Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wisełka - czyli jak bardzo poniósł nas melanż...

Rekomendowane odpowiedzi

Było zajebiście :) pozdrowionka i dzięki za zajebisty zlot :) naprawdę warto szkoda ze ja z tatą tylko na 1 dzień ale fajowo było :)

Penmar zobaczę na jakimś następnym spocie naszym :) jak zamontujesz 2 diodę :)

i tak ogólnie to ZAAAAAAMKNIJCIE SIE :) dzięki było super extra wypas zajebiście nie mogę się doczekać następnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zajebiście jak zwykle, no bo wiadomo :hyhy ale jakieś obiektywne opinie... ?

wiem, wiem że nawaliłem, ale wolę więcej szczegółów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, zajebiście jak zwykle, no bo wiadomo ale jakieś obiektywne opinie... ?

wiem, wiem że nawaliłem, ale wolę więcej szczegółów

 

Trzeba było przyjechać i zobaczyś na własne oczy,pewnie pamiętasz Marcin nasz wypadzik w góry--pomnóż wszystko x5 i może będziesz blisko ;):D

 

 

DSC_0109.jpg

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było przyjechać i zobaczyś na własne oczy,pewnie pamiętasz Marcin nasz wypadzik w góry--pomnóż wszystko x5 i może będziesz blisko

 

Wiesz że bardzo chętnie :) ale praca praca :wmorde ale aż x5 :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki właśnie dotarły do domu po 12h podróży oraz z małymi przygodami 1480km za nami ale jak zawsze było wartooo......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Śląsk już na miejscu.Miły i Marecki odwiezieni do domu a ja właśnie popijam łychę.A teraz kilka podziękowań.Po pierwsze wielkie dzięki dla Michała i Norberta za zorganizowanie Zlotu bo wiadomo że łatwo nie było(czekam na dyplom za największy wisibęben i będzie cacy) po drugie mega podziękowania dla Zwierzaka i Kasi za zawiezienie naszej wesołej ferajny i przywiezienie jej z powrotem bo przecież my do najmilszych nie należymy,dzięki dla Miłego Mareckiego i Miecha za melanż przez cały zlot i dla grupy Zachodniopomorskiej z Dużym i Łysym na czele za wspólne chlanie w Sobotę.Jak kogoś pominąłem to sory ale nie wszystko pamiętam.Super było zobaczyć stare mordki jak i poznać nowe,zlot jak zawsze mega i już nie mogę się doczekać następnego.Dla takich chwil człowiek żyje i zapieprza cały rok w robocie.Ale się rozpisałem ale tak czasem bywa

 

i juz wiem teraz zeby wyjac najpierw trzeba wlozyc.....plyte co nie Komandos

Nie ma to jak siedzieć pół godziny i naciskać knefle i czekać aż płyta wyjdzie i jeszcze cały czas gadka że cała drogę tej płyty słuchał

 

i tu wielkie dzięki za pomoc należą się KRZYŚKOWI i ŁUKASZOWI za podrzucenie na CPN.

Nie ma za co.Zawsze do usług w końcu trzeba sobie pomagać.My też mieliśmy w drodze mały defekt i gdyby nie jeden gościu to jeszcze bym tego posta nie pisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my dopiero teraz dotarliśmy.

Jeszcze piwko, i spać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla organizatorów było super nie będe się rozpisywał bo można by było elaboracik wystukać, no i kilometrarzyk na koncu 1441 km spalanie 10.0

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo wszystkim za mega imprezę i mam nadzieję że za rok będzie tak samo ale znając nas to będzie o wiele lepiej. Jak tam Wojtek gruszka się porzydała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle a może aż tyle. Miałem najbliżej ale zrobiłem do Wisełki sporo km. pierwszego dnia żeby zobaczyć wasze mordki jakieś 140 km i drugiego dnia 136 busem i 40 passkiem (ze swoim kierowcą ;) ). Jak policzyłem to do Wisełki jakieś 300 km to tak jakbym leciał z wielkopolskiego :lol o spalaniu nie wspomnę :)

Piątek był wspaniały ale Sobota na wypasie, szkoda że nie byłem na placu (a może byłem ? :D )

Miło było zobaczyć starych wyjadaczy tzn. wypijaczy ;) I nowych, kogo nie poznałem i'm soory. Ale mam nadzieję że wszyscy mnie poznali.

Teraz do organizatorów... wiem...wiem... znam ich (ale kuźwa kogo ja nie znam ? :) ) dla chłopaków szacuneczek że zrobili aż tyle w tak krótkim czasie. Może byli ludzie niezadowoleni ale zawsze jest tak że coś nie bangla (jak np. w naszych autach, Romeo miałeś mi założyć oświetlenie w passku :) ale młody mnie tak pilnował że nie postawił auta w kolejkę ;) ). Dlatego jak dla mnie było fajowo spotkać się z ludźmi. Szkoda ze nie wygrałem konkursu na wisibęben, ale młody mi świadkiem cały rok na serku i warzywkach zrobiło swoje. A i brak piwa i innych trunków zabiło rywalizację.. Może w następnym roku.

Napiszę jeszcze tyle (a miało być krótko), moja żonka się obraziła jak wróciłem w sobotę, i tylko burknęła ja za ciebie nie idę do pracy. Wstałem rano i wyjazd opóźniałem do oporu, ale w końcu trzeba było jechać. Dobrze że na drodze nie było ruchu i policji. Bo dmuchanko mogłoby się skończyć źle.... Przepraszam za moje zachowanie... nie na zlocie (zamknąć się !!!! )... na drodze.

Teraz czekam za rok... może mi się uda w końcu dotrzeć na cały melanż. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romeo9999 i Blop raz jeszcze dzięki chłopaki za ogarnięcie RNS :*

 

mmissiek a do ciebie mam żal jak mogłeś mi zajepac :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
romeo9999 i Blop raz jeszcze dzięki chłopaki za ogarnięcie RNS :*

 

mmissiek a do ciebie mam żal jak mogłeś mi zajepac :lol

 

Łysy przepraszam tak mnie poniosło :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuję że nie dojechaliśmy ale córka mi zrobiła strajk (wymioty itp.) i nie było sensu jej i siebie męczyć. Szkoda bo było tak bliskoale cóż i tak bywa w życiu. Chciałbym za rok pojechać ale czas wszystko wyjaśni. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy....nadal ociekasz zajebistością...

 

Nie mam pytań :lol mocno byłoooooooooooo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił i klepie już z pracy :D. Odległość mało ważna,bo kto by zwracał uwagę na te 1700 km.Oczywiście było warto jak zawsze spotkać się w tak zacnym gronie ;) Oczywiście wielkie podziękowania i wyrazy szacunku dla organizatorów :brawo Podziękowania również dla uczestników ,którzy zapewnili swą obecnością świetną atmosferę. Wielkie dzięki i do zobaczenia za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziekowania dla organizatorów bylo super, Foto N953763.jpg :papa

Foto N953744.jpg

Foto N953755.jpg

Foto N953769.jpg

Foto N953772.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję organizatorom za super zlocik, chłopaki spisaliście się na medal :ok: Wszystkim obecnym dziękuję za zajepiaszczą atmosferę :kumple Powrót do domu nie odbył sie bez przygód, ale było "postanowienie poprawy" i panowie policjanci odpuścili ;) Było naprawde warto i mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powrót do domu nie odbył sie bez przygód, ale było "postanowienie poprawy" i panowie policjanci odpuścili ;)

:o dmucharko czy prędkość ? :D

szczęście miałaś xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o dmucharko czy prędkość ?
Jeszcze na zlocie Asia chwaliła się że polcjanci lubią tablice USA ;)

 

Na ogólnopolskim pierwszy raz byłem ale mam nadzieję że nie ostatni, było naprawdę super (choć mogło być nas więcej), szczególne podziękowania dla adampolice i Romeo9999 za ciepłe przyjęcie kiedy inni jeszcze spali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności