Skocz do zawartości
lukaswu

"Mikroszczelina" w oknie kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos na forum nie moge znalezc a przestalo mi dzialac- trzymajac przycisk otwierania w pilocie mozna bylo opuscic szybe kierowcy, naciskajac dluzej przycisk zamykania, zamknac okno zupelnie. Przestalo mi to dzialac, po pierwsze nie wiem z jakiego powodu, po drugie za chiny ludowe nie jestem w stanie znalezc/przywrocic tej opcji w menu samochodu.

 

Czy ktos moglby podpowiedziec gdzie tego szukac, ewentualnie co moze byc nie tak?

 

Dzieki wielkie.

 

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę ze tylko kierowcy... wszystkie naraz to się zgodzę. z poziomu menu nie uaktywnisz tej funkcji. vagiem trzeba by , tylko dziwi mnie że ci działało a teraz nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień tytuł bo ni jak ma się do opisanego problemu.

Podepnij kompa i zobacz jaki masz błąd w sterowniku drzwi kierowcy, mi się wydaje że wysypało się komfortowe zamykanie okien. Niekiedy tak bywa, bez przyczyny lub z nieznanej przyczyny :)

zamknij okno i przytrzymaj przycisk zamykania 5sek do gory, otworz okno i przytrzymaj przycisk otwoerania 5sek na dół zrob tak 3 razy i zobacz potem czy zamyka sie i otwiera z pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień tytuł bo ni jak ma się do opisanego problemu.

Podepnij kompa i zobacz jaki masz błąd w sterowniku drzwi kierowcy, mi się wydaje że wysypało się komfortowe zamykanie okien. Niekiedy tak bywa, bez przyczyny lub z nieznanej przyczyny :)

zamknij okno i przytrzymaj przycisk zamykania 5sek do gory, otworz okno i przytrzymaj przycisk otwoerania 5sek na dół zrob tak 3 razy i zobacz potem czy zamyka sie i otwiera z pilota

 

Tytul jak tytul- wydaje mi sie sensowny, bo to jednak nie dzial typu warsztat blacharski, ale dzieki bo mnie naprowadziles, ze to sie nazywa "convenience mode" i z poziomu deski ustawilem to jeszcze raz. Wyglada, ze w czasie przegladu panowie w ASO cos ulepszyli w czasie przegladu, tak jak z uporem maniaka wylaczaja mi tempomat. A co do zakresu dzialania da sie wybrac czy ma sie otwierac 1 czy wszystkie szyby.

 

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zły !!! Zmień go albo kosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę ze tylko kierowcy... wszystkie naraz to się zgodzę.

 

u mnie też jest taka możliwość - albo wszystkie albo tylko drzwi kierowcy...

 

 

co do tematu - to rzeczywiście nie wiem jak się ma "mikroszczelina" do domykania okien z pilota....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności