:47 ----------

 

Zaraz sprawdzę wszystkie przewody,

mam nadzieję, że to tylko jakiś wężyk albo coś w tym stylu, bo po dzwięku na to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem już, rura od IC spadła

Cyka teraz.

Dzięki chłopaki za pomoc!!!

Istnieje mozliwość usunięcia tego postu, żeby nie robić syfu na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam panowie pytanko! :)

Chodzi mi o takie coś, jak spadł mi wąż od IC to auto lepiej wkręcało się na obroty, lecz turbina nie działała, więc ze szczelnym układem powinno być lepiej lub tak samo, a u mnie auto dalej ma muła do tych 1.5k potem sobie radzi, ale i tak to nie jest to samo.

Istnieje taka możliwość, że mam zawalony olejem i syfem chłodniczke od IC i dlatego tak jest?

Bo zastanawiam się czy nie rozebrać tego i wyczyścić, czy ma to jakiś sens czy tylko szkoda czasu.

Co wiecie w tym temacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij rurę od IC i zobaczysz ile ci się oleju wyleje. Jak dużo to możesz czyścić, ale ja bym się nie spodziewał rakiety do 1500rpm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności